Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van koper en blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

Een driedelig klokstel van koper en blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

Garniture de cheminée trois pièces en cuivre et faïence bleue et blanche. Comprenant une pendule et deux candélabres.
Dim. h: 52 cm
SKU: 2308160077.
Category: Klokstel.
Auction day: 23 August 2016 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #297

    Een driedelig klokstel van tweekleurig marmer. Tijdperk Art deco.

    Garniture de cheminée trois pièces en marbre bicolore. Epoque art déco.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #740

    Een driedelig messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Werkende staat.

    Garniture de cheminé trois pièces en laiton de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #675

    Een driedelig klokstel van verguld koper in Napoleon III -stijl , bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

    Garniture de cheminée en cuivre doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #101

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een luit spelende jongeling en twee siervazen. Zamak op marmeren sokkels.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’un jeune joueur de lute et de deux vasques. Régule sur socles en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #87

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een meisje met een mandollne en twee siervaasjes. Verguld zamak op marmeren sokkels. Omstreeks 1900.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’une fille jouant la mandoline et deux vasques. Régule doré sur socles en marbre. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #628

    “Migrerende olifanten met de Kilimandjaro in de achtergrond”. Een decoratieve foto op plexiglas.

    “Migration d’éléphants devant le Kilimanjaro”. Grand photo sur plexiglas.
    No longer available
    Dim. 180 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #242
    Paul Schouten
    Period: 1860 -1922

    “Koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    “Vaches”. Huile sur toile. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 46 x 56 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #581

    Een ronde kom van veelkleurig Chinees porselein met brede platte rand. Decor van het interieur met slijtage. XIXde eeuw.

    Bol en porcelaine de Chine à l’aile large et aplatie. Décor végétal aux usures dans le creux. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 40,5 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #650

    Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.

    Table en acajou à deux abattants et pied central. Style Regency.
    No longer available
    Dim. 91 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #685

    “Moeder en dochter met schaap op binnenkoer” & “Converserende mannen in een interieur”. Beide olieverf op doek.

    “Mère et fille avec leur mouton”. et “Hommes conversant dans un intérieur”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 33 x 45 & 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Katana en tanto van gesculpteerd en gegraveerd ivoor. Eén lemmet (van ivoor) gelijmd. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.

    Katana et tanto en ivoire gravé et sculpté. Une lame recollée. Travail chinois début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #527

    Een opengewerkt Ethiopisch handkruis van zilver. +/- 286 g.

    Crucifix éthiopien en argent ajouré. +/- 286 g.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #719

    Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.

    Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #651
    J. Thielens

    “Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.

    “Vue d’étang”. Huile sur toile. Signée et datée 1944.
    No longer available
    Dim. 72 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #496

    Een mahoniehouten secretaire met klapblad. Onderaan twee deuren, boven het klapblad een lade. Marmeren blad. Einde XIXde eeuw.

    Secrétaire à abattant en acajou. Le bas à deux portes, le haut à abattant et un tiroir. Tablette en marbre. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #238
    Hornby

    Een antiek speelgoedmodel in oorspronkelijke doos.

    Jouet ancien dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #676

    Armstoel in eclectische stijl bekleed met roze fluweel. Begin XXste eeuw.

    Fauteuil de style éclectique recouvert de velours rose. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More