#99Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Interieur met open haard”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Interior with fireplace", a painting, oil on panel, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#142“Bloemstilleven met vlinder en frambozen.” Olieverf op koper. 19de eeuw.
"Flower still life with butterfly and raspberries." Oil on copper. 19th century.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#366Een vintage messingen staande lamp met kleurloos glas en gestoffeerde kap.
#287Cassetti, FirenzeEen modernistische verzilverde thermische wijnkoeler, onderaan gemerkt Cassetti, Firenze.
A modernist silver-plated thermal wine cooler, marked Cassetti, Florence at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 180 / 260 -
#339“Heidezicht”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Heidezicht": A painting, watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#243P. Imans ParisEen houten en linnen paspop met rubberen handen.
#257GazelleEen vintage racefiets, Gazelle formula, blauw, maat 50, 12 versnellingen.
A vintage racing bike, Gazelle formula, blue, size 50, 12 gears.No longer availableDim. maat 50Estimate: € 120 / 180 -
#107Een lot van 7 diverse Tibetaans en Nepalees etnische artefacten.
"The restaurant", a color lithograph, signed outside the plate.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 80 / 120