#156Een Engelse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
#128KarlsbaderEen 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.
A 22-piece porcelain tea set for 6 people with decorations in gold paint, marked Karlsbader.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#277Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
#330Een 18 kt geelgouden met horoscoop vissen.
An 18 kt yellow gold pendant with Pisces zodiac sign.No longer availableDim. 1,42 gEstimate: € 80 / 120 -
#344V. Van Mierlo“Landweg aan de tuinmuur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Country road by the garden wall." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Bosdreef in de herfst”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
"Bosdreef in Autumn", a painting, oil on marouflaged canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 100 / 150 -
#14Gouda HollandEen meerkleurige lampvoet, Gouda Holland, model 755.
A multi-colored lamp base, Gouda Holland, model 755.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#99Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Interieur met open haard”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Interior with fireplace", a painting, oil on panel, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#185Een zilveren relikwiehouder bezet met email en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A silver reliquary set with enamel and diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
"Dutch military scene." Oil on panel. Signed by H.W.G. Winter.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 60 / 80