#130Een paar platina oorbellen met 14 kt geelgouden sluiting bezet met telkens een centrale briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 1,24 ct. F-G SI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,08 ct. Met certificaat.
A pair of platinum earrings with 14 kt yellow gold closures, each set with a central brilliant-cut diamond with a total weight of approximately 1.24 ct. F-G SI1 and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 2.08 ct. With certificate.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#714Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.
A large silver-plated metal jug. Richly decorated.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#561Limoges FranceEen porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
#152Jan van BeersPeriod: 1852-1927“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
#424Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
#491BambaraEen gesculpteerde terracotta Bambara pot, rondom versierd met diverse figuren en dieren. Eind 20e eeuw.
#103Een paar bronzen kandelinn de vorm van Griekse sfinxen op marmeren voet.
A pair of bronze Greek sphinx candlesticks on marble base.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#719Een verzilverd metalen opvouwbare dubbele warmhouder. Gemerkt ‘Silver Plate’.
A silver-plated metal foldable double warmer. Marked 'Silver Plate'.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#358WallendorfEen porseleinen beeldje van een danseres, onderaan gemerkt Wallendorf.
A porcelain figurine of a dancer, marked Wallendorf on the bottom.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#198Een lot van 12 Napoleontische soldaten van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
A lot of 12 Napoleonic soldiers made of polychrome porcelain. Marked on the bottom.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 300 / 400 -
"Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.No longer availableDim. 74 x 275 x 100 cmEstimate: € 1200 / 1800