Similar lots by type
-
#101
Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een luit spelende jongeling en twee siervazen. Zamak op marmeren sokkels.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’un jeune joueur de lute et de deux vasques. Régule sur socles en marbre.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#297
Een driedelig klokstel van tweekleurig marmer. Tijdperk Art deco.
Garniture de cheminée trois pièces en marbre bicolore. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#87
Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een meisje met een mandollne en twee siervaasjes. Verguld zamak op marmeren sokkels. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’une fille jouant la mandoline et deux vasques. Régule doré sur socles en marbre. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#740
Een driedelig messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Werkende staat.
Garniture de cheminé trois pièces en laiton de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres. En état de marche.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 200/240 -
#675
Een driedelig klokstel van verguld koper in Napoleon III -stijl , bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée en cuivre doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#114Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Steeg” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Impasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#70
Een 18 karaats geel gouden gedraaide halsketting.
Chaîne en or jaune 18 ct torsadé.No longer availableDim. 19,98 gEstimate: € 450/550 -
#89Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
Een collectie grafisch werk. Twee etsen met zichten op Sint-Anneke en 7 kleine etsen met personages. Alle buiten de plaat genummerd of getiteld en gesigneerd. 1 ruitje gebroken.
Collection de gravures. Deux eaux-fortes avec vues de Sint-Anneke et 7 petites eaux-fortes aux personnages. Signées, intitulées ou numérotées hors planches. 1 verre cassé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#527
Een opengewerkt Ethiopisch handkruis van zilver. +/- 286 g.
Crucifix éthiopien en argent ajouré. +/- 286 g.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/200 -
#718
Een zittende Boeddha van gesculpteerd zandsteen met een scène uit de Kamasutra aan de achterzijde. Handen in dharmacakra-mudra.
Bouddha assis en grès sculpté avec une scène du Kamasutra au verso. Mains en dharmacakra-mudra.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#611
Beeldhouwwerk van terracotta met voorstelling van een kinderhoofd met een leeuwenkop, een pad en een serpent.
Sculpture en terre cuite représentant une tête d’enfant surmontée d’une tête de lion, d’un crapaud et d’un serpent.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200/300 -
#280
Een trumeau van goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois à patine or de style Lois XV. Coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 250/300 -
#23
Twee houten kruisbeelden met Corpus Christi van zamak en van brons en een heiligenbeeld van gesculpteerd hout.
Deux crucifix en bois aux corps en régule et en bronze, ainsi qu’un saint en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#110
Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 1000/1200 -
#35
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois différentes alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,54 gEstimate: € 180/250 -
#556Molteni & Co
Een sobere moderne houten tafel met zes poten. Model Capotavola 1988. Designer Luca Meda.
Table moderne sur six pieds droits. Modèle Capotavola, 1988. Design Luca Meda.No longer availableDim. 273 x 91 cmEstimate: € 300/500 -
#646
Een paar stoelen met getorste stoelen notenhout met gelijkaardig voetbankje.
Paire de chaises aux pieds torsadés en noyer. On y joint un repose pieds semblable.No longer availableEstimate: € 80/120