Similar lots by type
-
#177
Een driedelig klokstel van verguld brons in Louis XV-stijl. De kandelaars met vijf lichtpunten in de vorm van planten en de pendule geflankeerd door twee putti. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Louis XV. Les candélabres à cinq lumières de forme végétale, la pendule flanquée de deux putti. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#281
Een paar art deco cassolettes van meersoortig marmer en koper.
Paire de cassolettes art déco en différentes sortes de marbre et cuivre.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/180 -
#588
Een paar octogonale Chinese sokkels van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Paire de socle chinois octogonaux en bois sculpté et à tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#201
Een klein schouwklokje van wit marmer en verguld brons, getooid met een engeltje.
Petite pendule en marbre blanc et bronze doré surmontée d’un angelot.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 360/400
Other lots in this auction
-
#379Dutré
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#25
Een lot van vier verschillende merkhorloges.
Lot de quatre montres de différentes marques.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#179Prosper BosteelsPeriod: 1881-1964
“Zicht op Baasrode”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links onderaan.
“Vue à Baesrode”. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#58
- Ronde lijst met een foto van een matroos. Met handgeschilderd opschrift H.M.S. Cardiff en Britse vlaggen.
Cadre rond contenant une photographie d’un matelot, avec inscription H.M.S. Cardiff et des drapeaux britanniques peints à la main.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 20/30 -
#182M. Claes
“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#396
Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#377
Twee bronzen appliques.
Deux appliques en bronze.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#536
Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met vier laden en een lade en doucine.
Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à quatre tiroirs et à un tiroir en doucine.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 120/200 -
#694
Een officierssabel in schede met houten handvat.
Sabre d’officier dans son fourreau et à manche en bois.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 80/120 -
#649F. Simon
“Hollandse marktscène”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd ‘06.
“Scène de marché hollandais”. Eau-forte. Signée et datée ‘06.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 60/80 -
#624
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
Tapis chinois en laine à décor de dragons. Noué main.No longer availableDim. 380 x 282 cmEstimate: € 100/150 -
#290Period: °1944
Rechthoekige spiegel, de vergulde lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir rectangulaire à cadre doré en verre miroité.No longer availableDim. 95 x 67 cmEstimate: € 40/50