#180
Een paar 18 K witgouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,16 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de fleur en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,16 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 900/1000 -
#451Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 54 cmEstimate: € 2000/3000 -
#417
Een vaasje van cloisonné op messing met een meerkleurig bloemendecor.
Vase cloisonné sur laiton à décor floral multicolore.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 75/100 -
#297Villeroy & Boch
Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
#634
#454Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nu féminin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#570
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,67 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 900/1000 -
#48Val Saint Lambert
#460
Une bague en argent avec bracelet et collier assortis avec pendentif serti d'ambre. 925‰.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#676
Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
#209
Een gipsen borstbeeld.
Un buste en plâtre.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40/50 -
#635
Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 80/120