#272J. J. Simons‘Interieur met dames en hond’, olieverf op doek in vergulde kader, getekend J. J. Simons.
‘Interior with ladies and dog’, oil on canvas in gilded frame, signed J. J. Simons.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#337Een lot van drie porseleinen borden met betrekking tot Ernest Claes. Waarvan één van Expo ‘58. Porcelaine de Baudour & Dupont-Fourdrigniers.
A lot of three porcelain plates related to Ernest Claes, including one from Expo '58. Porcelain by Baudour & Dupont-Fourdrigniers.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#154Edward Charles BarnesPeriod: 19e eeuw‘Vader en dochter in rouw’, olieverf op doek, door Edward Charles Barnes. 19e eeuws. Herdoekt.
#651Een set van twee zuilvormige lampenvoeten in marmer en brons.
#157Victor Szczeblewski“Mousse siffleur”. Een bruingepatineerd bronzen beeld. Onderaan gesigneerd.
“Whistling Mousse”. A brown patinated bronze sculpture. Signed at the bottom.No longer availableDim. 54 cmEstimate: € 700 / 800 -
#153Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen.
#381Een Afrikaans houten beeld met twee hoofden op een lange hals.
An African wooden sculpture with two heads on a long neck.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van 0,15 ct. GVS1.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant cut diamond of 0.15 ct. GVS1.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 400 / 500