Other lots by Emaux de Longwy
-
#662Emaux de LongwyEen diepe ronde schaal van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van vogels bij een vijver in een cartouche in het plat, omgeven door diverse bloemen. Onderaan gemerkt. Haarscheurtje.
Un bol rond profond en faïence multicolore, décoré d'un décor d'oiseaux près d'un étang dans un cartouche dans l'appartement, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas. Cheveu.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 50 / 70
Similar lots by type
-
#37Een asbak van groen geglazuurd aardewerk, versierd met een bronzen beer en vis.
Cendrier en faïence vernissée verte décoré d'un ours en bronze et d'un poisson.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#237Dubois, BouffioulxEen vaas van steengoed met drie oren en een meerkleurig geglazuurd decor met primitieve voorstellingen. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès avec trois anses et un décor émaillé multicolore avec des scènes primitives. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 75 / 100 -
#381Een bol aardewerken kruikje met olieglazuur en ongeglazuurd decor.
Un vase rond en terre cuite avec glaçure à l'huile et décor non émaillé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 45 / 55 -
#624Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.
Quatre pièces de basaltware, comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Dégâts mineurs et un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 10 - 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#551WaechtersbachEen porseleinen wildservies, gedecoreerd met diverse dieren. 15 stuks: 5 paar borden, één apart bord, een grote serveerschotel, een terrine, een kom en een sauskom. Onderaan gemerkt.
Un service à gibier en porcelaine, décoré de divers animaux. 15 pièces: 5 paires d'assiettes, une assiette séparée, un grand plat de service, une soupière, un bol et une saucière. Marqué en bas .No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#247GuerinEen vaas van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès avec glaçure multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 75 / 100 -
#440Een ovale plaquette van Perzisch aardewerk met een meerkleurige afbeelding vn een schrijver.
Une plaque ovale en poterie persane avec une image multicolore d'un écrivain.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 40 / 45 -
#660Een lot Hollands aardewerk, bestaande uit een dekselvaas van Regout, Maastricht (lichte schade aan de basis), een bordje van Regina, Gouda en een klein pauwstaartbordje van de Porceleyne fles, Delft.
Lot de poterie hollandaise, composé d'un vase avec couvercle de Regout, Maastricht (léger dégât à la base), d'une assiette de Regina, Gouda et d'une petite assietteà l’éventail de la Porceleyne Fles, Delft.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#43GuerinEen tabakspot van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Un pot à tabac en grès avec glaçure multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#33GuérinEen steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#207Guerin, BouffioulxEen grote vaas van steengoed met een meerkleurig glazuur en met een Oud- Egyptisch decor. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en grès à glaçure multicolore et décor égyptien antique. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 140 / 180 -
#227Dubois, BouffioulxEen vaas van steengoed met meerkleurig glazuur, versierd met een gegraveerd, Egyptisch geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès à glaçure multicolore, orné d'un décor gravé d'inspiration égyptienne. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 75 / 100 -
#634Een lot van 9 aardewerken honingpotjes, waarbij één gemerkt van Goebel.
Un lot de 9 pots à miel en faïence, dont un marqué par Goebel.No longer availableDim. h: 12 - 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#283Mobach, UtrechtEen aardewerken vaas met een wit geglazuurd reliëfdecor van giraffen. Omstreeks 1960. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence à décor en relief émaillé blanc de girafes. Vers 1960. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#647St. Clement, France“Herten” Een art deco groep van gecraqueleerd aardewerk naar ontwerp van Charles Clemeanceau. Gesigneerd.
Cerf. Groupe art déco en faïence craquelée dessiné par Charles Clemeanceau. Signé.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 90 / 120 -
#377Dubois, BouffioulxEen vaasje van geglazuurd steengoed met Oud-grieks geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en grès émaillé à décor d'inspiration grecque antique. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Schoonhoven, HollandEen paar witgeglazuurde aardewerken boekensteunen. Ontwerp van Fransje Carbasius voor de Nederlandse Boekenclub. Jaren ‘30. Eén hoofdje gerestaureerd.
