#679I. Werny“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#790Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.
#164Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979“Paarden aan de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux auprès de l’étable”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 240 / 280 -
#210Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger van wit 18 en geel 14 karaats goud bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale aquamarijn van ± 8 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en or blanc 18 ct et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’une aigue-marine de ± 8 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 600 / 700 -
#286Een kleine Engelse gatelegtafel.
Une petite table dite ‘gateleg’ anglaise.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 35 / 45 -
#580Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#389Félicien Rops“Slachtoffer van de duivel”. Gravure. Draagt een monogram.
”Victime du diable”. Une gravure. ¨Porte un monogramme.No longer availableDim. 13x 22 cmEstimate: € 100 / 160 -
#643Twee vazen van Japans en een vaas van Chinees porselein.
Deux vases en porcelaine du Japon et un vase en porcelaine de Chine.No longer availableEstimate: € 60 / 80