Similar lots by type
-
#420
Een reeks van elf z.g. Muziekborden. Frans werk.
Une série de onze assiettes musicales.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#199Leon BruninPeriod: 1861-1949
“Rederijker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Réthoricien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 800/1000 -
#360
Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.
Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#532
“Gestileerd Oosters landschap”. Gemengde tecniek op papier. Draagt een handtekening Gilles.
”Paysage stylé oriental”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature: Gilles.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 150/200 -
#299
“Christian fume la pipe!...” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd G. De Vuyst 1957.
”Christian fume la pipe!...” Fusain sur papier. Signé et daté G. De Vuyst 1957.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#92Leentje Linders
Drie etsen met betrekking tot de vroege luchtvaart. Genummerd, waarvan 1 gesigneerd. “De tweedekker van Farman.”, “De vliegende fiets.” & “Spad.”
Trois eaux-fortes en relation avec l’aviation. Numérotées, dont une signée. “Le biplan de Farman”, “ Le vélo volant” & “Spad”.No longer availableDim. 27 x 30 en Ø 16 cm en 17 x 10 cmEstimate: € 30/50 -
#569
“Het circus”. Olieverf op papier. Draagt een handtekening: Roëde.
”Le cirque”. Huile sur papier. Porte la signature: Roëde.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 250/400 -
#34Paule Wolvens 1896-1977
“De Pianiste”. Litho. Gesigneerd en genummerd 27/70.
”Le pianiste”. Une lithographie. Signée et numérotée 27/70.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#146
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 338 x 250 cmEstimate: € 300/400 -
#207
Een recente bibliotheek in Engelse stijl met vier paneeldeuren en vier laden onderaan.
Une bibliothèque récente anglaise à quatre portes et quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. 204 x 178 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#8Mahillon, Bruxelles
Een rood koperen bugel. Gemerkt.
Un bugle en cuivre rouge. Porte une marque.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 50/60 -
#341
Een grote koperen staande lamp.
Un grand lampadaire en cuivre.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 100/120 -
#59
Een borstelkastje van gedreven messing met een spiegeldeurtje en twee borstels.
Une petite armoire à brosses en laiton repoussé et petite porte miroir. Avec deux brosses.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#721
Tibetaanse gebedsmolen.
Un moulin de prières. Tibet.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 25/35 -
#507
“Zittende Guan Yin op Fo-hond”. Een beeld van cloisonné op rood koper. Onderaan gemerkt.
”Guan Yin assis sur un chien Fo”. Une statue en cloisonné sur cuivre rouge. marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120/200 -
#327
Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.
Une horloge murale en poirier sculpté et laqué noir. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80/120 -
#582Herman BroodPeriod: 1946 - 2001
“Ferrari Testarossa”. Een zeefdruk. Binnen de plaat gesigneerd en buiten de plaat genummerd 19/200.
”Ferrari Testarossa”. Une sérigraphie. Signée dans la planche et numérotée 19/200 hors planche.No longer availableDim. 66 x 75 cmEstimate: € 420/500 -
#18
Een lot kristal, bestaande uit een vaas van geslepen paars Boheems kristal en twee vaasjes van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, comprenant un vase en cristal de Bohème taillé mauve de Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 500/600 -
#98
Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.
Une garniture de cheminée Art Nouveau en trois pièces en marbre rouge et régule. La pendule est décorée d’une statue nommée ‘Coquette’. Deux candélabres à quatre bars. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/150