#496
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
#523
Een paar Indische fallische beeldjes van brons.
Une paire de statues indiennes phalliques en bronze.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100/120 -
#21
Een zeshoekig vaasje van meerkleurig aardewerk met een vlakkenmotief. Onderaan gemerkt en het decor gesigneerd ‘Dubois’.
Un petit vase hexagonal en faïence polychrome au motif de surfaces. Marque sous la base et le décor signé ‘Dubois’.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/50 -
#714Rioul
“Edel koppel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Couple noble”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 120/200 -
#484Hans Van Gistelgem
“Mannen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 396/600 buiten de plaat.
”Hommes”. Une lithographie. Signée et numérotée 396/600 hors planche.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#127H. Minten
“De waarzegster.” Beeld uit notenhout. Gesigneerd.
”La diseuse de bonnes aventures”. Une statue en noyer. Signée.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 50/80 -
#132Frans Van Leemputten
“Klein Huisje te Retie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite maison à Retie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#780
Een Kaukasisch wollen tapijt.
#737
Une lampe en porcelaine et cuivre. Décor de fleurs aux couleurs Céladon sur le fond.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 40/50 -
#46
Een eikenhouten Windsorchair.
Une chaise dite Windsor en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#159De Neiye
“Winterlandschap met hoeve.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 88 x 58 cmEstimate: € 80/100 -
#353
Een antiek poppenbed.
Un lit pour poupées antique.No longer availableDim. 40 x 66 cmEstimate: € 60/80