Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een draagbaar televisietoestelletje. Model 3020GM. Begin jaren ‘70.
Een draagbaar televisietoestelletje. Model 3020GM. Begin jaren ‘70.
JVC

Een draagbaar televisietoestelletje. Model 3020GM. Begin jaren ‘70.

Une petite télévision portable. Modèle 3020GM. Début ‘70.
SKU: 2706170288.
Category: curiosa.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #288
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #716

    Een antieke Kelim met centraal medaillon.

    Kilim ancien au médaillon central.
    No longer available
    Dim. 157 x 116 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #746

    Een geborduurde loper.

    Couloir brodé.
    No longer available
    Dim. 235 x 73 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #516
    Chamseh

    Perzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine avec un médaillon stylisé. Noué main.
    No longer available
    Dim. 210 x 104 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #296
    Kashgai

    Een wollen Kelim.

    Kilim en laine.
    No longer available
    Dim. 150 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #325

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #615

    Een rood marmeren sokkel.

    Un socle en marbre rouge.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #568

    Een rechthoekige vaas van Chinees porselein.

    Un vase rectangulaire en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #152
    Edgard Farasyn
    Period: 1858 - 1938

    “De strandjutter”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    “Déferlants”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #17
    Louis Vuitton

    Een lot van vijf adresboekjes.

    Un lot de cinq carnets d’adresse.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #198

    Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.

    Deux chandeliers en laiton et bronze patiné avec trois points lumineux en forme de vigne, portés par des putti.
    No longer available
    Dim. h; 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #295

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en saffieren in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,35 ct et de marquise de saphir ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,20 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #673

    Een beeld van gesculpteerd hout. Zuid-Oost Azië.

    Une statue en bois sculpté, Asie Sud-est.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #756

    Een sobere eikenhouten salontafel.

    Une table basse sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 130 x 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #377

    Een bronzen wandspiegeltje van verguld brons in Lodewijk XV-stijl

    Un miroir mural en bronze doré style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 50 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #239
    Georges Claeys

    “Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #108

    Een art deco klokstel van wit en zwart marmer, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.

    Une garniture de cheminée en marbre blanc et noir style art déco comprenant une pendule et deux cassolettes.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More