#603Val Saint LambertEen vintage vaas met swirl in reliëf. Draagt label.
#48Een gipsen beeld van een jonge voetballer. Reparatie aan de voet.
A plaster statue of a young soccer player. Foot repair.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#64Leo VingerhoetsPeriod: 1917 - 1983“Naakt portret”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
“Nude portrait”. A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 34 cmEstimate: € 70 / 90 -
#268Een lot van 8 chromo albums met sprookjes thema, waaronder Robin Hood, Drie Musketiers, Tijl Uilenspiegel, etc. Diverse uitgaven.
A lot of 8 chromo albums with fairy tale themes, including Robin Hood, The Three Musketeers, Till Eulenspiegel, etc. Various editions.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#201Daum FranceEen vintage kristallen sculptuur van een dolfijn op gechromeerde staander, gemerkt.
A vintage crystal sculpture of a dolphin on a chrome stand, marked.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 250 / 350 -
#103Royal DuxEen vintage porseleinen beeldje van een dansend paar, meerkleurig met vergulde elementen. Onderaan gemerkt.
A vintage porcelain figurine of a dancing couple, multicolored with gilded elements. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 150 / 200 -
#141Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#111Een paar aardewerken siervazen met sang-de-boeufglazuur met zilvergepatineerde messingen voet en deksel, getooid met een vlam.
#633Een lot van 3 Indonesisch aardewerken schalen met symmetrisch patroon aan het randreliëf.
#391Een Afrikaans houten sculptuur, met meerdere figuren, gesneden uit één stuk.
An African wooden sculpture, featuring multiple figures carved from a single piece.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50