#423Een blauw-wit Chinees porseleinen bord met Shou symbool en symmetrisch patroon versierd. Vermoedelijk Qing Dynastie.
A blue and white Chinese porcelain plate decorated with the Shou symbol and a symmetrical pattern. Probably Qing Dynasty.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64Leo VingerhoetsPeriod: 1917 - 1983“Naakt portret”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
“Nude portrait”. A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 34 cmEstimate: € 70 / 90 -
#52A. Dekker‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.
'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.No longer availableDim. 19.5 x 16.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#580Een 14 kt witgouden ring bezet met twee diamanten en één saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A 14 kt white gold ring set with two diamonds and one sapphire with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 230 / 280 -
#441Een brons gepatineerrd beeldje van een Thaise danseres op houten voetstuk.
#137Een paar bronzen liggende leeuwen.
#60Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.
#36Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
#63Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Gemerkt.
A crystal bonbonnière with lid, colored blue within the glass. Marked.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#117‘Naakt in wasmand’. Een beeld van donkergepatineerd brons.
'Nude in laundry basket.' A sculpture made of dark patinated bronze.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 220 / 240