Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.

Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.

Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.
Dim. Ø: 23 cm
SKU: 1412210455.
Categories: Aziatisch, Porselein, XVIIIe eeuw.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #455
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #525

    Een bronzen wierookbrander met tempelleeuw op het deksel. Onderaan gestempeld.

    Un brûle-encens en bronze avec un lion de temple sur le couvercle. Estampillé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #523

    Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf. Eén met restauratie aan de kraag.

    Une paire de vases balustres en poterie de Nankin à décor guerrier multicolore et à décor de chiens de Fo et de dragons en relief. L'un avec restauration sur le col.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #503

    Een korte musketiersdegen. Mogelijk XVIIIe eeuw.

    Une épée courte de mousquetaire. Peut-être du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    “Moeder Gods Pokrov”. Een messingen reisicoon. Rusland, XVIIIe eeuw.

    Mère de Dieu Pokrov. Une icône de voyage en laiton. Russie, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 11 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #520

    Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #167

    “Moeder Gods Pokrov”. Een Russisch messingen reisicoontje met blauw email in de achtergrond. XVIIIe eeuw.

    Mère de Dieu Pokrov. Icône de voyage messinienne russe avec émail bleu en arrière-plan. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #400

    Een Chinese tuinstoel van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een olifant.

    Une chaise de jardin chinoise en faïence émaillée multicolore en forme d'éléphant.
    No longer available
    Dim. 50 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #556

    Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.

    Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.
    No longer available
    Dim. 94 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #528

    Een balustervaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers en versierd met Fo-honden en draakjes in reliëf.

    Vase balustre en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers et orné de chiens de Fo et de dragons en relief.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #423

    Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #335

    Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.

    Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #498

    Een gemberpot van Chinees porselein met een double lucky-decor op een vegetale achtergrond. Met houten deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor double porte-bonheur sur fond végétal. Avec couvercle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #355

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing met een meerkleurig decor van pioenen.

    Une paire de vases balustres en laiton cloisonné à décor de pivoines multicolores.
    No longer available
    Dim. H:20cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #454
    Salvador Dali

    “Place Saint-Marc à Venise”. Een porseleinen plaquette. Gesigneerd in de plaat. Met certificaat op de verso en genummerd 7/1000.

    “Place Saint-Marc à Venise”. Une plaque en porcelaine. Signée dans la plaque. Avec certificat au dos et numéroté 7/1000.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 320 / 350
  • #436

    Zes kommetjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches op fond van capucineglazuur.

    Six bols en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond de glaçure capucine.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 cm
    Estimate: € 90 / 150
  • #518

    Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.

    Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #451

    Een antiek gegraveerd koperen kalkdoosje met spateltje, gebruikt bij het kauwen van betelnoten met kalk en pruimtabak. Indonesië.

    Une boîte à craie antique en cuivre gravé avec spatule, utilisée pour mâcher des noix de bétel avec de la chaux et du tabac à chiquer. Indonésie.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #178

    “Moeder Gods van Vladimir”. Een messingen drieluikje. Rusland, omstreeks 1800.

    Mère de Dieu de Vladimir. Un triptyque en laiton. Russie, vers 1800.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #513

    Drie gemberpotten van Chinees porselein met blauw op witte bloemendecors.

    Trois pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 21 - 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #530

    Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #198

    Een porseleinen lampenvoet met verguld en meerkleurig bloemendecor in reliëf op verguld bronzen voet. Italiaans werk, gemerkt met apocrief Sèvresmerk.

    Un pied de lampe en porcelaine à décor floral en relief doré et multicolore sur socle en bronze doré. Travail italien, marqué du poinçon apocryphe de Sèvres.
    No longer available
    Dim. H:85cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #164

    “Moeder Gods van Smolensk”. Een klein messingen drieluikje met email. Rusland, XVIIIe eeuw.

    Mère de Dieu de Smolensk. Petit triptyque en laiton émaillé. Russie, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 9 x 10,5 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #151

    Een messingen reisicoon met beeltenis van drie kerkvaders, Gregorios, Basileios en Johannes Chrysostomus. Rusland, XVIIIe eeuw.

    Icône de voyage en laiton représentant trois Pères de l'Église, Gregorios, Basileios et Jean Chrysostome. Russie, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 12 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #430

    Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.

    Groupe en ivoire de Chine finement sculpté et polychrome. Estampillé sur le fond et sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. H:28cm
    Estimate: € 180 / 220

Other lots in this auction

  • #410
    Erik Dejonckheere
    Period: °1948

    “Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. (Eén vinger te herstellen maar niét manco).

    Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.
    No longer available
    Dim. 150 x 35 cm
    Estimate: € 750 / 950
  • #580

    “Bergdorpje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    Village de montagne. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #136

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #129
    C. Mignant

    “Musicerende pater”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Père musicien. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 25x35cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #598

    Een bijzetmeubeltje van gesculpteerd notenhout. Louis XV stijl.

    Table d’appoint en bois de noyer sculpté. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #480

    Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.

    Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.
    No longer available
    Dim. Ø: 108 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #366

    Een handgeknoopt Turks wollen karpetje.

    Un tapis en laine turc noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 116 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #251

    Een lampenvoet van zwartgepatineerd en verguld brons, getooid met een adelaar.

    Un pied de lampe en bronze patiné noir et doré, orné d'un aigle.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #344
    Miguel Ybanez

    “Abstract”. Een paar lithografieën. Beide gesigneerd en buiten de plaat genummerd 85/90.

    “Abstrait”. Une paire de lithographies. Toutes deux signées et numérotées 85/90 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33x50cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #508

    Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #119
    Jules Bovée

    “Interieur van de Sint Martinuskerk te Kontich”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Intérieur de la Sint Martinuskerk à Kontich. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 54 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #388

    Een porseleinen kraagvaas uit Imari porselein met een decor van vogels en bloemen.

    Un vase à col en porcelaine d'Imari à décor d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More