Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.
Online only
SKU: 3008170157.
Categories: Aardewerk, XIXe eeuw.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #163

    “L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.

    “L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #59

    “Oberbräu”, “Maes-Dort” & “Brouwerij de Zeeridder, Mechelen”. Een lot van drie pullen van steengoed, waarbij één met tinnen montuur.

    “Oberbräu”, “Maes-Dort” & “Brouwerij de Zeeridder, Mechelen”. Lot de trois chopes en grès dont une à monture en étain.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #41

    Een achtkantige dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk met een zittende leeuw op het deksel.

    Vase couvert octogonal en faïence de Delft à décor bleu et blanc. Fretel en forme de lion assis.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #20

    Gebakset. Parelmoer en aardewerk. Een gebakschaal (diameter 25 cm) en 12 dessertbordjes (diameter 15 cm).

    Garniture à gâteaux. Nacre et faïence. Comprenant un plat (Ø 25 cm) et douze assiettes à dessert (Ø 15 cm).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #39

    Een Delftse kalebasvaas met een blauw op wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Gourde en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #16
    C. Masson

    Beeldje van aardewerk in de vorm van een liggende leeuwin. Gesigneerd.

    Statuette en faïence en forme d’une lionne couchée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #175

    Een paar aardewerken vaasjes.

    Paire de vases en faïence.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #153

    Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.

    Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #141

    “Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.

    “Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 150 / 250
  • #133

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #123

    “Koppel bij boomstronken”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein op voetstuk. Niet gemerkt. Eind XIXe eeuw.

    “Couple près de souches d’arbres”. Deux statuettes en porcelaine polychrome et doré sur piétement. Sans marques. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #15

    Een paar aardewerken spaarpotten in de vorm van fruitmanden.

    Paire de tire lire en faïence en forme de corbeilles à fruit.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 12 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #76

    “The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Twee oude Engelse gravures.

    “The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Deux gravures anglaises anciennes.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #84

    Een lot van vier ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten op Parijs door Guiget.

    Lot de quatre gravures colorées du XIXe siècle aux vues sur Paris par Guiget.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #126
    Dominique Van den Bossche
    Period: 1854 - 1906

    Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.

    Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #44

    Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.

    Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cl
    Estimate: € 30 / 40
  • #121

    Een theepot in de vorm van een huisje en een vaasje met druipglazuur. Beide Engels, waarbij het eerste gemerkt “Keele st. pottery Co. Ltd.”.

    Théière en forme d’une petite maison et un vase en glaçure coulée. Travail anglais. La première à la marque “Keel St. Pottery Co Ltd”.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #10

    Een grote bierkruik van steengoed met een decor van ridderscènes.

    Grande chope en grès à décor de chevaliers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #8
    Ridgways, England

    Een schotel van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. We voegen er een wandvaasje van blauw en wit Portugees aardewerk aan toe.

    Plat en faïence polychrome à décor de fleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons un vase mural en faïence bleue et blanche du Portugal.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #67
    R. Sperber

    “Hooiwagen aan de schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1920(?). Kleine scheur links boven.

    “Chariot à foin devant la grange”. Huile su toile. Sigée et datée 1920 (?). Petit dégât vers le haut à gauche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131

    Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.

    Lot de neuf petit vitraux en forme d’écusson. Différentes couleurs.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #53
    Mariette De Meulder

    “Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.

    “Tigres” et “Souris”. Pastel sur papier. Datée et signée 1995 et 1994.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #29

    Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.

    Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 200 / 240
  • #82

    Drie zichten op Bougainville. Aquarel op papier. Eén gemonogrammeerd M. P.

    Trois vues de Bougainville. Aquarelle sur papier. Une monogrammée M.P.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 33 & 21 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #81
    B. Harrewyn

    Een biljet van 500 Drachmen van gepolychromeerd schuim. In kader van plexiglas. Gesigneerd en gedateerd 2001.

    Billet de 500 Drachme en mousse polychrome. Cadre en plexiglas. Signé et daté 2001.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #105

    Een Chinees kommetje van blauw-wit en ijzerrood porselein. Schilfer en haarscheur. XIXe eeuw. We voegen er drie borden van Imariporselein aan toe

    Petit bol en porcelaine de Chine à décor bleu, blanc et rouille. Eclat et cheveu. XIXe siècle. Nous ajoutons trois assiettes en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 200
  • #78
    Valentijn De Waele

    Lot van drie landschappen. Houtskool en kleurkrijt op papier.

    Lot de trois paysages. Fusain et craie sur papier.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #83

    Een lot van vier ingekaderde aandeelbewijzen, waarbij twee van de ‘Compagnie Génerale des Autobus’, één van ‘Egyptian Estates Ltd.’ en één van de ‘Miroiterie Moderne’.

    Lot de quatre actions encadrées dont deux de la “Compagnie Générale des Autobus”, une de la “Egyptian Estates Ltd” et une de la “Miroiterie Moderne”.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #85

    Drie architecturale tekeningen, aquarel en inkt op papier: - “Palais Sciarra di Carbognano”. Rene Rucqudi, 15/2/33. - “Palais Royal de style Louis XVI” - “Cloître de San Maria Della Pace”. René Marlano, 1934.

    Trois dessins architecturaux en aquarelle sur papier: - “Palais Sciarra di Carbognano”. Rene Rucqudi, 15/2/33. - “Palais Royal de style Louis XVI”. - “Cloître de San Maria Della Pace”. René Marlano, 1934.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #109

    “Jongetje met bloem”, “Jongen met hoed” & “Mandolinespeler”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein. Het eerste gemerkt van A&E Muller. Omstreeks 1900.

    “Petit garçon à la fleur”, “Garçon au chapeau” et “Joueur de mandoline”. Trois statuettes en porcelaine polychrome. La première avec la marque A&E Muller. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 10 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #61

    Driedelig kaststel van zachte pasta met een naturalistisch planten en bloemenmotief. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée comprenant deux vases et une coupe en pâte tendre à décor réaliste de fleurs et de plantes. Début XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Online-Only veiling van 27 September 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 18.00 op 27 september. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More