Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig klokstel van zamak versierd met personages als allegorie van de oogst.
Een driedelig klokstel van zamak versierd met personages als allegorie van de oogst.

Een driedelig klokstel van zamak versierd met personages als allegorie van de oogst.

Une garniture de cheminée trois pièces en régule avec un décor de personnages, allégorie de la récolte.
SKU: 2509180251.
Category: Uncategorized.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #251
Estimate: € 140 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #569

    “Het circus”. Olieverf op papier. Draagt een handtekening: Roëde.

    ”Le cirque”. Huile sur papier. Porte la signature: Roëde.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #199
    Leon Brunin
    Period: 1861-1949

    “Rederijker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Réthoricien”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #360

    Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.

    Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #532

    “Gestileerd Oosters landschap”. Gemengde tecniek op papier. Draagt een handtekening Gilles.

    ”Paysage stylé oriental”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature: Gilles.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #34
    Paule Wolvens 1896-1977

    “De Pianiste”. Litho. Gesigneerd en genummerd 27/70.

    ”Le pianiste”. Une lithographie. Signée et numérotée 27/70.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #299

    “Christian fume la pipe!...” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd G. De Vuyst 1957.

    ”Christian fume la pipe!...” Fusain sur papier. Signé et daté G. De Vuyst 1957.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #420

    Een reeks van elf z.g. Muziekborden. Frans werk.

    Une série de onze assiettes musicales.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #92
    Leentje Linders

    Drie etsen met betrekking tot de vroege luchtvaart. Genummerd, waarvan 1 gesigneerd. “De tweedekker van Farman.”, “De vliegende fiets.” & “Spad.”

    Trois eaux-fortes en relation avec l’aviation. Numérotées, dont une signée. “Le biplan de Farman”, “ Le vélo volant” & “Spad”.
    No longer available
    Dim. 27 x 30 en Ø 16 cm en 17 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #472

    Drie aquarellen met Aziatische landschappen”. Allen gesigneerd.

    Trois aquarelles aux paysages asiatiques. Signées.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #489

    “Kanaallandschap met aak”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Hessel de Boer.

    ”Vue sur le canal et péniche”. Huile sur toile. Porte la signature: Hessel de Boer.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #568

    Okimono van ivoor in de vorm van een mosselschelp waarin personages in een bos. Japans werk, omstreeks 1900. Met houten sokkel.

    Okimono en forme de coquille de moule et personnages dans le bois. travail japonais, +- 1900. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. L. 8,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #204

    Een vergulde trumeauspiegel, versierd met acanthusbladeren.

    Un miroir trumeau, décoration de feuilles d’acanthe.
    No longer available
    Dim. 183 x 83 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #408

    Twee boeken: - “Droomwereld van poppen”. Patricia vansummeren. Ed. Pandora. Antwerpen, 1994. - “Les poupées anciennes: Poupées européennes 1800 - 1930”. Marianne & Jürgen Cieslik. Ed. Duculot. Parijs, 1981.

    Deux livres: - “Droomwereld van poppen”. Patricia vansummeren. Ed. Pandora. Anvers, 1994. - “Les poupées anciennes: Poupées européennes 1800 - 1930”. Marianne & Jürgen Cieslik. Ed. Duculot. Paris, 1981.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #10

    Een lot juweeltjes met diverse pietra dura evenals een zilveren ring met aquamarijn en een 18 karaats wit gouden ring met bergkristal.

    Un lot de bijoux divers, pietra dura, ainsi qu’une bague en argent sertie d’une aigue-marine et une bague en or blanc 18 ct sertie d’un cristal de montagne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #274
    Gorey

    Een triptiekje in Lodewijk XV-stijl met drie landschappen op paneel. Allen gesigneerd.

    Un triptyque style Louis XV à trois paysages sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 67 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #243

    Een paar siervazen van kobaltblauw porselein en verguld messing in de geest van Sèvres, versierd met meerkleurige decors van koppels.

    Une paire de vases en porcelaine bleue cobalt et laiton doré, dans l’esprit de Sèvres, décoration de couples polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #416

    Een ovaal bijzetkastje van gefineerd hout met twee laden en versierd met marqueterie.

    Une petite armoire en bois de placage à deux tiroirs et décoration de marqueterie.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #5
    Isabel Marant

    Twee halssnoeren en een paar oorbellen van verzilverd metaal.

    Deux colliers et une paire de boucles d’oreilles en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 30
  • #15
    Vic Gentils
    Period: 1919 - 1997

    Een verguld metalen hanger in de vorm van een figuurtje. Achteraan gesigneerd en genummerd 107/125.

    Un pendentif en forme d’une figure en métal doré. Signature au dos, ainsi que le numéro 107/125.
    No longer available
    Dim. l: 3,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #406

    Een eikenhouten bijzetmeubeltje met entretoise en klapblad.

    Un petit meuble en chêne à entretoise et abattant.
    No longer available
    Dim. 66 x 44 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More