Similar lots by type
-
#177Een aluminium schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20. Met elektromotortje.
Une voiture de sport miniature des années ‘20 avec petit moteur électrique.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 400 / 450 -
#391Een lot speelgoed, bestaande uit twee puzzels, een bouwpakket van Revell en een grote partij kunststof soldaatjes en figuurtjes.
Un lot de jouets, comprenant deux puzzles, un set de construction Revell et un grand lot de petits soldats en plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#373MärklinEen lot Märklin bestaande uit een werkende diesel-loc, twee wagons in originele doos, acht wissels en één kruiswissel, ongeveer 60 rails ( rechte en gebogen), enkele kleine accessoires en 4 catalogi.
Un lot Märklin: une locomotive à diesel en état de marche, deux wagons dans leur emballage d’origine, huit changeurs et un changeur en croix, +- 60 rails (droits et courbés), quelques accessoires et 4 catalogues.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#671Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van lang levenstekens.
Deux pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longue vie.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 130 / 150 -
#110Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,78 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#196Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.
Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.No longer availableDim. 183 x 142 x 36 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale amethist van ± 5 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une améthyste centrale de ± 5,00 ct.No longer availableDim. 7,33 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#187Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#356Een kaarttafel van mahoniehoutfineer met een klapblad en vier tapse poten. Vilt recent vervangen.
Une table à jeu en bois de placage acajou, tablette rabattable et quatre pieds fuseaux. Le feutre à été remplacé récemment.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#3Een zevendelig toiletstelletje van glas met een rood floraal decor. Gemerkt.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre avec un décor floral rouge. Marquée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#691Twee antieke parasolletjes, waarbij één van zwarte kant en met een koperen handgreep, de andere van zwarte kant en borduursel. Omstreeks 1900.
Deux petits ombrelles anciennes, dont une en dentelle noir et un manche en cuivre, l’autre en dentelle noir et broderie. Vers 1900.No longer availableDim. 85 & 84 cmEstimate: € 100 / 150 -
#318Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een dienaar.
Une tirelire en fonte polychrome en forme de serveur.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 60 -
#508Groepje van gebeeldhouwd jade met vogels in bloeiende struiken. Chinees werk.
Groupe en jade sculpté d’oiseaux dans des arbustes fleuris. Travail chinois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#710Een oude houten wandelstok met een handvat van hoorn, versierd met gedreven beslag van sterling zilver.
Une canne ancienne en bois avec une poignée en corne, décoration de montures en argent poussé Sterling.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 140 / 200 -
#227Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).
Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).No longer availableDim. H 210 x B 65 cmEstimate: € 320 / 360



