Un service à thé et café en quatre pièces sur un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100 / 120
#344Nestor ReymenPeriod: 1872 - 1953“Het uitkomen van de tunnel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#310Een briljant van 0,46 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,46 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 900 / 1100 -
#482“Postimpressionistisch landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Epstein.
”Paysage post-impressionniste”. Huile sur toile. Porte une signature: Epstein.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#160Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 1,98 gEstimate: € 280 / 350 -
#205Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct. et deux perles.No longer availableDim. 7,65 gEstimate: € 800 / 1000 -
#397Een sober antiek houten bijbelkistje.
#510Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
#568Afrikaans masker. Fang, Gabon.
Un masque africain. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60