Other lots in this auction
-
#94Edmé RousseauPeriod: 1815-1868
“De kaartlegster”. Gewassen pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.
”La diseuse de bonne fortune”. Un dessin à la plume, lavis. Signé et daté 1835.No longer availableDim. 28 x 24 cmEstimate: € 200/250 -
#773Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
”Être post-apocalyptique”. Une statue en faïence glaçurée. Monogramme.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#823
Een fotokadertje en een een Chinees brievenkokertje van fijn gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.
Un cadre-photos en un porte-lettres chinois en ivoire finement sculptés. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 100/120 -
#69
“Reizigers in een romantisch landschap”. Olieverf op paneel. XVIIIde eeuw. Slechte staat.
”Voyageurs dans un paysage romantique”. Huile sur panneau. XVIIIème siècle. En mauvais état.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#140
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 900/1000 -
#575
Een antiek Afrikaans houten masker op plexiglazen staander.
Un masque africain antique sur support en plexi.No longer availableDim. 42 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#255
Een 18 karaats roze gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Un bracelet en or rose 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 1200/1400 -
#646Poltromec, Milan
Design canapé “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.
Canapé design “Oasis” en cuir bleu et blanc. Pieds chromés. Marque et label. Bon état. Par Daniel Landini et Andrea Manfredi.No longer availableDim. 80 x 160 x 100 cmEstimate: € 800/1000 -
#396
Een gefineerd muziekmeubeltje, versierd met ingelegde biesjes van fruithout en bloemenmarquetterie. Inclusief muziekinstallatie van Pioneer.
Un petit meuble à musique en bois de placage, décoré de filets en bois fruitier et marqueterie floral.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 120/200 -
#357Val St. Lambert
Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Une paire de candélabres hexagonaux en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#893
Een adelaar en een kat van geslepen kleurloos kristal en een hond van roze en kleurloos Italiaans glas.
Un aigle et un chat en cristal incolore taillé et un chien en cristal rose et incolore italien.No longer availableDim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 30/50 -
#165
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamant markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en twee grijze Tahiti parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants marquise ayant un poids total de ± 0,40 ct et de perles Tahiti.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 700/800