#55Een vintage Marokkaanse Koran doos. Uitgevoerd in koper met verzilverde details en been in het reliëf.
#287Cassetti, FirenzeEen modernistische verzilverde thermische wijnkoeler, onderaan gemerkt Cassetti, Firenze.
A modernist silver-plated thermal wine cooler, marked Cassetti, Florence at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 180 / 260 -
#385Een bijzettafeltje, eikenhouten onderstel met getorste poten en een koperen blad met Egyptische taferelen.
A side table, oak base with twisted legs and a copper top decorated with Egyptian scenes.No longer availableDim. h 55 x Ø 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#102Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Provensaalse poort”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Provençal Gate", a painting, oil on panel, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 80 x 68 cmEstimate: € 120 / 180 -
#343Een Japanse bronzen vaas. Vroeg 20ste eeuw.
A Japanese bronze vase. Early 20th century.No longer availableDim. h 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
#25Een medaillon van zilver 800‰ Jerusalem. Amor.
#205Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een smaragd van +- 0,20 ct.
An 18 kt white gold pendant set with brilliants totaling approximately 0.10 ct. and an emerald of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 1,20 gEstimate: € 150 / 200 -
#393Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.
#257GazelleEen vintage racefiets, Gazelle formula, blauw, maat 50, 12 versnellingen.
A vintage racing bike, Gazelle formula, blue, size 50, 12 gears.No longer availableDim. maat 50Estimate: € 120 / 180 -
#76Een set van twee 19e eeuwse sokkelkastjes met marmeren blad, één deurhandvatje ontbreekt.
A set of two 19th-century pedestal cabinets with marble tops, one door handle missing.No longer availableDim. h 85 x Ø 38 cmEstimate: € 150 / 250