Similar lots by type
-
#812
Een messingen tafeltje met groen marmeren blad.
Petite table en laiton à tablette en marbre vert.No longer availableDim. 79 x 49 cmEstimate: € 40 / 80 -
#553
Een wit marmeren tuinbankje op twee poten.
Petit banc de jardin en marbre blanc sur deux pieds.No longer availableDim. 47 x 92 cmEstimate: € 200 / 240 -
#563
“Knielend naakt”. Een beeld van wit marmer.
“Nu agenouillé”. Sculpture en marbre blanc.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#583
Een kubus van grijs marmer.
Cube en marbre gris.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#541
Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.No longer availableDim. h: 35 Ø 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#233
Een paar cassolettes van marmer en brons, versierd met engelen en bloemenguirlandes.
Une paire de cassolettes en marbre et bronze décorées d'anges et de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#513
“Verliefden”. Een modernistisch marmeren beeld.
“Les amoureux”. Sculpture moderne en bronze.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 250 / 300 -
#675
Een paar arduinen boekensteunen, versierd met gesculpteerde houten Boeddha’s. Enkele beschadigingen.
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#324
Een glazen bakje en een bronzen vissertje, beide op zwart marmeren voet.
Un récipient en verre et un pêcheur en bronze, tous deux sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 11 & 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#288
“Olifant en leeuw”. Een bronzen groep op bruingeaderd zwart marmer.
Eléphant et Lion . Un groupe de bronze sur marbre noir veiné de brun.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#538M. Dolfi
“Vrouw met kruik op kameel”. Een beeld van gepatineerd brons en gesculpteerd albast. Manco’s en restauraties aan het albast. De groen marmeren sokkel gebroken.
Femme avec un pot sur un chameau . Une sculpture en bronze patiné et albâtre sculpté. Des manquants et des restaurations sur l'albâtre. Base en marbre vert cassé.No longer availableDim. h: 50 cm (zonder sokkel)Estimate: € 150 / 250 -
#693
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
“Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.No longer availableDim. h: 32 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#673
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800
Other lots in this auction
-
#61
Een plaasteren paardenhoofd.
Une tête de cheval en plâtre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#189Albert De KeyserPeriod: 1829 - 1890
“Picknick aan de bosrand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pique-nique au bord de la forêt . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#3
Een XIXe eeuws messingen inktstel. Eén dekseltje los, glazen recipiënten gebroken.
Encrier en laiton du XIXe siècle. Un couvercle desserré, récipients en verre cassés.No longer availableDim. b: 29 cmEstimate: € 35 / 45 -
#634
“Constructieve compositie”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd ‘L. K 65.’ en op verso toegeschreven aan Kassàk Lajos.
Composition constructive . Crayon sur papier. Monogrammé L. K 65. et attribué à Kassàk Lajos au revers.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 180 / 220 -
#588
Een modern marmeren beeld.
Une statue de marbre moderne.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 300 / 350 -
#332Jaak Van Dijck
“Landschap met bomen, getiteld De Poort”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage aux arbres intitulé De Poort. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#202Franz CharletPeriod: 1862 - 1928
“Het eerste sigaartje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Le premier cigare . Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#240
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamant baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct.
Toi et Moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes et de diamants avec un poids combiné de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 4,84 gEstimate: € 550 / 650 -
#531
Palmboom van gesculpteerd ivoor met talrijke losse bladeren. Afrikaans werk.
Palmier en ivoire sculpté à nombreuses feuilles mobiles. Travail africain.No longer availableDim. H. 36 cm (stam)Estimate: € 120 / 180 -
#564
“Portret”. Een collage op papier. Draagt handtekening ‘2-8-67 Citroen’.
Portrait . Un collage sur papier. Signes 2-8-67 Lemon .No longer availableDim. 49 x 23 cmEstimate: € 220 / 240 -
#229
“Zicht op York”. Olieverf op paneel. Engelse school, XIXde eeuw.
Vue de York . Huile sur panneau. Ecole anglaise du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#425
Een een met notenhoutfineer bekleed oval toiletkistje met flesjes en gereedschapjes allerhande met monturen van zilver en ivoor. Frankrijk, XIXe eeuw. Enkele manco’s. Kistje in slechte staat en zonder sleutel.
Une boîte de toilette ovale doublée de placage de noyer avec des bouteilles et des outils de toutes sortes avec des cadres en argent et en ivoire. France, XIXe siècle. Quelques défauts. Boîte en mauvais état et sans clé.No longer availableDim. 10 x 23 x 14 cmEstimate: € 200 / 300