Similar lots by type
-
#157Een zeldzame Brusselse klepkan in Lodewijk XV-stijl. XVIIIe eeuw.
Une verseuse de Bruxelles remarquable style Louis XV. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160 / 200 -
#402Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit dozen, kommen, vaasjes, kopjes, enz.
Un lot de faïence et porcelaine asiatique, comprenant des boîtes, bols, vases, tasses, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#775Een lot van acht verschillende kannetjes van Lusterware.
Un lot de huit verseuses différentes de Lusterware;No longer availableDim. h: 12 - 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#678Twee schotels met blauw op witte landschapdecors, waarbij één Chinese van porselein en één Engelse van aardewerk.
Deux plats à décor bleu sur blanc de paysages, dont un plat en porcelaine de Chine et l’autre en faïence anglaise.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#143Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.
Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 250 / 400 -
#750Zes klepkannen van meerkleurig Brussels aardewerk, waarbij vier met mankerend deksel. XVIII en XIXe eeuw.
Six pichets couverts en faïence de Bruxelles, dont quatre sans couvercle. XVIIIème et XIXème siecle.No longer availableDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#276Een schotel van meerkleurig aardewerk met een voorstelling van de dood van Frederick ten Boven op 6 augustus 1724. Gerestaureerd.
Un plat en faïence polychrome, représentation de la mort de D-Frederick ten Boven le 6 août 1724. Restauré.No longer availableDim. Ø; 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#657Twee borden van Delfts aardewerk, waarbij één pauwstaartbord met gele rand. XVIIIe en XIXe eeuw. Het eerste met randschade en gerestaureerd.
Deux assiettes en faïence de Delft, dont une à décor de queue de paon et bord jaune. Dégâts mais restaurée.No longer availableDim. Ø: 23 & 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#147Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#759Twee knobbelvazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met gerestaureerde rand. XVIIIe eeuw.
Deux vases nodule en faïence de Delft bleue et blanche. Un vase restauré. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 260 -
#693Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.
Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 180 / 220 -
#367Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.
Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#445Een lot vazen: drie dekselvaasjes (zonder deksels), zeven buikvaasjes en een hoornvaasje van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIIe en XIXe eeuw. Verscheidene met randschade.
Un lot de vases: trois vases à couvercle mais sans couvercles, sept vases à panse et un vase cornet en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIème siècle et XIXème siècle.No longer availableDim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#121Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.
Une théière de Namur et un pot à lait, montures en argent.No longer availableDim. h: 11 & 18 cmEstimate: € 120 / 140 -
#384Drie verschillende borden van meerkleurig aardewerk. XVIIIe eeuw. restauraties en randschade.
Trois assiettes différentes en faïence polychrome. XVIIIème siècle. Réparations et dégâts au bords.No longer availableDim. Ø: 27 - 35 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#233HerculesEen verzilverd metalen bestek waaronder 6 grote messen Solingen,7 serveerlepels, 1 pollepel, 12 grote lepels- vorken en messen, 24 kleine vorken en 12 kleine messen, 12 botermesjes, 12 vismessen, 12 dessertvorkjes en 11 dessertlepels en 12 koffielepels.
Un service à couverts en métal argenté dont six couteaux Solingen. Sept cuillères de service, une louche, 12 grandes cuillères - fourchettes et couteaux. 24 petites fourchettes et 12 petit couteaux. 12 couteaux à beurre, 12 couteaux à poisson, 12 fourchettes à dessert, 11 cuillères à dessert et 12 cuillères à café.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#290Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 400 / 500 -
#718Twee kleine en twee grote lange drageoirs van kleurloos glas met geslepen druivendecor.
Deux petits et deux longs drageoirs en verre incolore, décors de vignes taillés.No longer availableDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#188Christofle, Paris“Les cloisonnés”. Een bestek van verzilverd metaal en Chinese lak. Nieuwstaat met originele verpakkingen. Compleet voor 6 personen, 69 stuks: 6 visvorken, 6 -messen, 6 messen, 6 vorken, 6 lepels, 6 dessertvorken, 6 -messen, 6 -lepels, 6 taartvorken, 6 koffielepels, taartschep, sauslepel, flessenopener, rijstschep, dessertvork, pollepel, dienlepel, botermes, kaasmes.
”Les cloisonnés”. Un service à couverts en métal argenté et laque chinoise. Etat neuf et emballage d’origine. Complet pour six personnes, 69 pièces: 6 fourchettes à poisson, 6 couteaux à poisson, 6 couteaux, 6 fourchettes, 6 cuillères, 6 fourchettes à dessert, 6 couteaux à dessert, 6 cuillères à dessert, 6 fourchettes à gâteau, 6 cuillères à café, une pelle à tarte, une cuillère à sauce, un ouvre-bouteille, une cuillère de service, une grande fourchette, une louche, un couvert de service, un cou(..)No longer availableEstimate: € 700 / 1000 -
#778Twee documentatieboeken: ‘Superbikes’ en ‘Motorcycling’.
Deux livres: ‘ Superbikes’ et ‘Motorcycling’.No longer availableEstimate: € 22 / 25 -
#532Mietje Boonen“Personages”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. We voegen er een naslagwerk over de schilderes aan toe.
”Personnages”. Techniques mixtes sur papier. Signé. Nous ajoutons un ouvrage de référence en relation avec l’artiste.No longer availableDim. 68 x 96 cmEstimate: € 120 / 200 -
#656HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 290 x 210 cmEstimate: € 100 / 160 -
#79Nest Martens“Boer met hooischoven”. Pastel op papier. Gesigneerd. In de stijl van de Latemse school.
”Fermier et meules de foin”. Pastel sur papier. Signé. Style école de Lathem.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#537Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van feniksen.
Une paire de pots à tabac en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de phoenix.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 140 -
#336Een reeks van zes gebeeldhouwd eikenhouten stoelen in renaissancestijl, versierd met leeuwenkoppen en met lederen zit en rug.
Une série de six chaises en chêne sculpté, style Renaissance, décoration de têtes de lions, assises et dos en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#208“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld.
”Nu féminin”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#45Twee paar verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 100 / 150

