Other lots in this auction
-
#250
Een platina broche bezet met een diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 6 ct.
Broche en platine sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6 ct.No longer availableDim. 19,60 gEstimate: € 3400/3600 -
#762
Twee Imari bordjes, een Japans dessertservies met een schotel, borden, koppen en schoteltjes, met de hand beschilderd, een gedeelte Japans theeservies met deels handgeschilderd decor en zes Europese dessertbordjes met ajour-rand en handgeschilderde rozelaars op het plat. Begin XXste eeuw.
Deux assiettes Imari, un service à dessert japonais, un plat, des assiettes, des tasses et soucoupes, un service à thé partiellement peint à la main, six assiettes à dessert européennes aux bords ajourés et des rosiers peints à la main dans le centre. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#625
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/240 -
#65Christofle
Een bestek van verzilverd en verguld metaal. 82 stuks. Waaronder telkens negen stuks van messen, lepels, vorken, dessertlepels - dessertvorken en koffielepeltjes. Acht stuks kleine mesjes en zes stuks gebakslepeltjes. Sla-en groentenbestek. Taartschep, suikertang, sauslepel, botermesje en zes messenleggers.
Couvert en métal argenté et doré. 82 pièces. Chaque fois neuf couteaux, fourchettes, cuillères et fourchettes à dessert et cuillères à café. Couvert à salade et à légumes. Pelle à tarte, pince à sucre, cuillère à sauce, couteau à beurre et six porte-couteaux.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#494
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Onduidelijk gesigneerd rechts onder.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé en bas à droite.No longer availableDim. 30 x 23,5 cmEstimate: € 120/200 -
#439
Twee Sri Lankaanse batikdoeken, waarbij één met een landschap en één met een voorstelling van Boeddha.
Deux foulards en batik dont un représentant un paysage et un le Bouddha.No longer availableDim. 34 x 22 & 50 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#365
Een platina ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,95 ct. VVS en VS.
Bague en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,95 ct VVS et VS.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 1000/1200 -
#418
Drie beeldjes van verguld en polychroom hout. Chinees werk.
Trois statuettes en bois sculpté et doré. Travail chinois.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60/80 -
#485
Statiedegen, Belgisch, begin XXste eeuw.
Epée d’apparat. Travail belge, début du XXe siècle.No longer availableDim. L. 93 cmEstimate: € 120/200 -
#253
Een vierdelig Frans zilveren bestek in etui.
Couvert en argent français quatre pièces. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#566Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis pakistanais en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 188 cmEstimate: € 80/100 -
#41
. Kleine Russisch icoon met een Moeder Gods omgeven door heiligen. XIXde eeuw.
Petite icône russe représentant la Mère de Dieu entourée de saints. XIXe siècle.No longer availableDim. 15 x 11,5 cmEstimate: € 80/120