Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van koper en blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

Een driedelig klokstel van koper en blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

Garniture de cheminée trois pièces en cuivre et faïence bleue et blanche. Comprenant une pendule et deux candélabres.
Dim. h: 52 cm
SKU: 2308160077.
Category: Klokstel.
Auction day: 23 August 2016 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #297

    Een driedelig klokstel van tweekleurig marmer. Tijdperk Art deco.

    Garniture de cheminée trois pièces en marbre bicolore. Epoque art déco.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #87

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een meisje met een mandollne en twee siervaasjes. Verguld zamak op marmeren sokkels. Omstreeks 1900.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’une fille jouant la mandoline et deux vasques. Régule doré sur socles en marbre. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #101

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een luit spelende jongeling en twee siervazen. Zamak op marmeren sokkels.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’un jeune joueur de lute et de deux vasques. Régule sur socles en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #740

    Een driedelig messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Werkende staat.

    Garniture de cheminé trois pièces en laiton de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #675

    Een driedelig klokstel van verguld koper in Napoleon III -stijl , bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

    Garniture de cheminée en cuivre doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #491

    Een Afrikaans houten masker. Baoule, Ivoorkust.

    Masque en bois. Baoule, Côte d’Ivoire.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #72
    Frederick De Wit

    “Marchionatus Sacri Imperii et Dominii Mechelini Tabula Auctore F. De Wit”. Oude landkaart, steden met rood ingekleurd. Gedrukt tot Amsterdam by Frederick De Wit inde Kalverstraat inde Witte Paskaert.

    “Marchionatus Sacri Imperii et Dominii Mechelini Tabula Auctore F. De Wit”. Ancienne carte. “Gedrukt tot Amsterdam by Frederick De Wit inde Kalverstraat inde Witte Paskaert”.
    No longer available
    Dim. 49 x 56,5 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #58

    Een paar karaffen van kleurloos olijfgeslepen kristal.

    Paire de carafes en cristal incolore à motif d’olives.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #402

    Een bronzen hanglampje met twee lichtpunten met bloemvormige kapjes, gedragen door twee putti.

    Lampe de vestibule en bronze à deux lumières et aux abat-jour en forme de fleurs portées par deux putti.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #188

    Een koffiepot, een een suikerpot en een melkkannetje van zilver met ivoren handvatten. Belgische keur, 800 ‰. 1831 - 1868. Makersmerk ‘D’ in een Davidster.

    Cafetière, sucrier et pot à lait en argent aux anses en ivoire. Poinçons belges 800‰, 1831-1868. Orfèvre D dans une étoile de David.
    No longer available
    Dim. 1020 g Bruto
    Estimate: € 550 / 650
  • #594

    Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.

    Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.
    No longer available
    Dim. H.107 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #94
    Emiel Devos
    Period: 1886 - 1964

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302
    Delheid

    Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een servetring, twee deels vergulde serveerlepels, twee vorken, twee messen en drie lepels. Allen gemerkt.

    Lot d’objets en argent comprenant un anneau de serviette, deux cuillères de service partiellement vermeillées, deux fourchettes, deux couteaux et trois cuillères. Chaque pièce poinçonnée.
    No longer available
    Dim. 647 g Bruto
    Estimate: € 200 / 240
  • #764

    Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.

    Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #718

    Een zittende Boeddha van gesculpteerd zandsteen met een scène uit de Kamasutra aan de achterzijde. Handen in dharmacakra-mudra.

    Bouddha assis en grès sculpté avec une scène du Kamasutra au verso. Mains en dharmacakra-mudra.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #80

    Een paar 18 karaats geel gouden broches bezet met peridoot.

    Paire de broches en or jaune 18 ct serties de péridot.
    No longer available
    Dim. 8,87 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #442

    Een lot van zeven beeldjes van meerkleurig biscuit. enkele beschadigingen.

    Lot de sept statuettes en biscuit polychrome. Quelques dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More