#107
Een lot varia internationale luciferdoosjes.
A lot of various international matchboxes. -
#266
Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade. -
#9
Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
A 19th-century porcelain figurine/solifleur depicting a girl with a dog. -
#228
Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
A vintage plaster statue of a Saint Bernard puppy. Has several small damages. -
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored. -
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
A gold-colored plaster sculpture of a noblewoman. Inspired by antiquity. -
#103Royal Tettau
#127
Een vintage spaarpotje voorstellend een Afrikaans kindje op een banaan.
A vintage piggy bank depicting an African child on a banana. -
#216
Een paar verzilverde fotokaders.
A pair of silver-plated photo frames. -
#222
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol. -
#25
Een bloemvormige gesculpteerd zilveren broche.
A flower-shaped sculpted silver brooch. -
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.