#27Acht albums met postzegels. Evenals een album met sigarenbanden.
#477Een houten gesculpteerd masker door Manbila, Nigeria.
#602Een Oosters handgeknoopt tapijt. Bidjar motief.
#472Pierre-Louis FlouquetPeriod: 1900-1967“Féminités”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram. Certificering verso door Serge Goyens de Heusch, afkomstig uit het atelier.
"Féminités". An ink drawing on paper. Monogrammed. Certification on the reverse by Serge Goyens de Heusch, from the artist's studio.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#277Elté - Léon Texeraud LimogesPeriod: 1923-1930“Pierrot”. Een Frans porseleinen poederdoosje. Bovenaan gesigneerd “Elté” en onderaan gemerkt.
"Pierrot". A French porcelain powder box. Signed "Elté" on top and marked on the bottom.No longer availableDim. 6 x Ø13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd Chagall M. met de melding ‘Bon à Tirer’. Toegevoegd een attest/aankoopfactuur.
An etching on paper, signed outside the plate Chagall M. with the mention 'Bon à Tirer'. Accompanied by a certificate/purchase invoice.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#565Philippe Starck Driade“Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.
#341Een grote gedreven koperen kandelaar.
A large ornate copper candle holder.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#646Een Indo-Hamadan loper van wol. Handgeknoopt.
An Indo-Hamadan wool runner. Hand-knotted.No longer availableDim. 337 x 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242Ed. d’Art de Rambouillet“Suzanne et les Vieillards”. Een wandtapijt naar een voorbeeld uit de XVIde eeuw.
"Suzanne and the Elders". A tapestry based on a 16th-century design.No longer availableDim. 170x140 cmEstimate: € 120 / 200