Similar lots by type
-
#740
Een driedelig messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Werkende staat.
Garniture de cheminé trois pièces en laiton de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres. En état de marche.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 200/240 -
#87
Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een meisje met een mandollne en twee siervaasjes. Verguld zamak op marmeren sokkels. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’une fille jouant la mandoline et deux vasques. Régule doré sur socles en marbre. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#297
Een driedelig klokstel van tweekleurig marmer. Tijdperk Art deco.
Garniture de cheminée trois pièces en marbre bicolore. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#77
Een driedelig klokstel van koper en blauw en wit aardewerk, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en cuivre et faïence bleue et blanche. Comprenant une pendule et deux candélabres.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200/240 -
#101
Een driedelig klokstel, bestaande uit een pendule, geflankeerd door een luit spelende jongeling en twee siervazen. Zamak op marmeren sokkels.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule flanquée d’un jeune joueur de lute et de deux vasques. Régule sur socles en marbre.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#119Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Boerentafereel” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène rurale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#204
“Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.
“Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 250/300 -
#658
Een bureau in art decostijl met twee laden.
Bureau de style art déco ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 250/300 -
#539
Drie ingelijste Mola’s. Textielkunst van de Indianen van het eiland San Blas (Colombia). Bestaande uit diverse lagen stof.
Trois Mola encadrés. Textile d’Art des indiens de l’Ile de San Blas (Colombie). Constitués de différentes couches de textile.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#62Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“Oude dame van de Meirplaats”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vieille femme sur la Place du Meir”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 37,5 x 12,5 cmEstimate: € 40/60 -
#343
Een dubbele Nike op marmeren zuiltje naar een werk van Dali. Genummerd. Zuiltje onderaan beschadigd. We voegen er een terracotta plaquette met een afbeelding van Aesculapius aan toe.
Niké double sur colonnette en marbre d’après une oeuvre de Dali. Numérotée. Dégât en bas. Nous ajoutons une plaquette en terre cuite représentant Aesculapius.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/200 -
#726
Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout met een schelpmotief.
Miroir en bois sculpté et doré à motif de coquille.No longer availableDim. H.78 cmEstimate: € 100/120 -
#23
Twee houten kruisbeelden met Corpus Christi van zamak en van brons en een heiligenbeeld van gesculpteerd hout.
Deux crucifix en bois aux corps en régule et en bronze, ainsi qu’un saint en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#130
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 12,77 gEstimate: € 2200/2400 -
#634Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 92 cmEstimate: € 60/100 -
#731
Een Afrikaans masker van ebbenhout en ivoor.
Masque africaine en ébène et ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/160 -
#625
Een processie van dertien bronzen beeldjes. Met een bijpassende console van zwartgelakt hout.
Procession de treize statuettes en bronze. Avec console assorti en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 200/300