#347Een lot van zes oude Liebig Chromo-albums. Goed gevuld.
#683“De Antwerpse naties”. Ed. Lannoo. Tielt, 2004.
#342“Livre d’or de la Résistance Belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.
“Livre d'or de la Résistance belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 35 / 45
#484BarbieEnchanted evening. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#682Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Etsen. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd resp. 71/150 en 22/100. Evenals twee etsen met paarden in één lijst: “Rust” en “In de schaduw” (12 x 14 cm), buiten de plaat gesigneerd.
“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Eau-forte. En dehors de la planche signée et numérotée 71/150 et 22/100. Ainsi que deux eaux-fortes avec chevaux dans un seul cadre : « Repos » et « À l'ombre » (12 x 14 cm), signées à l'extérieur de la planche.No longer availableEstimate: € 120 / 230 -
#407Val Saint LambertEen grote geslepen vaas, onderaan gemerkt.
#137Een paar antieke wandelstokken met zilveren handvatten. Gebruikssporen.
#112Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Herder met kudde op weg naar de stal.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Berger avec troupeau sur le chemin de l'étable. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 105 cmEstimate: € 100 / 150 -
#289Foulon“Zeilschip op volle zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#625Felix TimmermansNegen boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
#434BarbieMillenium princess. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Princesse du millénaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30