#880Een paar messingen kandelaars.
#850Een rood- en geelkoperen doofpot.
#746Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#860Een houten emmer met messingen recipiënt.
#510Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
#460Een ketel van rood koper.
#386Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
Un lot de onze candélabres en laiton dont cinq paires et un seul.No longer availableDim. h: 20 - 29 cmEstimate: € 55 / 100
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et une améthyste taille briolette de ± 4 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 500 / 600 -
#723Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.
#307Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
#715Matchbox Series 6, 50, 54, 62 & 73Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station Wagon.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Ford Pick-up- Kennel truck.- Cadillac ambulance.- Mercury Cougar.- 1968 Mercury Station WagonNo longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#688Een geslepen glazen karaf.
#219Paul DelarochePeriod: 1797-1856“De pasgeborene”. Classicistisch schilderij met talrijke personages. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.No longer availableDim. 84 x 101 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#740Een tafeltje met twee laden in art-decostijl.
#18Een oude Franse jachthoorn.
#700Een gebeeldhouwde Chinese sokkel met roze marmeren blad.
#351Een buste van was op een houten sokkeltje. Achteraan gesigneerd.
Un buste en cire sur socle en bois. Signature au dos.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
Lot d’animaux en cristal taillé comprenant un panda, un chimpanzé, un renard, un souris, un escargot et un éléphant. Nous ajoutons deux champignons.No longer availableDim. h: 3,5 - 6 cmEstimate: € 100 / 150