Other lots in this auction
-
#376
Een kleine tropisch houten étagère in art nouveau inspiratie.
Une petite étagère en bois exotique d'inspiration Art Nouveau.No longer availableDim. 86 x 45 x 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#368
Een lot van drie verschillende tabakspotten van meerkleurig biscuit/ porselein, waarbij één met aapjes in het decor en op het deksel, een in de vorm van een hoofd en één in de vorm van een thee drinkende dame. De eerste met lichte randschade.
Un lot de trois pots à tabac multicolores en biscuit / porcelaine, un avec des singes dans le décor et sur le couvercle, un en forme de tête et un en forme de femme buvant thé. La première avec des dégâts mineurs aux bords.No longer availableDim. h: 13 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#692Lladro & Nao
“Torero”; “Flamencodanseres” & “Vrouw met kruik bij paellapan”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Allen gemerkt onderaan.
Torero ; Danseuse de flamenco & Femme avec pichet et poêle à paella . Trois figurines multicolores en porcelaine espagnole. Toutes marquées en bas.No longer availableDim. h: 22, 23 & 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#353Alka, Bavaria
“De ganzenvanger”. Een groepje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
The Goose Catcher . Un groupe de porcelaine blanche monochrome. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#590Rogaska, Slovenië
Een whiskyset van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf met zes tumblers. In originele doos.
Un ensemble de whisky en cristal incolore taillé, composé d'une carafe avec six gobelets. Dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#511
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#557
Een gepolychromeerde houten tempelleeuw.
Un lion de temple en bois polychrome.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 250 / 350 -
#28
Een art deco vaas van geperst en gesatineerd kleurloos glas met bloemenmotief.
Un vase art déco en verre incolore pressé et satiné avec motif floral.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 45 -
#439
Drie Afrikaanse schilderijen op doek. Diverse maten.
Trois peintures africaines sur toile. Différentes tailles.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#486
Een handgeknoopt Mori Bochara tapijt.
Un tapis Mori Bochara noué à la main.No longer availableDim. 280 x 190 cmEstimate: € 100 / 120 -
#413
Een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#270
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een centrale briljant van 1,01 ct. VS1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct. Et un diamant central de 1,01 ct. VS1.No longer availableDim. 4,86 gEstimate: € 2400 / 2500