#87WiskemannEen lot divers Wiskemann bestek, bestaande uit 17 lepels, 17 vorken en 12 messen. Bijgevoegd ronde dienschaal. Allen gemerkt.
A lot of various Wiskemann cutlery, comprising 17 spoons, 17 forks, and 12 knives. Includes a round serving dish. All marked.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#367Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.
A lot of 2 vintage bowler hats, one marked "The Negretti Hat" and one "Chapeau Plume", both size 57, purchased at Huis de Beukelaer Diest.No longer availableDim. maat 57Estimate: € 60 / 80 -
#187Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
#72Een Torarol op dierenhuid. Herkomst Zuid-Tunesië.
A Torah scroll on animal skin. Origin South Tunisia.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#7Een lot doosjes en kleinoden van glas en verzilverd metaal.
A lot of boxes and trinkets made of glass and silvered metal.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#84“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heidezicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 74 cmEstimate: € 100 / 200 -
#370Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
#125Gaetano SciolariEen vintage luster in verchroomd metaal, 18 lichtpunten, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Medio jaren 60.
A vintage chandelier in chromed metal, 18 light points, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. Mid-1960s.No longer availableDim. h 65 x Ø 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#174Willy Vandersteen“De Snoezige Snowijt”. Een originele Suske & Wiske tekening op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 1/1 en gedateerd 1974.
"The Lovely Snow White." An original Suske & Wiske drawing on paper, signed at the bottom, numbered 1/1, and dated 1974.No longer availableDim. 43,5 x 30 cmEstimate: € 1000 / 1200