Similar lots by type
-
#450
Een paar vazen van roze marmer.
Paire de vases en marbre rose.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/60 -
#233
Een paar cassolettes van bruingeaderd marmer met verguld bronsbeslag. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en marbre veiné brun aux montures en bronze doré. Vers 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 300/400 -
#24
Een tafellamp van messing, brons en wit marmer in de vorm van een zuiltje, gedragen door drie putti.
Lampe de table en laiton, bronze et marbre blanc en forme de colonnette portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#111
Een panter van groengepatineerd metaal op een voetstuk van meerkleurig marmer. Tijdperk art deco.
Panthère en métal à patine verte sur base en marbre polychrome. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#143
Een paar cassolettes van grijsgeaderd marmer, versierd met bronzen bloemenguirlandes en twee kinderhoofdjes.
Paire de cassolettes en marbre veiné gris décorées de guirlandes de fleurs et de deux têtes d’enfants en bronze.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300/400 -
#675
Een driedelig klokstel van verguld koper in Napoleon III -stijl , bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée en cuivre doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/240 -
#87
Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een meisje met een mandollne en twee siervaasjes. Verguld zamak op marmeren sokkels. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’une fille jouant la mandoline et deux vasques. Régule doré sur socles en marbre. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#77
Een driedelig klokstel van koper en blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en cuivre et faïence bleue et blanche. Comprenant une pendule et deux candélabres.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200/240 -
#323
Een urnevormige lamp van albast op een staander van opengewerkt messing met wit marmeren blad.
Lampe en forme d’urne en albâtre sur base en laiton ajouré et à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 46 + 44 cmEstimate: € 30/50 -
#740
Een driedelig messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Werkende staat.
Garniture de cheminé trois pièces en laiton de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres. En état de marche.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 200/240 -
#101
Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een luit spelende jongeling en twee siervazen. Zamak op marmeren sokkels.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’un jeune joueur de lute et de deux vasques. Régule sur socles en marbre.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#370Seiko
Drie verschillende gedragen horloges van roestvrij staal.
Trois montres diverses en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#712
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 114 cmEstimate: € 100/120 -
#294
“Stilleven met fles”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Voorman.
“Nature morte avec bouteille”. Huile sur panneau. Porte une signature: Voorman.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 150/200 -
#786
Een kleine commode van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeurtjes onder een lade.
Petite commode en chêne sculpté à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. 82 x 69 x 42 cmEstimate: € 6à/100 -
#665
Een paar armstoelen van notenhout in Engelse stijl. Rechte poten, lichtgebogen ruggen met twee spijlen. Losse kussens met lichte stof bekleed. XIXde eeuw.
Paire de fauteuils en noyer de style anglais. Pieds droits et dos légèrement courbés à deux lattes. Coussins amovibles recouverts de tissu clair. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#608
Een Russische icoon met een afbeelding van Maria. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la Mère de Dieu. XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#73
Een paar vazen van kobaltblauw porselein met een wit decor van rozen en met vergulde motieven.
Paire de vases en porcelaine bleue cobalt. Décor blanc de roses et de motifs dorés.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 100/120 -
#788
Twee kandelaars van zamak en albast. Kleine letsels.
Deux candélabres en régule et albâtre. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40/60 -
#638
“Het oude Mexico. Geschiedenis en cultuur van de Maya’s, Azteken en andere pre-Columbiaanse volkeren”. Maria Longhena. Ed. Zuid boekproducties. Lisse, 1998.
“Het oude Mexico. Geschiedenis en cultuur van de Maya’s, Azteken en andere pre-Columbiaanse volkeren”. Maria Longhena. Ed. Zuid boekproducties. Lisse, 1998.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#287
Een gevermeilleerd zilveren schaaltje met een decor van rocailles aan de rand. Franse keuren, vanaf 1838. 950 ‰.
Petit plat en vermeil à décor de rocailles sur l’aile. Poinçons français après 1838. 950‰.No longer availableDim. 145,2 gEstimate: € 40/60 -
#800
Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000/1200 -
#600
Een zittende Boeddha van meerkleurig Chinees porselein.
Bouddha assis en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 800/900