#339Albert SaverysPeriod: 1886-1964‘Winterzicht’, een offset-litho door Albert Saverys.
'Winter View', an offset lithograph by Albert Saverys.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#124J. Step‘Stilleven met seringen en fruit in vergulde kader, gesigneerd J. Step en gedateerd 1903.
Still life with lilacs and fruit in a gilded frame, signed J. Step and dated 1903.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#39‘La Terre Sainte’, door Victor Guérin, tweede editie, 1884.
#426Pierre Guariche, Meurop“Gamma” Een vintage design gestoffeerd kuipzeteltje met originele bekleding. Ontwerp door Pierre Guariche voor Meurop.
#167‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.
#696Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur.
#66Een uitbundig gesculpteerd eikenhouten bijzettafeltje. XIXde eeuws.
An elaborately carved oak side table. 19th century.No longer availableDim. h 74 x 79 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#188Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.
#641Een lot van twee brandweerhelmen, een Nederlands model van een commandant uit Amsterdam, ca 1970 en een oude lederen helm.
A lot of two fire helmets, a Dutch model from a commander in Amsterdam, ca 1970, and an old leather helmet.No longer availableDim. H: 18-28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#372Staf Daems‘De kerk van Kessel’, gemengde techniek op papier, getekend Staf Daems en gedateerd 1973.
'The church of Kessel', mixed media on paper, signed by Staf Daems and dated 1973.No longer availableDim. 17 x 25.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#206Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.
A solid wood hall cabinet with sculpted parts. Damage to one side.No longer availableDim. 193 x 117 x 63 cmEstimate: € 60 / 80