Other lots in this auction
-
#343
Een lot kristal bestaande uit een grote en een kleine ijsemmer, een grote vaas en een kleine milieu de table.
Lot de cristal composé d'un grand et d'un petit seau à glace, d'un grand vase et d'un petit milieu de table.No longer availableDim. h: 12 - 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#426Hamadan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 201 x 132 cmEstimate: € 80 / 100 -
#509
Een eikenhouten bureau met vijf lades.
Bureau en chêne ouvrant à cinq tiroirs.No longer availableDim. 160x80x80cmEstimate: € 80 / 100 -
#295
Een paar porseleinen sierjardinières met handgeschilderde bloemendecors en vergulde motieven op blauwe fond. Met losse voetstukjes.
Paire de jardinières ornementales en porcelaine à décors floraux peints à la main et motifs dorés sur fond bleu. Avec pieds détachés.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#370
Een 14 K wit en geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 14 kt serti d'un diamant taille brillant de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 1,24 gEstimate: € 100 / 150 -
#335Alka Kunst Bavaria
“Meisje met gans”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Fille à l'oie". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas. Intact.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#246
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#430
Een 18 K geelgouden ketting met 14 K geelgouden hanger bezet met één briljantje en één pareltje.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune 14 carats serti d'un diamant taille brillant et d'une perle.No longer availableDim. 18 k 3,42 g 14 k 1,96 gEstimate: € 300 / 350 -
#678Goebel, Germany
“Tunefull angel”; “Guiding angel” & “Shining light angel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 359, 357 & 358. Bijgevoegd een engeltje met speelgoedpaard met kaarsje.
"Tune full angel" ; « Ange guide » et « Ange de lumière brillante ». Trois figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No 359, 357 & 358. Ajout d'un ange avec un cheval jouet avec bougie.No longer availableDim. h: 7 & 7,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#582Hiroshige
Drie Japanse houtsneden met landschappen.
Trois gravures sur bois japonaises avec des paysages.No longer availableDim. 18 x 25 cm, 24 x 33 cm & 22 x 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#457Denise
“Liggend naakt.” Sculptuur in gips. Gesigneerd.
“Nu couché”. Sculpture en plâtre. Signée.No longer availableDim. 22 x 47 x 16Estimate: € 25 / 35 -
#612Ludo
“Michel”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
"Michel". Un dessin à la sanguine sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 35 cm x 26 cmEstimate: € 20 / 25