#66
Rechthoekige tafel uit donker eikenhout.
#468
Een paar bronzen gesculpteerde Sfinks kandelaren op marmeren voet.
#378Limoges
#627Dogon
Masker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
#112Remi Lens
lot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesign, rechts, ingelijst in alu.-Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts.-Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.
Lot of 3, “Hoc Est” Charcoal drawing on paper, signed at the bottom center, right, framed in alu. -Additional “Adoration of the Shepherds” sd Lithograph, simili Japon, genum 8/25 and signed bottom right -Additional “Flight to Egypt” “Landscape with haystacks” watercolour drawing on paper, recto verso, not signed.No longer availableDim. 40 x 51Estimate: € 150/250 -
#240
Een Louis XV tafeltje. Marqueterie, verguld en met bloemenmotief.
#447
#363
#413Doyen
Een blauwe glazen mileu-de-table in twee onderdelen.
#474Salvador Dali
#355
Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
An armchair in walnut with red floral upholstery.No longer availableEstimate: € 40/60