Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een doofpot van ijzer en messing.

Een doofpot van ijzer en messing.

Un étouffoir en fer et laiton.
Dim. h : 45 cm
SKU: 2004210007.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #7
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #545

    Een eikenhouten staande klok met messingen wijzerplaat.

    Une horloge grand-père en chêne avec cadran en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 198 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #181
    Atlas

    Een reeks schaalmodellen uit de reeks “Les voitures de Spirou et Fantasio. Volledige reeks van 24 stuks, in originele verpakking. Dupuis, 2007. Eén achterwieltje (2CV) beschadigd.

    Une série de modèles réduits de la série Les voitures de Spirou et Fantasio. Série complète de 24 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #399

    “Portret”. Gemengde techniek. Russische school.

    Portrait . Technique mixte. École russe.
    No longer available
    Dim. 53 x 44 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #67
    Kaiser, Villingen

    Een messingen tafelklokje, model ‘Globe’ onder glazen stolp.

    Une horloge de table en laiton, modèle Globe sous cloche en verre.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #490

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 392 x 282 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #78
    E. Blondeel

    Een handgemaakte maquette van een yawl. Gemonogrammeerd. Beschadiging aan de mast.

    Un modèle fait à la main d'un yawl. Monogrammé. Dommages au mât.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #494
    Utagawa Kunisada (Toyokuni)
    Period: 1786 -1865

    “The tale of Genji Monogatari”. Een Japanse houtsnede uit een reeks toverlantaarntekeningen ‘That Romantic Purple Figure’. Gesigneerd. 1847 - 1850.

    Le conte de Genji Monogatari . Une gravure sur bois japonaise d'une série de dessins de lanternes magiques That Romantic Purple Figure . Signé. 1847 - 1850.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #44
    Jaky Lefrancois

    Twee landschappen, aquarel op papier en een potloodtekening van een meisje met een hondje. Alledrie gesigneerd.

    Deux paysages, aquarelle sur papier et dessin au crayon représentant une fille avec un chien. Tous les trois signés.
    No longer available
    Dim. 17 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #384

    Een klein schaaltje op voet van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Un petit bol sur un socle en porcelaine chinoise multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #302

    Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.

    Un miroir rectangulaire dans un cadre en acajou.
    No longer available
    Dim. 93 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #125

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de tanzanite d'un poids combiné de + - 2 ct. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 800
  • #469

    “Odalisk”. Een potloodstudie op papier. Draagt monogram ‘E.D.”.

    Odalisque . Étude au crayon sur papier. Monogramme E.D.
    No longer available
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More