#316Een houten Art Deco staande lamp met ronde voet en 2 etagères.
#137Een Griekse amphora vaas in terracotta, handbeschilderd, gerestaureerd op meerdere plaatsen. Italiaanse bodemvondst.
A Greek amphora vase in terracotta, hand-painted, restored in several places. Italian archaeological find.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#76Een set van twee 19e eeuwse sokkelkastjes met marmeren blad, één deurhandvatje ontbreekt.
A set of two 19th-century pedestal cabinets with marble tops, one door handle missing.No longer availableDim. h 85 x Ø 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#21Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.
A mantel clock in a richly decorated zamak case with a porcelain dial.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#142“Bloemstilleven met vlinder en frambozen.” Olieverf op koper. 19de eeuw.
"Flower still life with butterfly and raspberries." Oil on copper. 19th century.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#139Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#81Val Saint LambertEen lot bestaande uit een kristallen coupe met geslepen detail en onderaan gemerkt. En een kristallen bonbonnière met label.
A lot consisting of a crystal coupe with cut detail and marked at the bottom. And a crystal bonbonnière with label.No longer availableDim. 10 x Ø 22 & 15 x Ø 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#270Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en tanzanite met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.
#138P.J. Mène“Meisje op stoel”. Een brons gegoten beeldje, verso gesigneerd.
"Girl on chair". A bronze cast figurine, signed on the back.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 250 / 350 -
#174Willy Vandersteen“De Snoezige Snowijt”. Een originele Suske & Wiske tekening op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 1/1 en gedateerd 1974.
"The Lovely Snow White." An original Suske & Wiske drawing on paper, signed at the bottom, numbered 1/1, and dated 1974.No longer availableDim. 43,5 x 30 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#42Lydia De Groof“2 naakten”. Een lot van 2 schilderijen, 1 aquarel op papier en 1 olieverf op gemaroufleerd doek. Onderaan gesigneerd.
"2 nudes". A lot of 2 paintings, 1 watercolor on paper and 1 oil on marouflaged canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 26 x 22 & 34 x 31 cmEstimate: € 80 / 120