Similar lots by type
-
#728
Een driedelig klokstel van rood marmer en arduin. Tijdperk art deco.
Une garniture de cheminée en trois parties en marbre rouge et pierre de taille. Art déco.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#224
Een marmeren klokstel met koperbeslag.
Garniture de cheminée en marbre aux montures en cuivre.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 180/240 -
#222
Een driedelig klokstel van koper in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten.
Une garniture de cheminée en cuivre, style Louis XV comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 150/200 -
#587
Een driedelig klokstel van bruingepatineerd zamak, versierd met de voorstellingen van ‘Les Chevaux de Marly’ naar Coustou.
Garniture de cheminée trois pièces en régule brun patiné, décoration représentant ‘Les chevaux de Marly’ de Coustou.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#213
Een driedelig klokstel van arduin en roze marmer in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw.
Une garniture de cheminée en pierre de taille et marbre rose, style Napoléon III. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#158
Dans met de slang. Brons naar L. Bernstamm.
Danse au serpent. Bronze. D’après L. Bernstamm.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 200/240 -
#375
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met gecanneleerde poten.
Table ronde en acajou à allonges aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#434Jeanne Badois
Een miniatuur vrouwenportret. Gesigneerd en gedateerd 1887.
Un portait de femme en miniature. Signé et daté 1887.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 40/60 -
#776
Een ronde tafel van zwartgepatineerd hout met een kantelbaar blad, gedecoreerd met bloemen in églomisé.
Une table ronde en bois patiné noir avec tablette églomisée inclinable, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 60/100 -
#330
Davo. Zes postzegelalbums met Belgische zegels. - Jaargangen 1849 tot 1968 (jaren zestig bijna volledig). - Jaargangen 1969 tot 1989 (bijna compleet). - Jaargangen 1950 tot 1979 (veel manco’s). - Jaargangen 1980-1989 (manco’s, alle blokjes ontbreken). - Jaargangen 1990-1998 (compleet met blokjes, boekjes, vellen en extra’s). Jaargangen 1999-2001 (bijna compleet met extra’s).
Davo. Six albums de timbres postes belges. - Années 1849-1968 (les années 60 presque complètes). - 1969-1989 (presque complètes). - 1950-1979 (beaucoup de manquants). 1980-1989 (manquants, les blocs manquent). - 1990-1998 (complètes avec blocs, livrets, feuilles et extras). - 1999-2001 (presque complètes aux extras).No longer availableEstimate: € 400/600 -
#104Petrus Leopold PiparPeriod: 1924 - 2006
“De Aardappelboer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le marchand de pommes de terre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 74 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#388
Een lot van vier messingen lantaarns in verschillende maten en uitvoeringen.
Un lot de quatre lanternes diverses de tailles différentes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#739Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#698
Vier kopjes en schoteltjes met een compagnie-des-Indesdecor. Enkele haarscheurtjes en één schoteltje gerestaureerd. XVIIIe eeuw.
Quatre tasses et sous tasses avec décor Compagnie-des-Indes. Quelques éclats et une sus tasse a été restaurée.No longer availableDim. Ø: 8 & 12 cmEstimate: € 50/60 -
#569
“Bergdorpje in de lente”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Albert Bayer.
“Village de montagne au printemps”. Huile sur panneau. Attribué à Albert Bayer.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50/80 -
#230
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 11,17 gEstimate: € 2500/2600 -
#503
Een lot gesculpteerd hout, bestaande uit een wierrookbrander in de vorm van een zittende Boeddha, een Chinese wijze, een Japanse wierrookbrander en een Thais vrouwenhoofdje.
Lot de bois sculpté comprenant un encensoir en forme d’un Bouddha assis, un sage chinois, un encensoir japonais et une tête de femme thaï.No longer availableEstimate: € 100/120