Une paire de serre-livres en faïence émaillée blanche. Design de Fransje Carbasius pour le Dutch Book Club. Années 1930. Une tête restaurée.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#654Een lot geglazuurd aardwerk, bestaande uit een kantkloster van West-Vlaams aardewerk, een kruik van Bredens aardwerk en een kaarsenpan, gemerkt van Vallauris.
Un lot de faïence émaillée, composé d'une dentellière de faïence de Flandre occidentale, d'un pichet de poterie de Breda et d'un bougeoir, marqué Vallauris.No longer availableDim. h:15 - 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#637Een maanvis van meerkleurig geglazuur Italiaans aardewerk. Beschadigingen aan de vinnen.
Un poisson-ange en terre cuite italienne émaillée multicolore. Ailettes endommagées.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 90 -
#41Een schotel van meerkleurig Delfts aardewerk met bloemendecor. XVIIIe eeuw.
Plat en faïence de Delft multicolore à décor floral. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 50 / 70 -
#537Een paar Chinese stoeltjes/ piedestals van meerkleurig Chinees aardewerk in de vorm van olifanten.
Une paire de tabourets / piédestals chinois en faïence chinoise multicolore en forme d'éléphants.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#253Een terracotta bierpul met meerkleurig geglazuurd reliëfdecor van een havenzicht en het handvat in de vorm van een zeemeermin. Onderaan gemerkt.
Chope à bière en terre cuite avec décor en relief émaillé multicolore représentant une vue sur le port et anse en forme de sirène. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 45 -
#639Agnes Van HeeEen op een Afrikaanse zaadlob geïnspireerd modern aardewerken kunstwerk.
Un cotylédon africain a inspiré une œuvre d'art moderne en faïence.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#427Een paar balustervazen van Nanking-aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.
Une paire de vases balustre en faïence de Nankin à décor de guerriers multicolore.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#168Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.
Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des Maures en bronze sur une colonne de marbre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 260 / 280 -
#179“Herbergtafereel”. Olieverf op paneel. Op te frissen. Vroeg XIXe eeuw.
Scène d'auberge . Huile sur panneau. A rafraîchir. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 42 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#697Val Saint- LambertEen onderlegger met bloemendecor en een pique fleur van kristal en verzilverd metaal.
Un dessous de verre à décor floral et une fleur piquée de cristal et de métal argenté.No longer availableDim. Ø 15 cm en h:12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#14Een lot van drie antieke gravures, waarbij twee met zicht op Antwerpen en één met een veldslag uit de 80-jarige oorlog.
Un lot de trois gravures anciennes, deux avec vue sur Anvers et une avec une bataille de la guerre de 80 ans.No longer availableDim. 6,5 x 9,5; 12,5x 16,5 & 17 x 26 cmEstimate: € 75 / 100 -
#249Alex Brion“Zeilschip op de Schelde voor Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Voilier sur l'Escaut au large d'Anvers . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 334 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#510Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 372 x 268 cmEstimate: € 200 / 240 -
#18Val St. LambertEen vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenrand.
Un vase en double cristal vert taillé. Marqué en bas. Eclat sur le bord intérieur.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 75 / 90 -
#123Een lot Belgisch zilver Delheid waaronder een broodmandje 800 ‰, een doopbeker, en een lepeltje 800 ‰. We voegen er een sauskommetje met houten handvat 835‰ aan toe.
Lot de Delheid en argent belge comprenant une corbeille à pain 800 ‰, une tasse de baptême et une cuillère 800 ‰. Nous ajoutons un bol de sauce avec manche en bois 835 ‰.No longer availableDim. 507,80 gEstimate: € 200 / 260 -
#82“Kinderen naast een korenveld”. Olieverf op paneel.
Enfants près d'un champ de blé . Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#567Een balustervaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#157Enfield Tower 1964Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
Un fusil à percussion. Canon probablement plus récent.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 200 / 240 -
#318Wiskemann, BruxellesEen lot verzilverd metaal, bestaande uit twee sauskommen en twee terrines op ronde schotel. Allen gemerkt.
Lot de métal argenté, composé de deux bols à sauce et de deux terrines sur un plat rond. Tous marqués.No longer availableEstimate: € 40 / 45



