Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van arduin en roze marmer in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw.

Een driedelig klokstel van arduin en roze marmer in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw.

Une garniture de cheminée en pierre de taille et marbre rose, style Napoléon III. XIXième siècle.
Dim. h: 45 cm
SKU: 3005170213.
Categories: Klokstel, Marmer, XIXe eeuw.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #213
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #594

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.

    Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 188 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #576

    Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.

    Une commode en placage de ronce avec trois tiroirs, tablette en marbre et poignées en cuivre.
    No longer available
    Dim. b: 83 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #248

    Een schouwpendule van rood marmer met bronzen leeuwenkoppen met ringen aan de zijkant. Werkende staat.

    Une garniture de cheminée en marbre rouge à têtes de lions aux anneaux sur les cotés. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #298
    Richard Aurili
    Period: 1813-1914

    Een meisjesbuste van gesculpteerd albast op een grijs marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.

    Un buste féminin en albâtre sur socle en marbre gris. Signé à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #216

    Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.

    Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #152

    “Flora”. Een beschilderd borduurwerk op zijde. Tijdperk Empire.

    “Flora”. Une broderie peinte sur soie. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 22 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #609

    Een grote eikenhouten garderobe met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met dierenkoppen. XIXe eeuw.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes sculptés. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 196 x 166 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #132

    Een paar mannenportretten. Potlood op papier. Beide gesigneerd en gedateerd Resp. Louis Potsekke, 1845 en G.E. Becker, 1857. Franse school. Kaders uit de tijd.

    Deux portraits d’hommes. Crayon sur papier. Tout deux signés et datés. Louis Potsekke, 1845 et G.E. Becker, 1857. Ecole française. Cadres d’époque.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 & 21 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #247

    “De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.

    “La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #683

    Een bord van Chinees porselein met en handgeschilderd bloemendecor en een bianco sopra bianco-motief op de vleugel. XIXe eeuw.

    Une assiette en porcelaine de Chine avec décor fleuri peint à la main et motif bianco sopra bianco. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #668

    Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.

    Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #297

    Een paar sierkruiken van goudgepatineerd zamak op arduinen voetstukken. in Napoleon III- stijl. XIXe eeuw.

    Deux vases en régule patinée dorée sur socles en pierre de taille. Style Napoléon III. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #184

    “Boslandschap met een watermolen en twee bomen op de voorgrond”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Hobbema’ (toegeschreven aan).

    “Vue d’un moulin à eau avec deux arbres au premier plan”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, début XIXième siècle. Porte la signature ‘Hobbema’ (attribué à).
    No longer available
    Dim. 66 x 87 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #263

    Een meisjesbuste van groen en goudgepatineerd brons op een rood marmeren sokkel.

    Un buste féminin en bronze patiné vert et dorure sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #384

    Een paar boekensteunen van arduin, versierd met bronzen kraanvogels. Eén steun gerestaureerd. Omstreeks 1900.

    Une paire de serre-livres en pierre de taille, décorée de grues en bronze. Une grue a été restaurée. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #728

    Een driedelig klokstel van rood marmer en arduin. Tijdperk art deco.

    Une garniture de cheminée en trois parties en marbre rouge et pierre de taille. Art déco.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154

    “Damesportret”. Met krijt opgehoogde potloodtekening op papier. Onleesbaar gesigneerd. Vermoedelijk Franse school, vroege XIXe eeuw.

    “Portrait de dame”. Crayon et craie sur papier. Signature illisible. Probablement école française; début XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #761

    Een lot van drie eieren en een grote en een kleine bol van meersoortig marmer.

    Un lot de cinq oeufs en marbre polychrome dont un petit et un grand.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #243

    “De fluitspeelster”. Een beeldje van zamak op sokkel van bruin marmer.

    “La joueuse de flûte”. Une statue en régule sur socle en marbre brun.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #222

    Een driedelig klokstel van koper in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.

    Une garniture de cheminée en cuivre, style Louis XV comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #281

    Een paar kleine cassolettes van beige-rood marmer met messingen monturen en voet. Omstreeks 1900.

    Deux cassolettes en marbre beige et rouge avec pieds en laiton. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #224

    Een marmeren klokstel met koperbeslag.

    Garniture de cheminée en marbre aux montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #608

    Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 243 cm
    Estimate: € 150@ / 180
  • #442

    “Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 11 x 14,5 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #211

    Een eikenhouten hoekmeubeltje met opzet. Onderaan een paneeldeur en een lade, bovenaan een deur met negen spiegeltjes.

    Encoignure à deux corps en chêne . Le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à une porte à neuf petits miroirs.
    No longer available
    Dim. h: 255 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #670

    “Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Roses”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #268

    Een wapenschild van groengepatineerd plaaster met negen gestileerde voorstellingen van beroepen. Gemonogrammeerd ‘B’ en gedateerd 4.10.69.

    Un écusson en plâtre patiné vert représentant neuf métiers. Monogramme ‘B’ et daté 04/10/69.
    No longer available
    Dim. 40 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #636

    Een tweeledige vitrinekast met bovenaan twee deuren met glas in lood en onderaan twee laden en twee paneeldeuren.

    Une vitrine en deux parties. Le dessus avec deux portes et vitraux, le dessous avec 2 tiroirs et deux portes.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #151

    Een glazen vaas met een geëtst bladerdecor. Draagt handtekening “Muller Frères.

    Un vase en verre avec décor gravé de feuillage. Signé “Muller Frères”.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #232

    Een doodskop van witgepatineerd gietijzer.

    Crâne en fonte à patine blanche.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #158

    Dans met de slang. Brons naar L. Bernstamm.

    Danse au serpent. Bronze. D’après L. Bernstamm.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #305

    Een groot lot machinaal borduurwerk. Waaronder twee grote en een rond tafelkleed en verschillende napjes. We voegen er een aantal lintkanten onderleggers aan toe.

    Grand lot de broderie mécanique dont deux grandes nappes et deux nappes rondes, ainsi que plusieurs napperons. Nous ajoutons un lot de dentelle aux rubans.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #69
    Joseph Van Severdonck
    Period: 1819 - 1905

    “De lanciers doorwaden een rivier”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Les lanciers passent la rivière”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #631
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    “Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.

    “Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #782

    Een grote smeedijzeren kandelaar met vijf lichtpunten. Gemonteerd op elektriciteit. We voegen er een afwijkend exemplaar aan toe.

    Grand chandelier en fer forgé à cinq lumières. Monté à l’électricité. Et un autre.
    No longer available
    Dim. h: 155 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #417

    Drie brillendozen van schildpad en zilver. Begin XXe eeuw.

    Trois étuis à lunettes en écaille et argent. Début XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More