Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een designvaas van gekleurd kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Val Saint Lambert

Een designvaas van gekleurd kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.

Un vase design en cristal coloré. Années 1950. Marqué.
Dim. h: 35 cm
SKU: 3008220267.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #267
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #542
    Val Saint Lambert

    Een lot van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt.

    Lot de douze verres à vin en cristal taillé avec calices colorés. Non marqué.
    No longer available
    Dim. H:19cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #552
    Val Saint Lambert

    Een reeks van twaalf kleurloos kristallen wijnglazen. Niet gemerkt.

    Un ensemble de douze verres à vin en cristal incolore. Non marqué.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #294
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen en kleurloos glas.

    Un vase de verre vert et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #385
    Val Saint Lambert

    Drie verschillende vaasjes van geslepen en gekleurd kristal. Alle drie gemerkt en het kleinste genummerd op 250 exemplaren.

    Trois vases différents en cristal taillé et coloré. Tous les trois marqués et le plus petit numéroté sur 250 exemplaires.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 17 & 17,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #355
    Val Saint lambert

    Twee vaasjes en twee kleine coupes op voet van geslepen en gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, allen genummerd op 250 exemplaren en resp. gedateerd 1994 en 1995.

    Deux vases et deux petites coupes sur socle en cristal taillé et coloré. Marqués en bas, tous numérotés sur 250 exemplaires et resp. datées de 1994 et 1995.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 & 12,5 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #285
    Val Saint Lambert

    Een parfumflesje en een parfumverstuiver van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met label.

    Un flacon de parfum et un vaporisateur de parfum en cristal taillé et doublé rouge. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #583
    Val Saint Lambert

    Een mauve en blauwe schaal van kristal.

    Un bol en cristal mauve et bleu.
    No longer available
    Dim. L 72 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #618
    Val Saint lambert

    Drie verschillende vaasjes van gekleurd kristal op voet in lichtgroen, docnkergroen en blauw. De eerste twee gemerkt onderaan.

    Trois vases différents en cristal coloré sur pied en vert clair, vert foncé et bleu. Les deux premiers marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20,5, 22,5 & 23 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #357
    Val Saint Lambert

    Een vaasje van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en met nummer 129/175/93.

    Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué en bas et avec le numéro 129/175/93.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #608
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé incolore et rouge. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #351
    Val Saint Lambert

    Een presse-papier van amberkleurig kristal in de vorm van een vogeltje. Ontwerper De Sorss. Onderaan gemerkt.

    Presse papier en cristal ambre en forme d'oiseau. Créateur De Sors. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #611
    Val Saint Lambert

    Een lot bestaande uit twee langgerekte coupes en een asbak. Twee met merk en gegraveerd.

    Un lot composé de deux coupes allongées et d'un cendrier. Deux avec marque et gravés.
    No longer available
    Dim. l: 66, 56 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #671
    Val Saint Lambert

    Een solifiore en een vaasje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Beide gemerkt.

    Un solifiore et un vase en cristal taillé et doublé rouge. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #331
    Val Saint Lambert

    Een ijsemmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un seau à glace en cristal incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm Ø 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #308
    Val Saint Lambert

    Een designvaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Ontwerp Guido Bon.

    Un vase design en cristal incolore. Marqué en bas. Conception Guido Bon.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #261
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #48
    Val Saint Lambert

    Een drageoir en een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt.

    Un drageoir et un vase en cristal doublé vert et taillé. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 15 -25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #291
    Val Saint Lambert

    Drie geslepen kristallen fluitvaasjes op voet, model Solignac, waarbij twee groene en een rode. Allen gemerkt en in originele doos.

    Trois vases flûtes sur pied en cristal taillé, modèle Solignac, deux verts et un rouge. Tous marqués et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #277
    Val Saint Lambert

    Een designvaas van gekleurd kristal. Jaren ’50. Onderaan gemerkt.

    Un vase design en cristal coloré. années 1950. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h:26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #47
    Val Saint Lambert

    Een lampenvoet van paars kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal violet. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm (z.k.)
    Estimate: € 60 / 80
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een ronde vaas van kleurloos en groen kristal. Zonder merk.

