Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van verguld koper in Napoleon III -stijl , bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

Een driedelig klokstel van verguld koper in Napoleon III -stijl , bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

Garniture de cheminée en cuivre doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres.
Dim. h: 77 cm
SKU: 2308160675.
Category: Klokstel.
Auction day: 24 August 2016 19:00
Catalogue #675
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #87

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een meisje met een mandollne en twee siervaasjes. Verguld zamak op marmeren sokkels. Omstreeks 1900.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’une fille jouant la mandoline et deux vasques. Régule doré sur socles en marbre. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #77

    Een driedelig klokstel van koper en blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

    Garniture de cheminée trois pièces en cuivre et faïence bleue et blanche. Comprenant une pendule et deux candélabres.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #297

    Een driedelig klokstel van tweekleurig marmer. Tijdperk Art deco.

    Garniture de cheminée trois pièces en marbre bicolore. Epoque art déco.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #740

    Een driedelig messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Werkende staat.

    Garniture de cheminé trois pièces en laiton de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres. En état de marche.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #101

    Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een luit spelende jongeling en twee siervazen. Zamak op marmeren sokkels.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’un jeune joueur de lute et de deux vasques. Régule sur socles en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #557

    Nigeriaans bronzen hoofd.

    Tête en bronze. Nigeria.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #755

    Een armstoel uit de jaren dertig met een asymmetrische rug. Zitting bekleed met kelim.

    Fauteuil des années trente à dossier asymétrique. Siège recouvert de kilim.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #329

    Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.

    Tapis d’Orient en laine ancien. Noué main.
    No longer available
    Dim. 203 x 131 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #602
    Rainer Fetting
    Period: °1949

    “Self Micky”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Werk gemaakt naar aanleiding van de groepstentoonstelling “Die Neue Wilden” in New York met als thema: zelfportret. Aangekocht bij galerij Inge Raab te Berlijn.

    “Self Mickey”. Aquarelle sur papier. Signe. Faite à l’occasion de l’exposition “Die Neue Wilden” à New York avec comme thème “l’Autoportrait”. Achetée chez Inge Raab à Berllin.
    No longer available
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 2500 / 3500
  • #351

    Zeven sierborden van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een sierbordje met kobaltblauwe vleugel, verguldsel en eveneens een handgeschilderd bloemendecor aan toe.

    Sept assiettes décoratives en porcelaine polychrome et dorée à décor de fleurs peintes à la main. Nous ajoutons un assiette à aile en bleu cobalt, aux dorures et fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #609

    “De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #366

    Een kastje met vier laden van mahoniehout.

    Petit meuble à quatre portes en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #787

    Een sobere houten hallbank.

    Banc de vestibule en bois sobre.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #556
    Molteni & Co

    Een sobere moderne houten tafel met zes poten. Model Capotavola 1988. Designer Luca Meda.

    Table moderne sur six pieds droits. Modèle Capotavola, 1988. Design Luca Meda.
    No longer available
    Dim. 273 x 91 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #469
    Shirma Guaysamin

    “Naakt met luipaarden”. Gouache op papier. Gesigneerd. Origineel werk van een illustratie voor een boek over Amazonelegenden.

    “Nu aux léopards”. Gouache sur papier. Signé. Illustration originale d’un livre sur les légendes de l’Amazone”.
    No longer available
    Dim. 42 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #714
    Bidjar

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 260 x 145 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #57

    Een lot van vier beeltenissen van Napoleon van zamak en koper.

    Lot de quatre représentations de Napoléon en régule et cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More