Other lots in this auction
-
#2
“Geschiedenis van de Oorlog der Verenigde Naties 1939 - 1945”. Ed. De Sphinx. Brussel, 1947.
Histoire de la guerre des Nations Unies 1939 - 1945. Ed. De Sphinx. Bruxelles, 1947.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#60
Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18K.No longer availableEstimate: € 380/450 -
#602André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
“Stilleven met appels.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux pommes. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#632Tony WongPeriod: 1948 - 2012
“Schepen in een baai”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Navires dans une baie. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 59 x 43 cmEstimate: € 60/100 -
#139Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de waterpomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme à la pompe à eau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#36
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paraplubak met bloemendecor. Twee schilfers aan de basis achteraan.
Un porte-parapluie en faïence émaillée multicolore à motif floral. Deux éclats à la base à l'arrière.No longer availableDim. h: 53 cm Ø: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#117
Een paraplubak in Japanse stijl, Chinees werk.
Un porte-parapluie de style japonais, travail chinois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/80 -
#145
Een 18 K geelgouden halssnoer bezet met kleine robijntjes waarvan er zes ontbreken.
Collier en or jaune 18 K serti de petits rubis dont 6 manquent.No longer availableDim. 48,60 gEstimate: € 1500/1800 -
#200
Een 18 K witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,30 ct.No longer availableDim. 4,34 gEstimate: € 1600/1800 -
#668
Een lot van tien stuks meerkleurig en verguld Limogesporselein, bestaande uit twee penduletjes drie schenkkannetjes, twee vaasjes, twee dekseldoosjes en een theepotje. Gemerkt Onderaan.
Un lot de dix porcelaines de Limoges multicolores et dorées, composé de deux pendules, trois cruches, deux vases, deux boites à couvercle et une théière. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 4 - 18,5 cmEstimate: € 25/35 -
#467
Een nijlpaardentand, versierd met bladeren in smeedwerk.
Une dent d'hippopotame, décorée de feuilles de fer forgé.No longer availableDim. l: 38cmEstimate: € 60/100 -
#368Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Etude voor Martine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017.
Etude pour Martine. Huile sur toile. Signée et datée 2017.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 120/200