Other lots in this auction
-
#580Een handgeknoopt Kaukazisch karpet met decor van vogels.
Carpette Caucaze en laine à décor d’oiseaux. Nouée main.No longer availableDim. 201 x 117 cmEstimate: € 80 / 100 -
#487Vier diverse Chinese potjes van aardewerk en porselein. Messingen monturen.
Quatre pots chinois en faïence et porcelaine. Montures en laiton.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Een sobere zevendagenkast met metalen trekkers.
Un semainier sobre aux anses en métal.No longer availableDim. 140 x 65 x 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#245Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,47 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,47 ct.No longer availableDim. 10,97 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#4961 gouden munt 14 K “Olympiade 1976”. Canada, 100 CAD.
1 pièce en or 14 k. “Olympiade 1976”. Canada, 100 CAD.No longer availableDim. 13,07 gEstimate: € 80 / 120 -
#155Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 5,89 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#668Goebel, Germany“Violist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 4.
Violonist . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No. 4.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#279Mouzin Lecat & Cie., NimyEen lot geglazuurd Belgisch aardewerk met meerkleurige reliëfdecors. Gemerkt.
Lot de faïence belge émaillée avec des décors en relief multicolores. Marqué.No longer availableDim. h: 11 - 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#600Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIe eeuw. Enkele bakfoutjes.
Un plat bleu de Delft avec une scène de pêche et l'inscription N ° 11. Rooke der Haring ou Bockemhang . Marqué au dos Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIème siècle. Quelques défauts de cuisson.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#407Een aardewerken Boeddhahoofdje.
Une tête de Bouddha en terre cuite.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#426Een recent wandtapijt met een jachtscène.
Une tapisserie récente avec une scène de chasse.No longer availableDim. 192 x 123 cmEstimate: € 80 / 120 -
#641Een vaas van olijfgroen Muranoglas, versierd met inclusies van bladgoud.
Un vase en verre de Murano vert olive, décoré d'inclusions de feuilles d'or.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 80


