Similar lots by type
-
#730
Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table ovale en bois de placage de ronce à une latte et sur un pied lierre.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 240/260 -
#386
Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
Une table en cuivre à six pieds et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#216
Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met inlegwerk en verguld bronsbeslag en met twee kandelaars, gedragen door putti.
Un bonheur-du-jour en bois de placage, style Louis XV, décoration de marqueterie et montures en bronze, et deux candélabres portés par des putti.No longer availableDim. 107 x 75 x 52 cmEstimate: € 650/750 -
#750
Een deels witgepatineerd bijzettafeltje met wortelnootfineer en met één lade.
Une petite table partiellement à patine blanche, bois de placage de ronce et à un tiroir.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 140/160 -
#346
Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.
Une commode anglaise en bois de placage acajou et quatre tiroirs courbés.No longer availableDim. 113 x 113 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#606
Een klein Chinees ladenkastje met meerkleurige bloemendecors.
Une petite armoire à tiroirs chinois, décor de fleurs polychrome.No longer availableDim. 55 x 56 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#376
Een eikenhouten barmeubel met een lade onder het klapblad en met gesculpteerde panelen.
Un meuble bar en chêne à un tiroir sous la tablette rabattable et panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 60/80 -
#356
Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.
Une commode anglaise en bois de placage acajou et quatre tiroirs courbés.No longer availableDim. 104 x 108 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#810
Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd hout.
Une petite table octogonal en bois sculpté.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#16
Een antieke eikenhouten scribaan. Zonder sleutels.
Un scriban antique en chêne. Sans clé.No longer availableDim. 30 x 7à x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#326
Een bureau van notenhoutfineer met opzet. Onderaan twee deuren en drie laden, bovenaan twee kleine paneeldeurtjes naast een grote deur met glas in lood. Belle epoque.
Un bureau en bois de placage en noyer avec coiffe. En dessous deux portes et trois tiroirs, au dessus deux petites portes panneaux à côté d’une grande porte en verre vitrail. Belle époque.No longer availableDim. 185 x 128 x 57 cmEstimate: € 200/240 -
#665
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#663
Een oude lederen hutkoffer.
Une ancienne malle de voyage en cuir.No longer availableDim. l: 112 cm, h 57 cmEstimate: € 100/120 -
#396
Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Trois petites tables cygogne, style Louis XVI.No longer availableDim. 61 x 40 cmEstimate: € 60 -
#636
Een commode met drie laden, versierd met Boullemarquetterie en verguld beslag en met een marmeren blad. Schade onderaan.
Une commode à trois tiroirs, décoration de marqueterie Boulle, montures dorées et une tablette en marbre.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 200/240 -
#436
Drie armstoelen van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, waarbij één licht afwijkend model.
Trois fauteuils en noyer sculpté style Louis XV, une modèle légèrement différent.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#656
Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met vergulde motieven. Het blad versierd met bloemen en vogels in pietra dura. Met zes stoeltjes.
Une table basse chinoise en bois laqué noir et motifs dorés. La tablette décorée de fleurs et oiseaux en pierre dure. Avec six tabourets.No longer availableDim. 127 x 76 cmEstimate: € 100/160 -
#336
Een Engelse secretaire van mahoniehout met vier laden onder het klapblad en binnenin met kleine schuifjes en pigeoniers.
Un secrétaire anglais en acajou à quatre tiroirs sous l’abattant et des petits tiroirs et pigeonniers à l’intérieur.No longer availableDim. 116 x 120 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#790
Twee vintage stoelen naar een ontwerp van Mart Stam met bijpassende magazinehouder. Italiaans werk.
Deux chaises vintage d’après une création par Mart Stam et un porte-magazines assorti. Travail italien.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#158
Een paar zilveren kandelaars. Gemerkt.
Une paire de candélabres en argent. Portent une marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/200 -
#660
Een gebeeldhouwd eikenhouten credenza met een hoornblazer op het paneeldeurtje en met een lade eronder.
Crédence en chêne sculpté avec un sonneur du cor sur la porte panneau et un tiroir en dessous.No longer availableDim. h: 164 x 70 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#246
Een gefineerde tafel, versierd met verguld bronsbeslag en met een wit marmeren blad.
Une table en bois de placage, montures en bronze doré et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 77 cmEstimate: € 260/300 -
#670
Een paar mahoniehouten crapaudzeteltjes tijdperk Victoria.
Une paire de fauteuils crapaud acajou époque Victoria.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80/100 -
#426
Een klein houten ladenkastje in Regencestijl met twee laden. Linker achterpoot beschadigd.
Une petite armoire à tiroirs à deux tiroirs, style Régence. Pied gauche arrière endommagé.No longer availableDim. 68 x 54 x 33 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#580
Een houten kroonluchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bois à six points lumineux.No longer availableDim. l: 124 cmEstimate: € 160/180 -
#314Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964
“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#292M. Van Paemel
“Poort in het bos”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portillon dans les bois”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#120
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 61 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,29 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 1800/2000 -
#142E.J. Fuchs
“Duinlandschap met herder en koe.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage de dunes, vache et berger”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#17Sitzendorf
Een groepje van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine de Saxe. Marque à la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/50 -
#477
Een siervaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 25/50 -
#231
“Uitgebreid Maaslandschap met steengroeve op de voorgrond”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
”Paysage étendu de la Meuse avec une carrière sur plan avant”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 115 x 170 cmEstimate: € 1500/2000 -
#490Märklin 4607; 4611; 4612 & 4639
Vier goederenwagons voor spoortype Ho in originele doosjes: - Open wagon met steunpalen.- Spoorkraan ‘Krupp-Adelt’.- Lege autotransportwagon.- Open goederenwagon.
Quatre wagons modèles pour rails HO, emballage d’origine:- wagon ouvert avec piliers de support- une grue ‘Krupp-Adelt’- wagon à voitures vide- wagon de marchandise ouvert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#282M. Van Paemel
“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘88.No longer availableDim. 69 x 54,5 cmEstimate: € 60/80 -
#88
Een 23 karaats gouden postzegel met afbeelding van Napoleon en Corsica. Genummerd 2043. In lijst.
Un timbre poste en or 23 ct, représentation de Napoléon en Corse. Numéroté 2043. Avec encadrement.No longer availableDim. 4,3 x 6 cmEstimate: € 70/100 -
#530
Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100