Other lots by Delvaux, Bruxelles
-
#108Delvaux, Bruxelles
Een bruin lederen handtas, Louise Baudrier GM. Met certificaat.
Un sac à main en cuir marron, Louise Baudrier GM. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 380/450 -
#123Delvaux, Bruxelles
Een donkerbruin lederen crossover-tas, unisex.
Un sac à bandoulière en cuir marron foncé, unisexe.No longer availableEstimate: € 350/400
Other lots in this auction
-
#241Val Saint-Lambert
Een langwerpige karaf met dop van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Une carafe allongée à bouchon en cristal taillé, en partie colorée rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 100/120 -
#604
“Abstract Edelhert.” Acryl op board. Draagt monogram.
« Cerf rouge abstrait ». Acrylique sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#686
Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Suite de six chaises pliées à la vapeur et laquées noires avec assise et dossier cannés. Fabrication polonaise.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 50/80 -
#494
“Abstract”. Olieverf op doek.
"Abstrait". Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#54G. Saxton
“Highlandrunderen aan de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1904
"Bovins Highland à l'abreuvoir". Huile sur toile. Signée et datée 1904.No longer availableDim. 50,5 cm x 76,5 cmEstimate: € 200/240 -
#202Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Vijver bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'étang d'une ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 cm x 79 cmEstimate: € 80/100 -
#28
Een paar gepolychromeerd aardewerken Toby-jugs.
Une paire de cruches Toby en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 40/60 -
#308
“Spirou”. 11 albums met ingebonden nummers. 81-82-(83 enkel voorplaat en laatste pagina’s)-84-86-87-88-89-90-91-92-96. (6/4/1961-1/4/1965). Matige tot zeer slechte staat, manco’s.
« Spirou ». 11 albums reliés à couverture rigide. 81-82-(83 uniquement couverture et dernières pages)-84-86-87-88-89-90-91-92-96. (6/4/1961-1/4/1965). Etat moyen à très mauvais, manques.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#329
Een paar messingen vuurbokken in rococostijl.
Une paire de chenets en laiton de style rococo.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/200 -
#49
“Driemaster op zee”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd.
"Trois-mâts en mer". Huile sur toile. XIXème siècle. Restaurée.No longer availableDim. 42 cm x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#490
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600/700 -
#160
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.
Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1000/1200