Other lots in this auction
-
#556
Een Duitse ééndeursvitrine van notenhoutfineer met vlakken van wortelnoot. Onderaan twee gebogen paneeldeurtjes en op leeuwenpoten. XIXe eeuw.
Une vitrine allemande à une porte en bois de placage de noyer avec des parties en bois de ronce. En dessous se trouvent deux portes à panneaux courbés sur pieds griffes. XIXième siècle.No longer availableDim. 178 x 84 x 37 cmEstimate: € 200 / 240 -
#552
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Amiet’ en datum ‘49.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte la signature ‘Amiet’ et la date ‘49.No longer availableDim. 51 x 33 cmEstimate: € 120 / 140 -
#241Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“Rustende boer”. Bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Fermier au repos”. Une statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. 30 x 46 x 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#400
Een lot van negen wekkers in diverse uitvoeringen. We voegen er een verguld bronzen zakhorlogehangertje aan toe.
Un lot de neuf réveils divers. Nous ajoutons un petit pendentif en forme de montre de poche.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#718
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt. Met houten sokkeltje.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine avec un décor famille-rose. Marque sous la base. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#504L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#628
Een zeldzame bajonet voor een Belgische Mauser M1889, gemaakt bij Hopkins and Allen Arms Company in Norwich, Connecticut in de Verenigde Staten. Omstreeks 1915. Met schede.
Baïonnette rare pour un Mauser belge M1889, produite par Hopkins et Allen Arms Company à Norwich, Connecticut U.S.A. vers 1915. Avec gaine.No longer availableDim. l: 53,5 (met schede)Estimate: € 150 / 200 -
#785
Een gefineerd nachtkastje met een deurtje, een lade en een groen marmeren blad (blad gebroken).
Une table de nuit, bois de placage a une porte et un tiroir et une tablette en marbre vert (tablette cassée).No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#119Renée Kempen
“Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Un fermier sur une chaise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#555
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100 / 150 -
#735
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 207 x 167 cmEstimate: € 80 / 120 -
#295
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale amethist van ± 5 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une améthyste centrale de ± 5,00 ct.No longer availableDim. 7,33 gEstimate: € 1800 / 2000