#389Een gedreven messingen schotel met decor van fruit.
#147Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk en met messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel.
Pendule à colonnes laquée noir et décorée d’incrustations et avec balancier et entourage du cadran en laiton. Avec clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#659Jin G. Kam“Orchestra with pianist”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 51/375 buiten de plaat.
“Orchestra with pianist”. Sérigraphie. Signée et numérotée 51/375.No longer availableDim. 85 x 63 cmEstimate: € 220 / 300 -
#759Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
#21Een paar miniaturen met hond en hond & kat. Olieverf op paneel.
Paire de miniatures représentant un chien et un chien et un chat. Huile sur panneau.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 100 / 120 -
#546“Knielend naakt”. Een beeld van wit marmer.
#496Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#84Michiel Van Cuyck“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#190Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met een briljant van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc et rose 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,27 gEstimate: € 800 / 900 -
#91Richard AuriliPeriod: 1813-1914Een meisjesbuste van diverse soorten albast op grijs marmeren sokkel. Gesigneerd achteraan.
Buste de fille en albâtre de différentes couleurs sur socle en marbre gris. Signé au verso.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#371Twee documentatieboeken m.b.t. antiek en zilver.
#66Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.
Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 175 cmEstimate: € 40 / 60