#262Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met theatraal decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.
A pair of large vintage Chinese porcelain vases with theatrical decoration and gilded ornaments. On accompanying wooden pedestals.No longer availableDim. 63 x Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#372Een lot affiches voor de Olympische Spelen van Montreal in 1976. 10 stuks.
Lot d’affiches des Jeux Olympiques de Montréal en 1976. 10 pièces.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#195Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.
An 18k yellow gold link bracelet with an 18k yellow gold pendant set with a 1965 South African coin. 917‰, 7.99g.No longer availableDim. 48,70 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#177Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
#191Een klassiek Engelse houten vitrinekast, 2-deurs onderaan, 1 lade, marmeren blad en 2 glazen deuren bovenaan met verlichting binnenin.
A classic English wooden display cabinet with 2 doors at the bottom, 1 drawer, marble top, and 2 glass doors at the top with interior lighting.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#212Een zilveren rammelaar 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
A suitcase with 78 RPM records in bakelite consisting of Bach, Beethoven, Handel, Mozart, and others.No longer availableDim. 33 x 28 x 35 cmEstimate: € 40 / 60