Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van arduin met marmeren accenten, bestaande uit een pendule met geelkoperen wijzerplaat en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Tijdperk Napoleon III.

Een driedelig klokstel van arduin met marmeren accenten, bestaande uit een pendule met geelkoperen wijzerplaat en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Tijdperk Napoleon III.

Garniture de cheminée en pierre de taille aux accents en marbre, comprenant une pendule au cadran en laiton et deux cassolettes en forme de coupes aplaties. Epoque Napoléon III.
Dim. h: 36 cm
SKU: 0812150437.
Categories: Klokstel, Marmer.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #437
Estimate: € 20°0 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #685

    Een driedelig klokstel van verguld en verzilverd zamak onder stolp in Louis-Philippestijl. Bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vier lichtpunten. Eén stolp gebarsten. XIXde eeuw en recent opnieuw gepatineerd.

    Garniture de cheminée trois pièces dorées et argentées sous globes. Style Louis-Philippe. Comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières. Dégât à l’un des globes. XIXe siècle, patine récente.
    No longer available
    Dim. H 50 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #33

    Een damesbuste van wit marmer op een roze marmeren sokkel. Kleine beschadiging aan de strik.

    Buste de dame en marbre blanc sur socle en marbre rose. Petit dégât au noeud.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #595

    Een grote zuil van arduin en rood marmer. Randschade onderaan.

    Colonne en pierre de taille et marbre rouge. Petit dégât à la base.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #296
    L & F Moreau

    “Mignon”. Een driedelig klokstel van kunstbrons, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes.

    “Mignon”. Garniture de cheminée trois pièces en régule comprenant une pendule et deux vases décoratifs.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 380 / 450
  • #157

    Een Lodewijk XVI-pendule van verguld brons, albast en porselein in de geest van Sèvres. Bekroond met een staande dame met een portret van Henry V in de hand op een zuil en een spelend kind met hond. Klokwerk ontbreekt. We voegen er twee gelijkaardige kandelaars, gemonteerd als lamp, aan toe.

    Pendule de style Louis XVI en bronze doré, albâtre et porcelaine dans l’esprit de Sèvres. Surmontée d’une femme debout, tenant un portrait d’Henri V sur une colonne, et d’un enfant jouant avec son chien. Mouvement manque. Nous ajoutons deux candélabres semblables montés en lampe.
    No longer available
    Dim. H 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #307

    Een driedelig schouwgarnituur, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van arduin en rood marmer. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en pierre de taille et en marbre rouge. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160

Other lots in this auction

  • #473

    “Een Japanse man met een vis en een mand”. Netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt.

    “Homme japonais avec un poisson et un panier”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-Ji. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #118

    Een paar hoornvaasjes van meerkleurig en verguld porselein. Gemonogrameerd ‘J.D.’

    Paire de cornets en porcelaine polychrome et doré. Monogrammés J.D.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #490

    Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van het hoofd van Nefertiti.

    Pendentif en or jaune 18 ct en forme de la tête de Nefertité.
    No longer available
    Dim. 8,25 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #36
    Grundig

    Een gefineerd houten muziekmeubel. Model: Grundig Musikschrank No. 8042 W/3d. Jaren ‘50.

    Meuble à musique en bois de placage. Modèle Grundig Musikschrank N° 8042 W/3D. Années 50.
    No longer available
    Dim. b: 145 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #657

    “Fukurokuju, god van geluk, rijkdom en het lange leven” Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.

    “Fukurokuju, dieu de la chance, la richesse et la longévité”. Netsuké en ivoire sculpté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #371

    Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #695

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 10,02 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #351

    “Chocolat Cosmopolite Anvers”. Oude reclameplaat.

    “Chocolat Cosmopolite Anvers”. Ancienne publicité
    No longer available
    Dim. 41 x 28,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #397

    Een kleine beer van donker gepatineerd brons.

    Petit ours en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. L 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #402

    Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H 61 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #582

    “Spelende kinderen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening J. Montigny. Herstellingen aan doek.

    “Enfants jouant”. Huile sur toile. Porte une signature: J. Montigny. Réparations à la toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #507

    Een vaas van Japans porselein met decor van personages. Deksel en sokkel van gedraaid hout. Arita, XIXe eeuw.

    Vase en porcelaine du Japon à décor de personnages. Couvercle et socle en bois tourné. Arita, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 150 / 220
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More