Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een designschaal van meerkleurig glas.
Een designschaal van meerkleurig glas.

Een designschaal van meerkleurig glas.

Un bol design en verre multicolore.
Dim. Ø: 40 cm
SKU: 2202220435.
Category: Glaswerk.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #435
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #593

    Een paar siercoupes van rood gedubbeld glas met geslepen kleurloos decor van wijnranken. Enige randschade.

    Une paire de coupes décoratives en verre doublé rouge à décor incolore taillé de vignes. Eclats au bord.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm Ø: 19 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #342

    Een modern glazen vaasje.

    Un vase en verre moderne.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #301

    Een lot rookgrijs glaswerk, bestaande uit twee coupes van Val St. Lambert, een geslepen vaas en een karafje (schilfer) met vijf borreltjes.

    Lot de verrerie gris fumé, composé de deux coupes du Val St Lambert, d'un vase taillé et d'une carafe (éclat) avec cinq verres.
    No longer available
    Dim. h: 6, 13, 21 & 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #495
    Noveroy, France

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.

    Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    “Een hoofd van meerkleurig Muranoglas.

    « Une tête de verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #689

    Een lot geslepen kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twaalf kommetjes, tien glaasjes, een schaal op voet, een ijsemmertje met metalen deksel, twee karaffen en een groot aantal stoppen van karaffen.

    Lot de cristal taillé incolore et de verrerie, composé de douze bols, dix verres, un bol sur pied, un seau à glace avec couvercle en métal, deux carafes et un grand nombre de bouchons de carafe.
    No longer available
    Dim. H:7-37cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #578

    Een vaas van groen Muranoglas met gouden inclusies.

    Un vase en verre de Murano vert avec des inclusions d'or.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #407

    Een lot van drie antieke glazen kaasstolpen. XIXe eeuw.

    Lot de trois anciennes cloches à fromage en verre. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H:20-30cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #354

    Een decoratief glazen windlicht met reliëfdecor van herten in het bos.

    Une lanterne décorative en verre avec une décoration en relief de cerfs dans la forêt.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #695

    Een karafje van groen glas met zes bijpassende glaasjes. We voegen er zeven kleurloze borrelglaasjes, waaronder enkele van Elixir d’Anvers aan toe.

    Une carafe en verre vert avec six verres assortis. Nous y ajoutons sept verres à liqueur incolores, dont certains d'Elixir d'Anvers.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm - 8 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #385
    Rosenthal

    “Medusa”. Een presse - papier in mat glas van Versace voor Rosenthal.

    "Méduse". Un presse-papier en verre dépoli par Versace pour Rosenthal.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #318

    Een schaaltje en acht snoepjes van gekleurd Muranoglas.

    Un bol et huit bonbons en verre de Murano coloré.
    No longer available
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #463
    Goldan Talast

    Een mondgeblazen glazen vaas in blauw en geel. Onderaan gemerkt. Noorwegen.

    Vase en verre soufflé à la bouche bleu et jaune. Marqué en bas. Norvège.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #270

    Een fijne parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.

    Un collier de perles fines avec fermoir en or jaune 18K.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #173
    Alphonse Henri Nelson
    Period: 1854 - 1919

    Een jongensbuste van groengepatineerd brons op een marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Buste d'enfant en bronze à patine verte sur socle en marbre. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #365

    Een art deco glazen schotel met handgeschilderd decor.

    Un plat en verre art déco au décor peint à la main.
    No longer available
    Dim. Ø 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #312

    Een lot XVIIIe eeuwse sierornamenten van verguld hout en plaaster.

    Lot d'ornements XVIIIème en bois doré et plâtre.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm - 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #484
    Eugène Demane
    Period: °1940

    “Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Composition". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #396

    Vier gigognetafeltjes van zwartgelakt hout, versierd met decors van ingelegd parelmoer.

    Quatre tables gigogne en bois laqué noir, ornées de décors incrustés de nacre.
    No longer available
    Dim. 78 x 58 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #410

    Een 18 K geelgoud ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een parel.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'une perle.
    No longer available
    Dim. 4 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #235

    Een serie van vijftien ijs-of cocktailcoupes van kleurloos kristal. Eén met label NM Murano, Made in Italy.

    Série de quinze coupes à glace ou à cocktail en cristal incolore. Une étiquetée NM Murano, Made in Italy.
    No longer available
    Dim. H:9cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #118

    Een gebeeldhouwd houten pleurante.

    Une pleurante en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #649

    “Diverse personages”. Een Balinees schilderij op doek.

    "Divers personnages". Une peinture balinaise sur toile.
    No longer available
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #97

    Een lot van zeven oude fotocamera’s en een verrekijker.

    Lot de sept anciennes caméras à photographies et une paire de jumelles.
    No longer available
    Dim. H:10cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #61

    Een porseleinen lampenvoet in de vorm van een siervaas, versierd met verguld bladerdecor op donkerblauwe fond. Gesigneerd op de basis.

    Un pied de lampe en porcelaine en forme de vase décoratif, orné d'un décor à la feuille d'or sur fond bleu foncé. Signé sur la base.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More