Other lots in this auction
-
#636
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 156 x 98 & 70 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#502
“Le mousquetaire bleu” & “La femme nue”. Twee lithografieën naar werken van Pablo Picasso, uitgegeven bij Artco, France. Met certificaat op de rugzijde.
Le mousquetaire bleu & La femme nue. Deux lithographies d'après des œuvres de Pablo Picasso, éditées par Artco, France. Avec certificat au dos.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#552Ida Bagus Nyoman RaiPeriod: 1915 - 2000
“Balinese danseressen”. Een paar schilderijen op doek in traditionele stijl. Gesigneerd.
Danseuses balinaises. Quelques peintures sur toile de style traditionnel. Signées.No longer availableDim. 88 x 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#435Paul Van Ostaijen
Drie boeken. “Verzamelde Gedichten”. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, derde druk 1987. “Spiegel van uw Eenzaamheid”. Ed. Davidsfonds, Leuven, eerste druk 1988. Evenals Etienne Schoonhoven, “Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique”. Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.
Trois livres. Collected Poems. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, troisième édition 1987. Mirror of your Solitude. Ed. Davidsfonds, Leuven, première édition 1988. Ainsi que Etienne Schoonhoven , « Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique ». Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#47Dunhill, Paris
Een humidor. Met sleuteltje.
Une cave à cigares. Avec clé.No longer availableDim. 10 x 19 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#166
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#446Nain
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 180 x 108 cmEstimate: € 100 / 120 -
#450Goebel, Germany
“Gänzelisel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 59. Onderaan gemerkt.
“Gänzelisel”. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°59. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#416
Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Deux tapis persans en laine noués à la main.No longer availableDim. 141 x 66 & 202 x 131 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158
Een terra cotta voorouderbeeld van het Dakakari volk. Noord-Oost Nigeria.
Une statue d'ancêtre en terre cuite du peuple Dakakari. Nord-Est du Nigeria.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 160 / 200 -
#479
“Kabuki-acteurs”. Twee Japanse houtsneden. Ingekleurd. Enige slijtage.
Acteurs Kabuki. Deux gravures sur bois japonaises. Colorisées. Quelques usures.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 180 / 240 -
#600Goebel, Germany
“Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
“Was frag’ Ich viel nach Geld und Gut”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60