Similar lots by type
-
#296L & F Moreau
“Mignon”. Een driedelig klokstel van kunstbrons, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes.
“Mignon”. Garniture de cheminée trois pièces en régule comprenant une pendule et deux vases décoratifs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 380/450 -
#307
Een driedelig schouwgarnituur, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van arduin en rood marmer. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en pierre de taille et en marbre rouge. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#157
Een Lodewijk XVI-pendule van verguld brons, albast en porselein in de geest van Sèvres. Bekroond met een staande dame met een portret van Henry V in de hand op een zuil en een spelend kind met hond. Klokwerk ontbreekt. We voegen er twee gelijkaardige kandelaars, gemonteerd als lamp, aan toe.
Pendule de style Louis XVI en bronze doré, albâtre et porcelaine dans l’esprit de Sèvres. Surmontée d’une femme debout, tenant un portrait d’Henri V sur une colonne, et d’un enfant jouant avec son chien. Mouvement manque. Nous ajoutons deux candélabres semblables montés en lampe.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 300/400 -
#437
Een driedelig klokstel van arduin met marmeren accenten, bestaande uit een pendule met geelkoperen wijzerplaat en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Tijdperk Napoleon III.
Garniture de cheminée en pierre de taille aux accents en marbre, comprenant une pendule au cadran en laiton et deux cassolettes en forme de coupes aplaties. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20°0/240
Other lots in this auction
-
#778
Een kleine commode van groengepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl en met een beige marmeren blad.
Petite commode en bois patiné vert de style Louis XV. Tablette en marbre beige.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 80/120 -
#505
Zes 22 karaats geel gouden munten. Napoleon III. 10 Francs. 1857. 1858. 1859 x 3 en 1864. Gemonteerd als hangertjes.
Six pièces de monnaie en or jaune 22 ct. Profil de Napoléon III, 1857, 1858, 3 x 1859 et 1864. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 19,43 gEstimate: € 500/650 -
#232Armand Apol
“Intérieur en Campine”. Ingekleurde ets. Naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 151/250.
“Intérieur en Campine”. Eau-forte en couleurs. D’après un oeuvre de Jakob Smits. Signée et numérotée 151/250 hors planche.No longer availableDim. 52,5 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#389
Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal, versierd met vrouwenfiguren.
Plat octogonale en cristal taillé incolore décoré de figures féminines.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 50/60 -
#184Remy Van SluysPeriod: 1907-1993
“Stilleven met champignons”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux champignons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 54 cmEstimate: € 100/150 -
#564Helleu
“Portret van een jonge vrouw”. Zwart en rood krijt op papier. Gesigneerd.
“Portrait de jeune femme”. Craie rouge et noire sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 22,5 cmEstimate: € 100/150 -
#331Lalouette
“Meisje met tamboerijn”. Een beeld van verzilverd brons.
“Fille au tambourin”. Statuette en bronze argenté.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360/400 -
#167
Een paar hoornvazen van Brussels porselein, met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900.
Paire de cornets en porcelaine dite Vieux Bruxelles décorés de fleurs peintes à la main. Vers 1900.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/180 -
#756
Een Chinees wollen tapijt met een drakenmotief.
Tapis de Chine en laine au motif de dragon.No longer availableDim. 240 x 180 cmEstimate: € 80/120 -
#191
Paar aardewerken Staffordshire hondjes.
Paire de chiens de Staffordshire en faïence.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#624Fred Bervoets
“Personages”. Litho op papier. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 38/66.
“Personnages”. Litho sur papier. Signée et numérotée 38/66 hors planche.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#425
Een 18 karaats geel gouden ring met initialen.
Bague en or jaune 18 ct aux initiales.No longer availableDim. 7,16 gEstimate: € 150/200