Similar lots by type
-
#521“Leeuwin”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Paris.
"Lionne". Une statue en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 850 / 950 -
#125Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250 / 300 -
#518“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#133Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur des socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 260 / 300 -
#507“Vierspan”. Een bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 350 / 500 -
#191“Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vassily Yacovlevitch Gratchev.
"Troïka". Un groupe en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Vassily Yacovlevitch Gratchev.No longer availableDim. 21 x 44 x 25 cmEstimate: € 700 / 800 -
#145Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#577Een luipaard van gepolychromeerd brons naar Weens voorbeeld. Op marmeren sokkel.
Un léopard en bronze polychrome d'après l'exemple viennois. Sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#266Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.
Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 120 / 200 -
#147“Memento Mori”. Een groengepatineerd bronzen beeld naar een werk van Milo. Op zwart marmeren sokkel.
"Memento Mori". Une statue en bronze à patine verte d'après une oeuvre de Milo. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 160 / 200 -
#157“De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
"L'âge du bronze". Une sculpture en bronze à patine verte d'après une oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 360 / 380 -
#181“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne.
"Mercure". Une statue en bronze sur un socle en marbre rouge avec une frise en bronze. D'après une oeuvre de Jean Bologna.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#533Een bronzen Indische olifant.
Un éléphant indien en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#177Jef LambeauxPeriod: 1852 - 1901“De bokser”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
"Le boxeur". Une statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#165“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
"Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 800 / 1400 -
#543“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#483“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#497“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
"Chevaux". Un groupe en bronze sur socle en marbre d'après une oeuvre de PJ Mene.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 850 / 900 -
#567Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#135Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320 / 360 -
#228Een onyxen asbak met twee gepolychromeerd bronzen bulldogs.
Un cendrier en onyx avec deux bouledogues en bronze polychrome.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 160 / 200 -
#493“Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#183“Dansende man met cimbalen”. Een bronzen beeld naar een werk van Massimiliano Benzi.
"Homme qui danse avec des cymbales". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Massimiliano Benzi.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 240 / 280 -
#187Een paar indrukwekkende wandkandelaars van zwartgepatineerd en vuurverguld brons met twaalf lichtarmen in twee rijen, gedragen door gevleugelde hermenfiguren.
Une paire d'imposantes appliques murales en bronze patiné noir et doré au feu avec douze bras de lumière sur deux rangs, soutenus par des hermens ailés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 3000 / 3500
Other lots in this auction
-
#119Joz. De Swerts“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Ingelijst achter glas. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Encadré sous verre. Signé.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 100 / 180 -
#109Roger TournayPeriod: 1884 - 1969“Huisjes in de duinen van de panne”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chaumières dans les dunes de la Panne”. Huile sur paneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#414“Lachende gezichten.” Gemengde techniek op doek. Draagt monogram C.H.P. Lichte schade rechts bovenaan (verticale scheur).
"Des visages souriants." Technique mixte sur toile. Porte le monogramme CHP. Léger accident en haut à droite (déchirure verticale).No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150 / 250 -
#446Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Verkleuring.
Un tapis de laine persan noué à la main. décoloration.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200 / 300 -
#81Een paar verguld bronzen kandelaars met drie armen en vier lichtpunten en op drie leeuwenpootjes met druivenranken.
Une paire de bougeoirs en bronze doré à trois bras et quatre lumières et sur trois pattes de lion aux pampres.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#235Een serie van vijftien ijs-of cocktailcoupes van kleurloos kristal. Eén met label NM Murano, Made in Italy.
Série de quinze coupes à glace ou à cocktail en cristal incolore. Une étiquetée NM Murano, Made in Italy.No longer availableDim. H:9cmEstimate: € 150 / 200 -
#380Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#8Twee verschillende zakhorloges te herstellen, een kleine dameszakhorloge, twee horlogekettingen, een fantasiehanger en twee penningen.
Deux différentes montres de poche à réparer, une petite montre de dame, deux chaînes, un pendentif de fantaisie et deux médaillons.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#423Een Afrikaans houten beeldje met koperbeslag.
Une figurine africaine en bois avec garnitures en cuivre.No longer availableDim. l: 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#326Een paar gedraaid houten piëdestals.
Paire de piédestaux en bois tourné.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 100 / 140 -
#672Een metalen brandkoffertje met eenvoudig decor.
Un coffre-fort en métal au décor simple.No longer availableDim. 35 cm x 25 cm x 11,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#347Een lot van zeven boeken:- “Weltkulturen und moderne Kunst”. - “Art Islamique”- “Archéologie à Bruxelles - Au quartier des Riches-Claires de la Priemspoort au couvent”- “Art Lamaïque”.- “Het Oosterse tapijt”- “Hedendaagse wandtapijten in België”.- “Les Azteques - Trésors du Mexique Ancien”
Lot de sept livres : - « Weltkulturen und moderne Kunst ». - « Art Islamique » - « Archéologie à Bruxelles - Au quartier des Riches-Claires de la Priemspoort au couvent » - « Art Lamaïque ». - « La Tapisserie Orientale » - « Les Tapisseries Contemporaines en Belgique ». - « Les Aztèques - Trésors du Mexique Ancien »No longer availableEstimate: € 40 / 60

