Other lots in this auction
-
#527Royal porcelain by Pienong BenjarongEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#335Een kaarsenpan van glaspasta.
A candlestick in glass paste.No longer availableDim. h 11 x Ø 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#111Een paar aardewerken siervazen met sang-de-boeufglazuur met zilvergepatineerde messingen voet en deksel, getooid met een vlam.
A pair of earthenware decorative vases with sang-de-boeuf glaze, silver-patinated brass base and lid, adorned with a flame.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#243Val Saint-LambertEen vaas op voet van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
A vase on a base made of cut crystal, colored red throughout. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 90 -
#499‘Het melken der veestapel’, olieverf op doek door een volger van A. Klomp, gerestaureerd en herdoekt. 19e eeuws.
"The Milking of the Livestock", oil on canvas by a follower of A. Klomp, restored and re-lined. 19th century.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#345Een verlichte albasten zuil met dito verlichte schenkkan. Het bovenste deel van de kan is op meerdere plaatsen gerestaureerd.
An illuminated alabaster column with matching illuminated pitcher. The top part of the pitcher has been restored in several places.No longer availableDim. h 150 cmEstimate: € 60 / 80 -
#563Een gepatineerd bronzen Art Nouveau lamp in de vorm van een Pierrot met mandoline. Op marmeren voet en melkglazen bol.
A patinated bronze Art Nouveau lamp in the shape of a Pierrot holding a mandolin. On a marble base with a milk glass globe.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 175 / 225 -
#94“Riviergezicht”. Een potloodtekening op papier. Verso toegeschreven aan Hermanus Koekkoek.
"River view". A pencil drawing on paper. Verso attributed to Hermanus Koekkoek.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 180 -
#699Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.
A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.No longer availableDim. 26 cmEstimate: € 50 / 75 -
#411Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.
A Chinese blue and white porcelain tulip vase.No longer availableDim. 23 cmEstimate: € 175 / 225 -
#256Een ronde houten klaptafel in whitewash.
A round wooden foldable table in whitewash.No longer availableDim. 75 x Ø 110 cmEstimate: € 200 / 250 -
#295Val Saint Lambert - Studio CrystalEen Val Saint Lambert vaas gemerkt Studio Cistal.
A Val Saint Lambert vase marked Studio Cistal.No longer availableDim. h 25 x Ø 20 cmEstimate: € 60 / 70

