Similar lots by type
-
#268
“Windhond”. Een beeld van groen gepatineerd zamak op een sokkel van graniet, albast en rood marmer. Jaren 30.
“Lévrier”. Statuette en régule à patine verte sur socle en granite, albâtre et marbre rouge. Années 30.No longer availableDim. L 55 cmEstimate: € 60/100 -
#288
Een kandelaar van verguld zamak in de vorm van bloemenrank met zeven lichtpunten en versierd met gekleurd glas. De voet versierd met gevleugeld engelenhoofdjes en een porseleinen plaquette met een afbeelding Christus Heilig Hart.
Candélabre en régule doré en forme de branche fleurie à sept lumières et décoré de verre coloré. La base décorée de têtes d’angelots ailées et d’une plaquette représentant la Sacré Coeur.No longer availableDim. H 79 cmEstimate: € 50/80 -
#743
“Muse de bois”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk. Naar een werk van L. & F. Moreau.
“Muse de bois”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en bois. D’après un oeuvre par L. & F. Moreau.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 100/150 -
#423Dusart, Bruxelles
Een zwart marmeren klokstel in Napoleon III- stijl. Te restaureren.
Garniture de cheminée en marbre noir d’époque Napoléon III. A restaurer.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 100/150 -
#61
“Fée aux fleurs”. Beeld van zamak. Naar een werk van L. Moreau.
“Fée aux fleurs”. Statuette en régule. D’après l’oeuvre de L. Moreau.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#51
Een lot geslepen kristal bestaande uit een kleurloze vaas en een coupe rood gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Lot de cristal taillé comprenant un vase incolore et une coupe colorée rouge dans la masse. Probablement Val St-Lambert.No longer availableDim. H 18 en 10 cmEstimate: € 40/60 -
#236
Een asymmetrische garderobekast van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een spiegeldeur en versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken en lelies. Tijdperk art nouveau.
Garde-robe asymétrique en acajou et bouleau tâché ouvrant à une porte au miroir et décorée de branches de châtaigner et de fleurs de lys incrustées. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 500/700 -
#222
“Winters molenlandschap”. Olieverf op een ovale en bolle tondo van hout. Gesigneerd ‘Ford’.
“Paysage hivernal au moulin”. Huile sur panneau ovale bombé. Signé “Ford”.No longer availableDim. 85 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#151
Een kruisbeeld met Maria en Johannes van meerkleurig biscuit op een porseleinen sokkel en met bijbehorende vaasjes. Onder stolp.
Crucifix avec la Vierge et St-Jean en biscuit polychrome flanqué de deux petits vases. Sous globes à base en bois marqueté. XIXe siècle.No longer availableDim. H 56 cmEstimate: € 100/150 -
#329Edgard Heirman
“Scheepje op een rivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit bateau sur la rivière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#722F. Geerts
“Bosrand” en “Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La lisière”. et “Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 en 30 x 24 cmEstimate: € 35/45 -
#528Delvaux
Een meerkleurige zijden sjaal. Gemerkt.
Châle en soie multicolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#699Jan VanrietPeriod: °1948
“Het stadion”, “De elf” & “De wedstrijd”. Drie gedichten met op de verso een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1975 en genummerd V/XXV.
“Le stade”. “La fée”. “Le jeu”. Trois poèmes avec une litho au verso. Signées, datées 1975 et numérotées V/XXV.No longer availableDim. 29,5 x 49,5 cmEstimate: € 50/60 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#327
Een klokje van gefineerd hout en koper in art decostijl, boven- en onderaan versierd met de dierenriem.
Pendule murale en bois de placage et cuivre de style art déco. Le bas et le haut décorés des signes du zodiaque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#116
Een bonheur du jour van gefineerd hout. Het klapblad versierd met bloemenmarqueterie. XIXde eeuw.
Bonheur du jour en bois de placage. L’abattant décoré de marqueterie florale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#567
Een bolle vaas van cloisonné op rood koper. Onderaan gemerkt. We voegen er een klein cloisonne gemberpotje op houten sokkeltje aan toe.
Vase sphérique en cloisonné sur cuivre rouge. Marque sous la base. Nous ajoutons un petit pot à gingembre cloisonné sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 100/140