#243Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en draakjes.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages dans un paysage et de dragons.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#423Twee verschillende albums met Liebig chromo’s.
Deux albums de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#392Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60 / 80 -
#70Een lang parelhalssnoer met zoetwaterparels.
Un long collier à perles d’eau douce.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
Une vitrine en chêne à une porte, décorations sculptées. +- 1800.No longer availableDim. 205 x 80 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#61Een paar lampenvoeten met glazen kralen.
#331Een lot blauw en wit porselein, bestaande uit een gemberpot en twee schalen (eén met schilfers).
Un lot de porcelaine bleue et blanche, dont un pot à gingembre et deux plats dont un avec éclats.No longer availableDim. Ø: 12 - 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#398Een paar verguld bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.
Une paire d’appliques à deux bras en bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#6Een gevarieerd lot oude glazen kerstversieringen.
#11Een Japanse gong van rood koper.
#67Een oud scheepsroer.
Un vieux gouvernail.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 40 / 50