Similar lots by type
-
#367
Een paar kleine vaasjes van rookgrijs glas met een gegraveerd en verzilverd en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Paire de petits vases en verre gris fumé à décor gravé, argenté et doré. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/100 -
#647
Een paar glazen stolpjes.
Une paire de cloches en verre.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35/40 -
#335
Een lot van vier gekleurde Engelse sodaflessen.
Un lot de quatre bouteilles de soda anglaises colorées.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#428
Een designvaas van meerkleurig Muranoglas met decor in de stijl van Picasso.
Un vase design en verre de Murano multicolore au décor dans le goût de Picasso.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 85/100 -
#68E. Constantin
Een glazen vaas met een met zuur geëtst en gepolychromeerd decor van bloemen en bladeren. Gesigneerd.
Vase en verre à décor gravé à l'acide et polychrome de fleurs et feuillages. Signé.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 35/45 -
#661Daum, Nancy
Een schaaltje van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en met het kruis van Lotharingen.
Un bol en pâte de verre multicolore. Marqué et avec la croix de Lorraine.No longer availableDim. 8 x 16 x 16 cmEstimate: € 60/100 -
#672
Een lot van zes bruinglazen apothekerspotten en -flessen.
Lot de six bocaux et flacons d'apothicaire en verre brun.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#631
Een vaas van meerkleurig en iriserend glas.
Un vase de verre multicolore et irisé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 55/65 -
#408
Een vaas van paars en wit Italiaans glas.
Un vase en verre italien violet et blanc.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 45/60 -
#401
Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.
Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 80/120 -
#531Val Saint Lambert
Een vaas van groen glas met een geëtst decor van distels. Gemerkt.
Vase en verre vert à décor de chardons. Avec marque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/80 -
#411
Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.
Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120 -
#398
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 55/65 -
#621
Een designvaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un vase design en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 25 cm Ø: 18 cmEstimate: € 65/80
Other lots in this auction
-
#75Val Saint Lambert
Een veertienhoekige vaas van geslepen en deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan.
Un vase à quatorze faces en cristal taillé et en partie bleu. Marqué d'une étiquette et gravé sous la base.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#501
Een dekselschaal van veelkleurig porselein met een Imari-decor. Dekselknop en voetstuk van verguld brons met onderaan een driepoot versierd met saterkoppen en guirlandes.
Bol à couvercle en porcelaine multicolore à décor Imari. Fretel et base du couvercle en bronze doré à fond tripode orné de têtes de satyres et de guirlandes.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80/120 -
#326
Een eikenhouten stoel in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde leeuwtjes met schild op de rug.
Chaise en chêne de style néo-gothique, à décor de lions sculptés avec un écusson sur le dos.No longer availableDim. h: 124 cmEstimate: € 50/80 -
#477
Twee bronzen plaquettes in art-nouveau stijl naar het werk van Alphonse Mucha.
Deux plaques de bronze de style Art Nouveau d'après l'oeuvre d'Alphonse Mucha.No longer availableDim. 8,5 x 23 cmEstimate: € 360/380 -
#269Juliaan Severin
“Hooischoven bij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Des meules de foin à la ferme ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 62 cmEstimate: € 120/180 -
#165
“Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.
"Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 250/400 -
#76
Een gefineerd bjzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en een bloementuil in marquetterie. Met lade en uitschuifbaar blad.
Guéridon en placage de style Louis XV, décoré de bronzes et d'un bouquet de fleurs en marqueterie. Avec tiroir et plateau extensible.No longer availableDim. 44 x 64 cmEstimate: € 170/200 -
#149Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978
Een glas-in-loodraam. Gesigneerd.
Un vitrail. Signé.No longer availableDim. 57 x 45 cm (raam)Estimate: € 120/140 -
#7Val Saint-Lambert
Een driedelig toiletstel en een kandelaar van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt, twee met label.
Garniture de toilette trois pièces et bougeoir en cristal taillé incolore. Marqués en bas, deux avec étiquette.No longer availableDim. H: 9-25cmEstimate: € 40/50 -
#320
Een 18 K geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en een parel. Eind 19de eeuw.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,20 ct et d'une perle. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 8,95 gEstimate: € 600/700 -
#444Maria Innocentia Hummel
“Am Scheideweg”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 331.
"Suis Scheideweg". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 331.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 60/80 -
#247Val Saint Lambert
Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan gegraveerd.
Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et gravé sur le fond.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120