Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een divers lot kunstboeken allerlei en enkele tentoonstellingsfolders.

Een divers lot kunstboeken allerlei en enkele tentoonstellingsfolders.

Un lot varié de livres d'art en tout genre et quelques brochures d'exposition.
SKU: 2610210679.
Category: Boek.
Auction day: 27 October 2021 19:00
Catalogue #679
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #677

    “Het Impressionisme. De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.

    Impressionnisme. Les artistes et leur travail. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #344

    Een lot oude chromo-albums, waarbij zes van Chocolade Jacques, zes van Victoria chocolade, één van chocolade Martougin en één van chocolade Meurisse.

    Lot d'anciens albums chromo, avec six chocolats Jacques, six chocolats Victoria, un chocolat Martougin et un chocolat Meurisse.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #347

    Een lot van zes oude Liebig Chromo-albums. Goed gevuld.

    Un lot de six vieux albums de Liebig Chromo. Bien rempli.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #683

    “De Antwerpse naties”. Ed. Lannoo. Tielt, 2004.

    Les nations d'Anvers. Ed. Lannoo. Tielt, 2004.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #334

    “Histoire de Belgique”. Henri Pirenne. In vier banden. Ed. La Renaissance du Livre. Brussel, 1928. In perfecte staat.

    “Histoire de Belgique”. Henri Pirenne. En quatre volumes. Ed. La Renaissance du Livre. Bruxelles, 1928. En parfait état.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #2

    “Geschiedenis van de Oorlog der Verenigde Naties 1939 - 1945”. Ed. De Sphinx. Brussel, 1947.

    Histoire de la guerre des Nations Unies 1939 - 1945. Ed. De Sphinx. Bruxelles, 1947.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #667

    “Alfred Ost 1884 - 1945”. Een kunstboek. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Brussel, 1988. Inclusief bijlage met 17 prenten.

    “Alfred Ost 1884 - 1945”. Un livre d'art. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Bruxelles, 1988. Y compris l'annexe avec 17 tirages.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #316

    Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).

    Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #12

    “Les gens de Médicine dans l’oeuvre de Daumier”. Jean Adhémar. Ed. Vilo. Paris, 1966. Met stofwikkel. Evenals: “Biografisch lexicon plastische kunst in België Arto 2000”. Tweedelig lexicon. Wim & Greet Pas. Ed. VZW DE Gulden Roos. Antwerpen, 2000.

    Les gens de Médecine dans l'oeuvre de Daumier. Jean Adhémar. Ed. Vilo. Paris, 1966. Avec jaquette. Ainsi que : Lexique biographique de l'art plastique en Belgique Arto 2000 ”. Lexique en deux parties. Wim & Greet Pas. Ed. VZW DE Gulden Roos. Anvers
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #342

    “Livre d’or de la Résistance Belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.

    “Livre d'or de la Résistance belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #484
    Barbie

    Enchanted evening. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Soirée enchantée. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #682
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Etsen. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd resp. 71/150 en 22/100. Evenals twee etsen met paarden in één lijst: “Rust” en “In de schaduw” (12 x 14 cm), buiten de plaat gesigneerd.

    “Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Eau-forte. En dehors de la planche signée et numérotée 71/150 et 22/100. Ainsi que deux eaux-fortes avec chevaux dans un seul cadre : « Repos » et « À l'ombre » (12 x 14 cm), signées à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 230
  • #407
    Val Saint Lambert

    Een grote geslepen vaas, onderaan gemerkt.

    Un grand vase taillé, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #658

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ronde schotel, een dekseldoosje met vogeltje, twee verschillende kandelaars en een grote en een kleine schildpad.

    Un lot de cristal incolore taillé, composé d'une soucoupe ronde, d'une boîte à couvercle avec oiseau, de deux chandeliers différents et d'une grande et d'une petite tortue.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #137

    Een paar antieke wandelstokken met zilveren handvatten. Gebruikssporen.

    Une paire de cannes anciennes aux manches en argent. Usures.
    No longer available
    Dim. l: 66 & 88 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #112
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Herder met kudde op weg naar de stal.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Berger avec troupeau sur le chemin de l'étable. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 105 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #289
    Foulon

    “Zeilschip op volle zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Voilier en haute mer. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #91

    Een paar windhonden van meerkleurig majolica. Italiaans werk, één gerestaureerd aan de kop.

    Une paire de lévriers en majolique multicolore. Travail italien dont un restauré sur la tête.
    No longer available
    Dim. 70 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #625
    Felix Timmermans

    Negen boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.

    Neuf livres de l'auteur ou liés à son œuvre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #694
    Bernard Charoy

    “Moeder en dochter”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Mère et fille. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 57 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    Een bord van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor onder ijzerrood ‘Amsterdams bont’ bloemendecor. Tijdperk Qianlong.

    Une assiette en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc sous rouge de fer 'fourrure d'Amsterdam' décor floral. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434
    Barbie

    Millenium princess. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Princesse du millénaire. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More