    Vase rond en cristal incolore et vert. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #597
    Val Saint Lambert

    Twee geslepen kelkvazen van resp. donker- en lichtgroen gedubbeld kristal op kleurloze voet. Beide gemerkt met label en onderaan.

    Deux vases calice taillés resp. cristal doublé vert foncé et vert clair sur une base incolore. Les deux marqués avec étiquette et en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 28 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #654

    “Zeilboten op zee” en “Roeiboten op een rivier naast windmolens”. Twee schilderijen op paneel. Gesigneerd.

    "V en mer" et "Barques à rames sur une rivière à côté de moulins à vent". Deux peintures sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390

    Een reeks van veertien verschillende zilveren munten, waaronder: 5 van 5 Fr, 1 van 50 Fr, 3 van 100 Fr, en 5 van 250 Fr. Van 1868 tot 1976.

    Un ensemble de quatorze pièces d'argent différentes, dont : 5 Fr 5, 1 Fr 50, 3 Fr 100 et 5 Fr 250. De 1868 à 1976.
    No longer available
    Dim. 316,43 g
    Estimate: € 130 / 160
  • #615

    Een Indisch Boeddhabeeld.

    Statuette du Bouddha. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #420

    Een paar Antwerpse herdenkingsmunten. Leopold II. Koninklijke Academie der Schoone Kunsten 1897. En ‘s Lands Eeuwfeest 1830-1930.

    Une paire de pièces commémoratives anversoises. Léopold II. Académie Royale des Beaux-Arts 1897. Et ‘s Lands Eeuwfeest 1830-1930.
    No longer available
    Dim. Ø 5 & 7 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #415

    Een houten wandklok met handgeschilderd bloemendecor. Met eglomisé wijzerplaat en afbeelding van twee Duitse officieren.

    Une horloge murale en bois avec un décor floral peint à la main. Avec cadran églomisé et image de deux officiers allemands.
    No longer available
    Dim. H:50cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #582

    “Art deco gevelstudie.” Lithographie genummerd 1/150, onleesbaar gesigneerd.

    "Etude de façade art déco." Lithographie numérotée 1/150, signée de manière illisible.
    No longer available
    Dim. 36 x 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #492
    François Blommaerts
    Period: °1955

    “De Godin van de vruchtbaarheid”. Een wandtapijt.

    ”La déesse de la fertilité”. Un tapis mural.
    No longer available
    Dim. 280 x 150 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #298
    Papeterie Bernaert, Bruxelles

    Een gietijzeren boekenpers.

    Presse à livres en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Twee aardewerken sierschotels met een blauw op wit decor. Omstreeks 1800.

    Deux plats décoratifs en faïence à décor bleu sur blanc. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. Ø:35cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #117
    Willy Vandersteen

    Vier albums van Suske en Wiske, rode reeks. - “De Vliegende Aap”. Eerste uitgave 1948. Matige staat, kleefband op de rug, nummertje op de kaft, hoekje beschadigd, beduimelde middenkaterns. - “De Koning Drinkt”. Uitgave 1949. Goede staat, kleefband op de rug, nummertje op de kaft, hoekje manco, extra nieten, middenbladen gelost. - “Prinses Zagemeel”. Eerste uitgave 1949. Zeer matige staat, kleefband op de rug, nummertje op de gekreuke kaft, hoekje manco. Vele losse en gerafelde bladen. - “De Zwa(..)

    Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - "De Vliegende Aap". Première édition 1948. Bon état, scotch au dos, numéro sur la couverture, coins abîmés, parties centrales bien feuilletées. - "De Koning Drinkt". Edition 1949. Bon état, dos adhésif, numéro sur la couverture, coin manquant, agrafes supplémentaires, pages centrales détachées. - "Prinses Zagemeel". Première édition 1949. Très bon état, scotch au dos, numéro sur la couverture froissée, coin manquant. Nombreuses pages décollées et e(..)
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #135
    Jef Louis Van Leemputten
    Period: 1867 - 1948

    “Schaapjes”. Olieverf op karton(?). Gesigneerd. Met opdracht achteraan.

    "Mouton". Huile sur carton(?). Signé. Avec dédicace au dos.
    No longer available
    Dim. 9 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #676

    Een gedreven koperen godslamp, versierd met vogeltjes.

    Une lampe divine en cuivre martelé, à décor d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. H:100cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More