Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van zamak versierd met personages als allegorie van de oogst.
Een driedelig klokstel van zamak versierd met personages als allegorie van de oogst.

Een driedelig klokstel van zamak versierd met personages als allegorie van de oogst.

Une XXX en régule avec un décor de personnages, allégorie de la récolte.
SKU: 0603180721.
Category: Uncategorized.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #721
Estimate: € 140 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #100

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. Koning Willem de derde. God zij met ons.

    Une chaîne en or 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce de monnaie. Roi Willem III. God zij met ons.
    No longer available
    Dim. 27,23 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #40

    Drie verschillende armbandjes van 18 karaats geel goud.

    Trois bracelets différents en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 10 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #825

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.

    Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #210

    Een 18 karaats drie kleuren gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or trois couleurs 18 ct.
    No longer available
    Dim. 16,04 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #660
    Kreeft, Stier en Leeuw

    Vier verschillende horoscopen en één schapulier van 18 karaats geel goud. We voegen er een kleine schapulier van 9 karaat en 0,49 g aan toe.

    Quatre horoscopes et un scapulaire en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un deuxième scapulaire de 9 ct et 0,49 gr.
    No longer available
    Dim. 14,40 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #780

    Vier broches, een ring, een paar oorbellen, drie kettingen en vier hangers van zilver bezet met markasiet.

    Quatre broches, une bague, une paire de boucles d’oreilles, trois chaînes et quatre pendentifs en argent sertis de marcasite.
    No longer available
    Dim. 49,10 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #10

    Een slavenarmband en twee hoofden als hanger van ivoor.

    Un bracelet d’esclave en ivoire et deux pendentifs en forme de tête.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #400

    Een halssnoer van kultuurparels in dégradé. Zilveren slotje 835‰.

    Collier en perles de culture en dégradé. Fermoir en argent 835‰
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #190
    Precision

    Een art deco zakhorloge in diverse kleuren goud van 18 karaat. Chronometre Universal. Genummerd en gemerkt 1906-1931. In originele doos.

    Une montre à gousset Art Déco en or 18 ct. Chronomètre Universal. Numérotée et marquée 1906-1931. Dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. bruto 68,51 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #831

    Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.

    Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #80

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met de naam Jozef.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec une inscription: Jozef.
    No longer available
    Dim. 22,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #560

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje van koraal en goud.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif en forme de crucifix en or et corail.
    No longer available
    Dim. 8,38 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #270

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 1,20 ct.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un saphir central de ± 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 7,37 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #823

    Drie grote tafellakens van damast met 18 bijpassende servetten. 60 x 65 cm

    Trois nappes en damas et 18 serviettes assorties. 60 x 65 cm
    No longer available
    Dim. 170 x 340, 150 x 540, 160 x 280 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #800

    Een tafellaken met borduurwerk en een sierlapje. 33 x 24 cm.

    Nappe brodée et napperon décoratif. 33 x 24 cm.
    No longer available
    Dim. 160 x 280 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #824

    Een mahoniehouten speeltafeltje op centrale poot eindigend in drie barokke dolfijnen en het blad bekleed met vilt.

    Table à jeu en acajou sur pied centrale terminant en trois dauphins baroques. Tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #410

    Een miniatuur damesportret uit de XIXde eeuw toegeschreven aan Rouvier.

    Portrait miniature du XIXe siècle attribué à Rouvier.
    No longer available
    Dim. 5 x 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #834

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in eclectische stijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en noyer sculpté de style éclectique, recouvert de cuir.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #320
    Norina. Swiss Made

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met rekbare vergulde armband.

    Une montre pour dames en or jaune 18 ct avec bracelet extensible doré.
    No longer available
    Dim. bruto 19,30 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #460

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pierre semi précieuse.
    No longer available
    Dim. 9,31 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #490

    Zeven verschillende camees waaronder drie gemonteerd als broches en twee als hangers.

    Sept camées dont trois montés en broches et deux en pendentifs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #300

    Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee kleine robijntjes.

    Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de deux petits rubis.
    No longer available
    Dim. 16,56 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #150

    Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.

    Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.
    No longer available
    Dim. 17,30 g
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #180

    Een parelhalssnoer van hematiet met 18 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale robijn van ± 2,45 ct.

    Collier de perles d’hématite entrelacées d’or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 2,45 ct.
    No longer available
    Dim. 21,78 g
    Estimate: € 1000 / 1200

Other lots in this auction

  • #647

    Een vaas van meerkleurig glaspasta met een mirafioridecor in de geest van het Muranoglas.

    Un vase en pâte de verre polychrome, décor millefleurs, dans l’esprit du verre Murano.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #670

    Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met één diamant oude slijp van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct Art Déco sertie d’un diamant ancienne taille de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 3,16 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #515

    Een handgeknoopt Turks karpet.

    Une carpette turque nouée main.
    No longer available
    Dim. 183 x 102 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #387
    Val St. Lambert

    Een vaas van roze kristal. Medio XXe eeuw.

    Un vase en cristal rose, mi XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #597

    Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.

    Un vase pansu en porcelaine de Chine polychrome avec un décor aux neuf pêches.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 650 / 1000
  • #530
    Starborn

    Een zilveren halssnoer 925 ‰, bezet met toermalijn, labradoriet en parels.

    Collier en argent 925‰ serti de tourmaline, de labradorite et de perles.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #830

    Een mahoniehouten haardschermpje, versierd met een fruithouten biesje.

    Pare-feu en acajou décoré d’un trait en bois fruitier.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #156

    Een buffetkast in Napoleon III-stijl van wortelnootfineer en parquetterie met een grijs marmeren blad. De deur en de hoekpanelen versierd met een fijn ingelegd decor van een bloemenvaas en instrumenten op een zwartgelakte achtergrond. De deur wordt geflankeerd door twee gecanneleerde zuiltjes en het geheel is afgewerkt met verguld bronsbeslag.

    Un buffet style Napoléon III en placage de racine et parqueterie et à tablette en marbre gris. La porte et les panneaux de coins ont un décor incrusté de vase et instruments sur fond en laque noir. La porte est flanquée de deux colonnes cannelées et l’ensemble est terminée par des ornements en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 117 x 127 x 49 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #590

    Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van slangen bezet met fantasiestenen.

    Une broche en or jaune 18 ct en forme de serpent sertie de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 8,46 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #470

    Een lotje 18 karaats wit en geel goud waaronder twee hangers, een paar oorbellen en oorsluiters, en een slotje. e.a.

    Un lot d’articles en or blanc et jaune, comprenant deux pendentifs, une paire de boucles d’oreilles, une paire de puces d’oreilles , etc...
    No longer available
    Dim. 6,34 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #584

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Lam en de vermelding Parijs September.

    ”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: Lam et une mention: Paris Septembre.
    No longer available
    Dim. 61 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #213

    Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 360 / 400
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More