Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een doofpot van ijzer en messing.

Een doofpot van ijzer en messing.

Un étouffoir en fer et laiton.
Dim. h : 45 cm
SKU: 2004210007.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #7
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #402

    “Naakten”. Gemengde techniek. Draagt monogram en beschrijving op de verso. Lichte schade.

    Nus . Technique mixte. Porte monogramme et description au verso. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 40 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #656

    Een gefineerd bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.

    Une table d'appoint en placage, décorée de marqueterie.
    No longer available
    Dim. 55 x 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #271
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt. Lichte randschade.

    Une section de cristal double taillé et vert. Marquée. Légers dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #480

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.

    Un tapis en laine persan noué à la main. Ussure.
    No longer available
    Dim. 360 x 260 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509

    “Compositie”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd ‘Eigen druk’ 2/7.

    Composition . Lithographie. Signé et numéroté “Tirage personnel” 2/7.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #159
    Omer Coppens
    Period: 1854-1926

    “La Meuse”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    La Meuse . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #196

    Een gefineerde eetkamer, bestaande uit een breed buffet met twee afgeronde deuren op de hoeken naast twee gevitreerde deuren en onder twee laden, met rood marmeren blad en met spiegel, een smal buffet met twee paneeldeurtjes en twee laden, eveneens met marmeren blad en spiegel, een verlenbare ovale tafel en acht stoelen.

    Une salle à manger en placage, composée d'un large buffet avec deux portes arrondies aux angles à côté de deux portes grillagées et sous deux tiroirs, avec dessus en marbre rouge et avec miroir, un buffet étroit avec deux portes à panneaux et deux tiroirs, également avec plateau en marbre et miroir, table ovale extensible et huit chaises.
    No longer available
    Dim. b: 202 & 133 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #492

    “Jonge baadster”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Goth. M.’

    Jeune baigneur . Aquarelle sur papier. Signature de l'ours Goth. M. , 493, 10634009, Un vase en porcelaine de Chine avec des décors paysagers bleus sur blanc. Signé en haut.
    No longer available
    Dim. 13 x 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #24

    Twee zichten op Antwerpen, etsen. De eerste door H. Van Peteghem en de tweede door Romain Malfliet. Beide gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    Deux vues d'Anvers, eau-forte. La première de H. Van Peteghem et la seconde de Romain Malfliet. Toutes deux signées et numérotées à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 41 x 30 & 27 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #171
    S. Ferraro

    Een grote porseleinen vaas met blauw op zwart decor van zink, kobalt en titanium. Onderaan gesigneerd.

    Grand vase en porcelaine à décor bleu sur noir de zinc, cobalt et titane. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 55 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #482

    “Lagune van Venetië”. Olieverf op board. Draagt monogram ‘F.B.’.

    Venice Lagoon . Huile sur panneau. Monogramme F.B.
    No longer available
    Dim. 12 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #453

    Twee netsukés van gesculpteerd ivoor. Beide gesigneerd onderaan.

    Deux netsukes en ivoire sculptés. Tous deux signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 & 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More