#11Een gevarieerd lot losse postzegels van diverse landen. We voegen er een klein album met zegels van de Faröereilanden en drie lege albums aan toe.
A varied lot of loose stamps from various countries. We include a small album with stamps from the Faroe Islands and three empty albums.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#367Een lot van zes Afrikaanse beeldjes. Vijf in hout en één in keramiek.
A lot of six African figurines. Five in wood and one in ceramic.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#14Een set van vier XVIIde eeuwse tegels, vermoedelijk Nederlands.
A set of four 17th-century tiles, presumably Dutch.No longer availableDim. 13 x 12.5 cm/tegelEstimate: € 40 / 60 -
#6Een niervormig bijzettafeltje met twee laden, met inlegwerk.
A kidney-shaped side table with two drawers, with inlay work.No longer availableDim. h 64 x l 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#676Een Oosters bidkleed met een gestileerde mirhab van wol.
#346Een salontafel met gefineerd blad in Bretoense stijl met koperen beslag.
A coffee table with a veneered top in Breton style with copper fittings.No longer availableDim. 51 x 90 x 49 cmEstimate: € 20 / 30 -
#655Een massief houten gesculpteerde piëdestal in Chinese stijl.
#167‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.
#357CentralEen houten klokje met vergulde details en handgeschilderd floraal decor, gemerkt.
A wooden clock with gilded details and hand-painted floral decoration, marked.No longer availableDim. 35 x 18 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202H. Joosten“Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Farmer with sheep in heathland.” Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 39 x 79 cmEstimate: € 200 / 300