#371Een Chinees bronzen paardje op houten sokkeltje.
#231SheffieldEen art deco bestek met messen met benen heften en in ménagère.
#105Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten in bloemvorm met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants en forme de fleur d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableEstimate: € 750 / 850 -
#293Een oude houten pop met slaapoogjes.
Une vieille poupée en bois aux yeux endormis.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#326Een rond en roterende boekenmeubeltje.
#66Een mahoniehouten speeltafel met openklapbaar blad. Verkorte poten.
#690Een vaas van roze Booms glas met vergulde motieven. Gemerkt.
#256Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden en met uitgestoken versieringen.
#372Een lot van vijftien promotionele pennenmesjes in kader.
#574René MelsPeriod: 1909 - 1977“Rouge et Noir.” Litho, gesigneerd buiten de plaat, E.A.
”Rouge et noir”. Litho, signée hors planche et E.A.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
Une table extensible en acajou avec six chaises assorties, dont deux fauteuils. (Un dossier à restaurer). Avec trois rallonges.No longer availableDim. 139 x 113 cmEstimate: € 100 / 150