Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van koper en blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

Een driedelig klokstel van koper en blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

Garniture de cheminée trois pièces en cuivre et faïence bleue et blanche. Comprenant une pendule et deux candélabres.
Dim. h: 52 cm
SKU: 2308160077.
Category: Klokstel.
Auction day: 23 August 2016 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #87

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een meisje met een mandollne en twee siervaasjes. Verguld zamak op marmeren sokkels. Omstreeks 1900.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’une fille jouant la mandoline et deux vasques. Régule doré sur socles en marbre. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #675

    Een driedelig klokstel van verguld koper in Napoleon III -stijl , bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

    Garniture de cheminée en cuivre doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #740

    Een driedelig messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Werkende staat.

    Garniture de cheminé trois pièces en laiton de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #101

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een luit spelende jongeling en twee siervazen. Zamak op marmeren sokkels.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’un jeune joueur de lute et de deux vasques. Régule sur socles en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #297

    Een driedelig klokstel van tweekleurig marmer. Tijdperk Art deco.

    Garniture de cheminée trois pièces en marbre bicolore. Epoque art déco.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #118

    Karaf van geslepen kristal Louis-Philippe en een geëtste vierkante fles met tinnen sluiting, XIXde eeuw.

    Carafe en cristal taillé d’époque Louis-Philippe et une bouteille gravée au bouchon en étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #735

    Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.

    Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #642

    Een mahoniehouten klaptafel genre pembroketable. XIXde eeuw.

    Table à abattant de type pembroke table en acajou. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #392
    Georg Mathaus Seutter
    Period: 1678 - 1757

    “Mappa Geographica, Regionem Mexicanam Et Floridam”. Een oude ingekleurde kaart. Ausberg, Ca. 1730.

    “Mappa Geographica, Regionem Mexicanam Et Floridam”. Ancienne carte en couleurs. Ausberg, Ca. 1730.
    No longer available
    Dim. 48 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #426

    Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.

    Table de salon rectangulaire en laque de Chine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #63

    Een lot van zes verschillende verrekijkers.

    Lot de six jumelles différentes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #483

    “Egyptisch naakt met luipaard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Nu féminin égyptien au léopard”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #678

    Japans gelakt juwelenkistje met diverse deurtjes en laden. Rondom versierd met vogels, bloemen en de Fuji Yama in goudlak. XIXde eeuw.

    Coffret à bijoux japonais à plusieurs petits portes et tiroirs. Décor d’oiseaux, de fleurs et du Fuji Yama en laque d’or. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #717

    “De stervende Galliër”. Een groep van monochroom wit composiet naar de klassieke oudheid.

    “Le Gaulois vaincu”. Groupe en composite monochrome blanc d’après l’antique.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #342

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 205 x 126 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #79
    Frans De Bie

    “Stilleven vogels”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1896.

    “Nature morte aux oiseaux”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1896.
    No longer available
    Dim. 38 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #305
    Casio, Swatch e.a.

    Een lot van negen verschillende horloges van roestvrij staal.

    Lot de neuf montres différentes en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More