Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een divers lot aardewerk, XIXe en XXe eeuw. Beschadigingen. 10 stuks.

Een divers lot aardewerk, XIXe en XXe eeuw. Beschadigingen. 10 stuks.

Un lot diversifié de poteries, XIXème et XXème siècle. Dégâts. 10 pièces.
70
Ø: 13 - 19 cm
Estimate: 4060
Catalogue #70
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #242

    Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.

    Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #182

    Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800. Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.

    Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #267

    Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.

    Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.

    Un vase en faïence émaillée blanche à côtes torsadées. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm (vaas)
    Estimate: € 60 / 100
  • #236
    Capodimonte

    “Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.

    « Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #244
    Carl Scheidig

    “Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.

    "La femme du chasseur". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #167
    Esther Guillén

    “Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.

    "Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #64

    Vier kleine en een grote schaal van magenta gekleurd glas.

    Quatre petits et un grand bol en verre de couleur magenta.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 9 - 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #252
    Goebel, West-Germany

    “Band leader” & “Soloist”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 129 4/0 & 135 4/0.

    "Chef de groupe" & "Soliste". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 129 4/0 et 135 4/0.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #246
    Goebel, Germany

    “Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.

    "Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #228

    “Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.

    « Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #272

    Lot 2 vazen, keramiek, bloem en bladeren patroon.

    Lot 2 vases, céramique, motif fleurs et feuilles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h43cm x b25cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #253
    Goebel, Germany

    “Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.

    "Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #86

    2 vaasjes jaren ‘70 in faience, h16cm x Ø15cm en h11cm x Ø11,5cm

    2 vases des années 1970 en faïence, h16cm x Ø15cm et h11cm x Ø11,5cm
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #85

    Vaas ‘60s, handbeschilderd, markering onderaan 1104/26.

    Vase années 60, peint à la main, marquage en bas 1104/26.
    No longer available
    Online only
    Dim. h26cm x Ø18cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #243
    Goebel, Germany

    Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.

    Quatre figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Tous avec dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #282

    Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.

    Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #96

    Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.

    Lot de 2 cache-pot en faïence en forme de cochons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h17cm x 23cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #249
    Goebel, Germany

    “Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.

    "Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6 - 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #206

    Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.

    Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #247
    Goebel, Germany

    Een meerkleurig kerstbordje uit de reeks van M.I. Hummel. No. 693. Uitgave 1995. Inoriginele doos.

    Une assiette de Noël multicolore de la série M.I. Hummel. no. 693. Edition 1995. Boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #161

    Een grote ijzeren kandelaar.

    Un grand chandelier en fer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #164

    Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.

    Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 19 & 18 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #286

    Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.

    Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #265
    Myott, Staffordhire, England

    Twee platte en een diep bord, versierd met meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.

    Deux assiettes plates et une creuse, ornées d'un décor floral multicolore. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 15
  • #136

    Een paar reproducties naar werken van Schapner.

    Une paire de reproductions d'après des oeuvres de Schapner.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #284

    Een wassen pop, genummerd 4312. Met echt haar.

    Une poupée de cire, numérotée 4312. Avec de vrais cheveux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #12

    Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.

    Une geisha en porcelaine multicolore. Fissuré au milieu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #121

    Een Arabische prent met gevechtsscène. Glas gebarsten.

    Une estampe arabe avec une scène de bataille. Verre fissuré.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #56
    Stocker

    Een metalen kruisbeeld, het kruis ingelegd met mozaïek. Italië.

    Un crucifix en métal, la croix incrustée de mosaïque. Italie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 7 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #260
    Mayasi

    “Strandhutten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1965.

    "Cabanes de plage", huile sur panneau, signé et daté 1965.
    No longer available
    Online only
    Dim. h64,5cm x h85,5cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #234

    “Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Hoofdje hersteld.

    "Anges dansants". Un groupe en porcelaine multicolore. Tête restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #250

    Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.

    Deux oies en plastique. Un bec restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #49

    Een karafje en een schenkkannetje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Schade aan de buik van het karafje.

    Une carafe et une verseuse en cristal taillé et rouge doublé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 55
  • #41

    Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.

    Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:70cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #87

    “Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.

    "Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More