#542Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.
#545Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.
#613Een set van twee Thaïse marionetten.
A set of two Thai puppets.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#591TrekEen koersfiets van Trek, 24 versnellingen met kopschakeling, maat 54.
A Trek road bike with 24 gears and top shifting, size 54.No longer availableDim. 94x170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#171Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast. Gesigneerd op de rug.
#187“Geneigter Frauenkopf”. Een bronzen buste, naar Wilhelm Lehmbruck.
"Inclined Female Head". A bronze bust, after Wilhelm Lehmbruck.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 650 / 750 -
#184A. Dies“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
#671Een lot van acht Afrikaanse houten beeldjes van mensen, dieren en goden.
#603Val Saint LambertEen vintage vaas met swirl in reliëf. Draagt label.
#260DupontEen vulpen in zwarte lak en verguld metaal, met gouden pen. In oorspronkelijke doos en met boekje en vullingen.
#394Tankawiel, een schilderij gemengde techniek op board.
Tankawiel, a painting mixed technique on board.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 60 / 80