Similar lots by type
-
#399
Een halfrond bijzetmeubeltje van notenhout.
Un petit meuble en noyer, demi cercle.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#751
Twee inktstellen, waarbij het eerste bronzen in barokke stijl, versierd met een hoofdje en porseleinen recipiënten. Het tweede in art nouveaustijl met een kleurloos kristallen inktpot en een draaiend deksel.
Deux encriers, dont le premier dans le style Baroque avec décoration d’une tête et des récipients en porcelaine. Le deuxième de style Art Nouveau, avec le pot à encre en cristal incolore et le couvercle est tournant.No longer availableDim. b: 33 & h: 11 cmEstimate: € 30/40 -
#811
Een messingen bel met wandmontuur, versierd met een engeltje.
Sonnette murale en laiton décorée d’un petit angelot.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#788
Een lot koper en messing, bestaande uit een grote kan, een aquamanile, een brasero, een processielamp, een beddenpan, een haardstel, een pannetje en een vijzel met stamper.
Un lot d’objets en cuivre et laiton, comprenant une grande verseuse, une aquamanile, un brasero, une lampe de procession, XXXX, une garniture de cheminée, une poêle, et un mortier avec un pilon.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#268
Een verguld koperen staande lamp met negen lichtpunten met bolle glazen kapjes.
Un lampadaire en cuivre doré à neuf points lumineux et abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 80/120 -
#725
Een messingen olielamp.
Une lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30/35 -
#398
Een messingen haardgarnituur met twee vuurbokken en vierdelig haardstel.
Une garniture de cheminée avec deux blocs et un ensemble de cheminée en quatre pièces.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#437
Een processielamp en een bel van messing.
Une lampe de Procession et une sonnette en laiton.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#283
“Edel koppel”. Twee beelden van massief messing naar de XVIIIe eeuw.
”Couple noble”. Deux statues en laiton massif d’après le XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#391
Een lot geel en rood koper, bestaande uit een kookpot, en ketel, een waterketel en een doofpot.
Un lot d’objets en cuivre rouge et jaune comprenant une casserole, une marmite , une bouilloire et un étouffoir.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#820
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#693
Een paar balustervaasjes, een dekselvaasje en een asbak van cloisonné op geel koper, met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkeltjes.
Deux vases balustre, un vase à couvercle et un cendrier en cloisonné sur cuivre jaune, avec un décor de fleurs et oiseaux. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 50/80 -
#373
Een lot messing, bestaande uit een doopfont, een waterketel, een koffiekan en twee olielampen, waarbij één met blauw glas.
Un lot d’objets en laiton comprenant une bouilloire, une cafetière et deux lampes à huile, dont une avec du verre bleu.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#48
Een paar messingen kandelaars.
Une paire de chandeliers en laiton.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 25/30 -
#427
Een gevarieerd lot messing, bestaande uit diverse kandelaars,, schaaltjes, luciferhouders, een inktstel, enz.
Un lot d’objets en laiton, comprenant des chandeliers, coupelles, un porte - allumettes, un encrier, etc...No longer availableEstimate: € 40/60 -
#49Jan Jacob FelsPeriod: 1816 - 1883
“Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#351
Een uiltje en een zwaan van messing.
Un petit hibou et un cygne en laiton.No longer availableDim. h: 17 & 30 cmEstimate: € 30/50 -
#311
“Engel”. Een beeld van massief messing op een granieten voetstuk.
”Ange”. Une statue en laiton massif sur socle en granite.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#671
Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van pioenen.
Deux vases balustre en cloisonné sur cuivre jaune avec un décor de pivoines.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#66
Een gebeeldhouwde armstoel, bekleed met groen fluweel.
Un fauteuil sculpté avec revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#71
Een jongens- en en meisjesbuste van bruingepatineerd brons.
Un buste d’un jeune homme et d’une jeune fille en bronze.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#704
Een XIXe eeuwse Russische icoon. Pleisterwerk en beschildering in slechte staat.
Une icône russe du XIXième siècle. La peinture et l’encadrement en plâtre sont en mauvais état.No longer availableDim. 42,5 x 33,5 cmEstimate: € 120/200 -
#174Period: 1808 - 1879
“Karikaturen”. Een studietekening, potlood op papier. Gemonogrammeerd “H. D. en met oude toeschrijving aan Honoré Daumier (1808 - 1879)
”Caricatures”. Une étude, crayon sur papier. Monogrammé ‘H.D.’ et attribué à Honoré Daumier (1808 - 1879).No longer availableDim. 8,5 x 13,5 cmEstimate: € 300/400 -
#460
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pierre semi précieuse.No longer availableDim. 9,31 gEstimate: € 250/350 -
#482Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#761
Een ménagère met een bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief.
Une ménagère avec des couverts en métal argenté, motif Louis XV.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#16
Een gefineerd nachtkastje in Georgian stijl met een deur onder een lade. Randslijtage.
Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.No longer availableDim. 73 x 46 x 30 cmEstimate: € 20/25 -
#356
Een mahonie houten bureaustoel in retour-d’Egyptestijl versierd met twee zittende sfinxen en bronsbeslag en bekleed met leder. Bekleding te vervangen. XIXe eeuw.
Une chaise de bureau en acajou de style retour d’Egypte, décoration de deux sphinx et ornements en cuivre, revêtement en cuir. Revêtement à remplacer.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#516
Een sober eikenhouten bureau met telkens een deurtje in de blokken en met drie laden onder het blad. Medio XXe eeuw.
Un bureau sobre en chêne avec une porte dans chaque bloc et trois tiroirs sous la tablette. Mi XXième siècle.No longer availableDim. 147 x 85 cmEstimate: € 100/150 -
#764Heriz
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir Persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#465
Paar cloisonné vaasjes met houten sokkels.
Paire de vases en cloisonné sur socles en bois.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40/60