Similar lots by type
-
#734G. Schmoll, ParisEen schouwpendule van albast en verguld koper, aan de zijkanten versierd met leeuwenkoppen en bovenaan een siercoupe, getooid met een putto. Het werk gemerkt en met slinger en sleutel. XIXe eeuw.
Pendule en albâtre et cuivre doré. Les côtés décorés de têtes de lion. Ornementée d’une coupe surmontée d’un putto. Le mouvement marqué et avec balancier et clé. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 240 / 300 -
#283“Vencere aut mori”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op een wit marmeren sokkel. Naar een werk van Picault.
“Vencere aut mori”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en marbre blanc. D’après un oeuvre de Picault.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#537Een art deco lampje op zwart marmeren sokkel met een bolvormig glazen kapje en versierd met een bronzen voetballer.
Petite lampe art déco sur socle en marbre noir et avec abat-jour sphérique en verre porté par un footballeur en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 55 / 65 -
#174Een driedelig klokstel van geel koper in Napoléon III-stijl bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens zes lichtpunten.
Garniture de cheminée en cuivre jaune de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres, chaque fois à six lumières.No longer availableDim. 60 en 72 cmEstimate: € 200 / 240 -
#281Een paar cassolettes van roze en groene marmer en verguld brons.
Paire de cassolettes en marbre rose et vert et bronze doré.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 400 / 460 -
#476Een grote zuil van arduin en rood marmer. Randschade onderaan.
Colonne en pierre de taille et marbre rouge. Petit dégât à la base.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 400 / 600
Other lots in this auction
-
#237CapodimonteTwee siervazen van meerkleurig porselein met een landschapsdecor in cartouches op de buik op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt met de gekroonde “N”.
Deux vases en porcelaine polychrome à décor de paysages dans des cartouches sur fond bleu clair. Marque sous la base avec l’N couronné.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#26Een muziekstaander van gedraaid en gesculpteerd notenhout.
Porte-musique en noyer tourné et sculpté.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 100 -
#38Twee ballerina’s en een dame met parasol van meerkleurig porselein. De eerste twee gemerkt van Unterweissbach.
Deux ballerines et une dame à l’ombrelle en porcelaine polychrome. Les premières marquées Unterweissbach.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#239Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Zomerse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 180 / 240 -
#228Twee barokke cachepots van meerkleurig aardewerk met een decor van mythologische figuren en versierd met bronzen monturen. Onderaan gemerkt.
Deux cache-pot baroques en faïence polychrome dans le style des majoliques italiens. Décors mythologiques et montures en bronze.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#677Dinky Toys“Austin-Healey”. Een miniatuurauto.
“Austin Healey”. Voiture Miniature.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#317Een barometer van gesculpteerd hout. Gedateerd 1880.
Un baromètre en bois sculpté à décor floral. Daté 1880.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#782Een paar bolle cachepots (de éne iets groter dan de andere) met een veelkleurig gestileerd bloemenmotief. Met de hand geschilderd en gesigneerd Emanuela. Jaren zestig.
Paire de cache-pot sphériques (l’un un peu plus grand que l’autre) décorés de fleurs stylisées. Peints à la main et signés Emanuela. Années 60.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#737Een lot miniatuurvoertuigen, waaronder twee kevers van Dinky Toys, twee Vespa’s, ...
Lot de voitures miniatures dont deux Volkswagen de Dinky Toys, deux Vespa etc.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#587Een lot ivoor bestaande uit een Corpus Christi, een Afrikaans figuur en een haarspeld in de vorm van een pauw.
Lot d’ivoires contenant un corpus christi, un personnage africain et une épingle à cheveux en forme de paon. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#544Paule PiaPeriod: °1920“Mijn naam is haas”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/99 buiten de plaat.
“Mijn naam is haas”. Lithographie. Signée et numérotée 22/99 hors planche.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#213Emile Laporte“Vincere.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Vincere”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 320 / 400

