#507Een diepe schaal van Chinees porselein met een blauw en wit floraal decor.
Une tapisserie tissée mécaniquement avec un paysage romantique dans le décor.No longer availableDim. 128 x 214 cmEstimate: € 100 / 120 -
#141“Three O’ clock in the morning” & “The last in bed to put out the light”. Twee groepjes van meerkleurig Engels porselein. XIXe eeuw. Het eerste gaaf, het tweede zeer licht bijgewerkt.
Trois heures du matin & Le dernier au lit pour éteindre la lumière. Deux groupes de porcelaine anglaise multicolore. XIXème siècle. Le premier intact, le second très légèrement remis à jour .No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 150 / 200 -
#549Vera Paraughia“Romaans kerkje in zuiders landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#115Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljant van +- 20 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un diamant de + - 20 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 150 / 200 -
#471Vijf diverse porseleinen en aardewerken vazen waarvan een paar Imari vaasjes, een gemberpot (haarscheur, geen deksel), een Chinees vaasje met famille rose decor en een blauw en wit balustervaasje.
Cinq différents vases en porcelaine et faïence, dont une paire de vases Imari, un pot à gingembre (cheveu, sans couvercle), un vase chinois à décor famille rose et un vase balustre bleu et blanc.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100 / 160 -
#347Een lot van zeven verschillende appliques met glazen kapjes.
#202Een glasservies van kleurloos kristal met geslepen voet, bestaande uit tien champagnefluiten, twaalf aperitiefglazen, twaalf wittewijnglazen (één met barst) en tien rodewijnglazen.
Service de vrres en cristal incolore sur pied taillé comprenant 10 flûtes à champagne, douze verres à apéritif, douze verres à vin blanc (un dégât) et dix verres à vin rouge.No longer availableDim. h: 14, 16, 17 & 21 cmEstimate: € 100 / 150 -
#135Een 18 karaats geel gouden halssnoer.
Dame assise à la lyre . Un groupe de biscuits italiens multicolores dessinés par Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 90 / 110