Similar lots by type
-
#354
Een decoratief glazen windlicht met reliëfdecor van herten in het bos.
Une lanterne décorative en verre avec une décoration en relief de cerfs dans la forêt.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#689
Een lot geslepen kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twaalf kommetjes, tien glaasjes, een schaal op voet, een ijsemmertje met metalen deksel, twee karaffen en een groot aantal stoppen van karaffen.
Lot de cristal taillé incolore et de verrerie, composé de douze bols, dix verres, un bol sur pied, un seau à glace avec couvercle en métal, deux carafes et un grand nombre de bouchons de carafe.No longer availableDim. H:7-37cmEstimate: € 40/50 -
#581
“Een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
« Une tête de verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 85/100 -
#593
Een paar siercoupes van rood gedubbeld glas met geslepen kleurloos decor van wijnranken. Enige randschade.
Une paire de coupes décoratives en verre doublé rouge à décor incolore taillé de vignes. Eclats au bord.No longer availableDim. h: 17 cm Ø: 19 cmEstimate: € 100/150 -
#407
Een lot van drie antieke glazen kaasstolpen. XIXe eeuw.
Lot de trois anciennes cloches à fromage en verre. XIXème siècle.No longer availableDim. H:20-30cmEstimate: € 100/120 -
#463Goldan Talast
Een mondgeblazen glazen vaas in blauw en geel. Onderaan gemerkt. Noorwegen.
Vase en verre soufflé à la bouche bleu et jaune. Marqué en bas. Norvège.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#385Rosenthal
“Medusa”. Een presse - papier in mat glas van Versace voor Rosenthal.
"Méduse". Un presse-papier en verre dépoli par Versace pour Rosenthal.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40/50 -
#342
Een modern glazen vaasje.
Un vase en verre moderne.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25/45 -
#301
Een lot rookgrijs glaswerk, bestaande uit twee coupes van Val St. Lambert, een geslepen vaas en een karafje (schilfer) met vijf borreltjes.
Lot de verrerie gris fumé, composé de deux coupes du Val St Lambert, d'un vase taillé et d'une carafe (éclat) avec cinq verres.No longer availableDim. h: 6, 13, 21 & 22 cmEstimate: € 30/40 -
#578
Een vaas van groen Muranoglas met gouden inclusies.
Un vase en verre de Murano vert avec des inclusions d'or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65/75 -
#495Noveroy, France
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 80/120 -
#318
Een schaaltje en acht snoepjes van gekleurd Muranoglas.
Un bol et huit bonbons en verre de Murano coloré.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 35/45 -
#695
Een karafje van groen glas met zes bijpassende glaasjes. We voegen er zeven kleurloze borrelglaasjes, waaronder enkele van Elixir d’Anvers aan toe.
Une carafe en verre vert avec six verres assortis. Nous y ajoutons sept verres à liqueur incolores, dont certains d'Elixir d'Anvers.No longer availableDim. h: 29 cm - 8 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#602
“Geometrische compositie”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
"Composition abstraite". Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#361Enfield
Een Engels schouwklokje in bakelieten kast. Met slingertje.
Une pendule anglaise dans un boîtier en bakélite. Avec guirlande.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/50 -
#517
Een uit vijf delen opgebouwde tulpenvaas van blauw op wit Chinees porselein.
Un vase tulipe en cinq parties en porcelaine de Chine bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 750/800 -
#153François Moreau
Een paar goudgepatineerde zamakken siervazen op marmeren sokkels, versierd met ramskoppen met ringen. Gesigneerd.
Une paire de vases décoratifs en zamak patiné or sur socles en marbre, à décor de têtes de béliers avec anneaux. Signé.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 200/300 -
#415
Een lot van drie messingen kerkkandelaars, waarbij één gemonteerd als lampenvoet.
Lot de trois bougeoirs d'église en laiton dont un monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 32, 60 & 76 cmEstimate: € 35/45 -
#554
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Vittorio Stoppa. Gedateerd 1978. Schade aan de hoeken en randen.
"Composition abstraite". Peinture à l'huile sur panneau. Attribué à Vittorio Stoppa. Daté 1978. Dégâts aux coins et bords.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#585Tirschenreuth, Bavaria
Een achthoekig porseleinen eetservies met vergulde randen, bestaande uit 12 grote borden, 13 diepe borden, zes kleine borden, een grote terrine (zonder deksel), twee kleine terrines, een sauskom, een grote en een kleine schotel en een diepe kom. We voegen er zes bordjes van Winterling aan toe.
Service de table octogonal en porcelaine à tranches dorées, comprenant 12 grandes assiettes, 13 assiettes creuses, six petites assiettes, une grande terrine (sans couvercle), deux petites terrines, un saucière, une grande et une petite soucoupe et un bol profond. Nous ajoutons six assiettes Winterling.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#53Cardew design
“Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.
"Service d'argent". Une théière avec une table à thé multicolore et argentée sur le couvercle. Conception par Paul Cardew. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 75/100 -
#527
Een vintage roze metalen hanglamp. Jaren ‘70. Gemerkt ‘VH’.
Suspension vintage en métal rose. années 70. Marqué 'VH'.No longer availableDim. H:55cmEstimate: € 80/120 -
#445
Een lot van zes verschillende kopjes met schoteltjes van porselein met vergulde decors. Enkele haarscheurtjes.
Lot de six tasses et soucoupes différentes en porcelaine à décors dorés. Quelques cheveux.No longer availableDim. Ø: 6 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#128
“De kerkgangster”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
"Le pratiquant". Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/240 -
#472Louis Paul BoonPeriod: 1912 - 1979
“Paar naakten”. Een kleurtekening. Gesigneerd, gedateerd mei ‘68 en vermelding “Vrij naar Beardsly”.
"Paire de nus". Un dessin en couleur. Signé, daté mai 68 et mention « Free to Beardsly ».No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 420/460