#711
Een lot apothekersglaswerk en een oude injectiespuit.
Lot de verrerie de pharmacie et une ancienne seringue.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#503
Een bronzen koro met fo-hond op het deksel.
#661
Een ronde schotel van polychroom Chinees porselein met decor van kostbaarheden. Einde XIXde eeuw.
Plat rond en porcelaine de Chine polychrome à décor d’objets précieux. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#304
Twee pentekeningen. Naar gravures door Ferdinand Kobell (1740-1799).
Deux dessins à la plume d’après de gravures par Ferdinand Kobelle (1740-1799).No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#165
Buffet en placage d’acajou ouvrant à deux portes concaves en dessous d’un tiroir, décoré de quatre colonnettes.No longer availableDim. 104 x 135 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#143
Bronzen groep van twee jachthonden en een eend. Naar P.J. Mène.
#522
“Kinderen op het strand”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Enfants à la plage”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#624
Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
#318Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005
“Een kinderhoofdje en een vrouwenhoofd”. Atelierwerk. Beide onderaan gesigneerd.
Tête d’enfant et tête de femme. Travail d’atelier. Les deux signées.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#472
“Krishna met vrouwen”. Een gouacheschildering op zijde.
“Krishna et des femmes”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#88
Cruche couverte et une cafetière en étain, la deuxième à décor gravé et à manche en bois.No longer availableDim. h: 24 & 36 cmEstimate: € 60 / 80