Similar lots by type
-
#201
Een klein schouwklokje van wit marmer en verguld brons, getooid met een engeltje.
Petite pendule en marbre blanc et bronze doré surmontée d’un angelot.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 360 / 400 -
#177
Een driedelig klokstel van verguld brons in Louis XV-stijl. De kandelaars met vijf lichtpunten in de vorm van planten en de pendule geflankeerd door twee putti. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Louis XV. Les candélabres à cinq lumières de forme végétale, la pendule flanquée de deux putti. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#281
Een paar art deco cassolettes van meersoortig marmer en koper.
Paire de cassolettes art déco en différentes sortes de marbre et cuivre.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#588
Een paar octogonale Chinese sokkels van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Paire de socle chinois octogonaux en bois sculpté et à tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 320 / 380
Other lots in this auction
-
#573
Een lot van drie decoratieve paarden van leder.
Lot de trois chevaux décoratifs en cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#521
Een Chinese wijze met kind en perziken, één met schaap, een lezende wijze met tijger en een krijgsheer van gesculpteerd hardhout.
Sage chinois avec un enfant et des pêches, un autre avec un mouton, un sage lisant avec un tigre et un guerrier en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 18 - 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#543
Een cachepot van meerkleurig Japans aardewerk op drie voetjes met pauwen en bloemen in het decor en met twee Fohondkoppen als handvatten.
Cache-pot en faïence du Japon polychrome sur trois pieds et décoré de paons et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#307
Een opengewerkt schelpvormig schaaltje van zilver. Keuren van Sheffield en makersmerk ‘JD & S’ voor James Dixon & Sons, 1903. Met importmerk.
Plat ajouré en forme de coquille en argent. Poinçons anglais, orfèvre JD & S.No longer availableDim. 226,75 gEstimate: € 100 / 120 -
#45
Een rond bordspel met 38 bollen van verschillende mineralen
Jeu circulaire en bois à 38 boules en différentes pierres dures.No longer availableEstimate: € 30° / 50 -
#261
Een paar Kiserus (Japanse pijpjes) van bamboe, waarbij één met zilver en één met messing. Beide gestempeld. Tijdperk Meiji.
Paire de Kiseru (pipes japonaises) en bambou et argent resp. laiton. Avec cachets. Epoque Meiji.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#795
Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.
Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#441
Een houten doosje met schuivend deksel, versierd met ingelegde motieven van ivoor en paarlemoer.
Petite boîte en bois à couvercle glissant, décoré d’incrustations en ivoire et nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#603
Twee verschillende Chinese snuff bottles met taferelen van een wasplaats en één versierd met een draak en een pauw. Onderaan gemerkt.
Deux différents flacons à parfum chinois décorés de scènes de lavoir et d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.No longer availableDim. 6,5 en 8 cmEstimate: € 150 / 250 -
#83Lowestoft
Een zittende dame van blauw, wit en verguld porselein. Gemerkt.
Jeune femme assise en porcelaine bleue, blanche et dorée. Avec marque.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#167Schierholz
Een paar siercoupes van deels verguld porselein met een meerkleurig decor van bloemen in reliëf. Onderaan gemerkt.
Paire de coupes décoratives en porcelaine partiellement dorée à décor polychrome de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 140 -
#655Latijns Amerika
Drie verschillende halssnoeren en twee broches met symbolen van de Inca’s en van 925 ‰ zilver bezet met half edelstenen.
Trois colliers et deux broches aux symboles des Incas et en argent 925‰ sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60 / 100