Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van verguld koper in Napoleon III -stijl , bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

Een driedelig klokstel van verguld koper in Napoleon III -stijl , bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

Garniture de cheminée en cuivre doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres.
Dim. h: 77 cm
SKU: 2308160675.
Category: Klokstel.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #675
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #101

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een luit spelende jongeling en twee siervazen. Zamak op marmeren sokkels.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’un jeune joueur de lute et de deux vasques. Régule sur socles en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #740

    Een driedelig messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Werkende staat.

    Garniture de cheminé trois pièces en laiton de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #77

    Een driedelig klokstel van koper en blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

    Garniture de cheminée trois pièces en cuivre et faïence bleue et blanche. Comprenant une pendule et deux candélabres.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #297

    Een driedelig klokstel van tweekleurig marmer. Tijdperk Art deco.

    Garniture de cheminée trois pièces en marbre bicolore. Epoque art déco.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #87

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een meisje met een mandollne en twee siervaasjes. Verguld zamak op marmeren sokkels. Omstreeks 1900.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’une fille jouant la mandoline et deux vasques. Régule doré sur socles en marbre. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #473

    Een brasero van rood koper met deksel, versierd met wapenschilden.

    Brasero en cuivre rouge et son couvercle. Décoré d’armories.
    No longer available
    Dim. Ø: 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #199

    “Jonge dame met lam”. Olieverf op paneel. XVIIIe eeuw. Franse school.

    “Jeune femme et agneau”. Huile sur panneau. France, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #762

    Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.

    Lot de huit crucifix éthiopiens en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #175

    Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.

    Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #730

    Een lot van vier reproducties, twee schilderijen en een houtsnede.

    Lot de quatre reproductions, deux peintures et une gravure sur bois.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #342

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 205 x 126 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #599

    “Compositie”. Zeefdruk. Draagt een handtekening buiten de plaat: Calder.

    “Composition”. Sérigraphie. Porte une signature hors planche: Calder.
    No longer available
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #284
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Duinenlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage aux dunes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 64 x 99 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #362

    Lot van zes kleine landschappen, waarvan twee aquarels en vier paneeltjes.

    Lot de six petits paysages dont deux aquarelles et quatre panneaux.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #343

    Een dubbele Nike op marmeren zuiltje naar een werk van Dali. Genummerd. Zuiltje onderaan beschadigd. We voegen er een terracotta plaquette met een afbeelding van Aesculapius aan toe.

    Niké double sur colonnette en marbre d’après une oeuvre de Dali. Numérotée. Dégât en bas. Nous ajoutons une plaquette en terre cuite représentant Aesculapius.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #582
    Gheorghe I. Angel
    Period: °1938

    “Figuren in een leeuwin”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd en gedateerd ‘88.

    “Personnages dans une lionne”. Technique mixte sur papier. Monogrammé et datée ‘88.
    No longer available
    Dim. 69 x 99 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #733

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit drie verschillende karaffen, een kannetje en een mand.

    Lot de cristaux et de verrerie comprenant trois carafes diverses, une verseuse et un panier.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More