Similar lots by type
-
#441
Twee antieke Aziatische kannen van messing.
Deux cruches en laiton asiatiques antiques.No longer availableDim. H:3&-35cmEstimate: € 40/50 -
#631
Een paar Chinese koperen vazen, versierd met twee banden met cloisonnédecors.
Une paire de vases chinois en laiton, ornés de deux bandes à motifs cloisonnés.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 100/150 -
#697
Een gevarieerd lot koperen voorwerpen bestaande uit: een hoofdje van een Boeddha, een olielampje, een uil, een zittende boeddha, een bel, een polsband, een potje, een massagespin, een geldbuidel en een hoorn in de vorm van een drakenkop.
Lot varié d'objets en cuivre composé de : une tête de Bouddha, une lampe à huile, une chouette, un Bouddha assis, une cloche, un bracelet, une jarre, une araignée de massage, une bourse et une corne en forme de tête de dragon.No longer availableDim. h: 16 - 5 cmEstimate: € 30/50 -
#222
Twee fijn versierde koperen kandelaars met vijf lichtpunten.
Deux bougeoirs en cuivre finement décorés à cinq points lumineux.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#437
Een antieke Jemenitisch-Joodse waterkruik van messing.
Un ancien pichet à eau juif yéménite en laiton.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#651
Twee messingen koetslantaarns. Bijgevoegd een klein messingen wand-olielampje.
Deux lanternes de carrosse en laiton. Nous joignons une petite lampe à huile murale en laiton.No longer availableDim. l: 43 & 28 cmEstimate: € 60/100 -
#433
Een verzwaard bronzen paard in de stijl van de Tang-periode.
Un cheval en bronze lesté dans le style de la période Tang.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#159
“De kruisafneming”. Olieverf op koper. Onderdeel van een kruisweg, omstreeks 1900.
"La Descente de Croix". Huile sur cuivre. Partie d'un chemin de croix, vers 1900.No longer availableDim. 89 x 64 cmEstimate: € 400/500 -
#453
Een antieke Indo-Tibetaanse wijnschenkkan van messing. Ladak.
Un ancien pichet à vin indo-tibétain en laiton. Ladak.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#495
Een voorsnijvork en-mes van zilver en vermeil. 800‰ in originele doos. We voegen er een verzilverd metalen suikerstrooier aan toe.
Fourchette et couteau à découper en argent et vermeil. 800‰ en boîte d'origine. On y ajoute un sucrier en métal argenté.No longer availableDim. 159,30 gEstimate: € 80/120 -
#223
Een paar dekselvaasjes van kobaltblauw porselein, versierd met handgeschilderde decors en vergulde motieven. Eén dekselknopje beschadigd.
Paire de vases à couvercles en porcelaine bleu cobalt, ornés de décors peints à la main et de motifs dorés. Un bouton du couvercle endommagé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#58
Een zilveren kandelaar met drie lichtpunten 835‰.
Un bougeoir en argent à trois points lumineux 835‰.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#337
Een lot Vlaams aardewerk bestaande uit vijf kandelaars en een pot met een bloemendecor in reliëf.
Lot de poterie flamande composé de cinq bougeoirs et d'un pot à décor floral en relief.No longer availableDim. h: 15 - 25 cmEstimate: € 35/45 -
#61Meissen
“Amor met een gevleugeld hart”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
« Amour au cœur ailé ». Figurine de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60/80 -
#163Hergé
Vier stripalbums.- Les Aventures de Tintin. “Les Bijoux de la Castafiore”. Hardcover na 2003, nieuwstaat.- Les Aventures de Jo, Zette et Jocko. “Le Testament de M. Pump” & “Destination New-York”. Uitgave 1951. Achterflap B5. Zeer goede staat.- We voegen er aan toe: Edgar P. Jacobs, “Le Mystère de la Grande Pyramide”. Tome II. Ed. Lombard 1955. Zeer goede staat, met Kuifjepunt.
Quatre albums de bandes dessinées. - Les Aventures de Tintin. Les Bijoux de la Castafiore. Relié après 2003, état neuf. - Les Aventures de Jo, Zette et Jocko. "Le Testament de M. Pump" & "Destination New York". Édition 1951. Quatrième de couverture B5. Très bonne condition. - Nous ajoutons : Edgar P. Jacobs, « Le Mystère de la Grande Pyramide ». Tom II. Éd. Lombard 1955. Très bon état, avec point Tintin.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#597Val Saint Lambert
Twee geslepen kelkvazen van resp. donker- en lichtgroen gedubbeld kristal op kleurloze voet. Beide gemerkt met label en onderaan.
Deux vases calice taillés resp. cristal doublé vert foncé et vert clair sur une base incolore. Les deux marqués avec étiquette et en bas.No longer availableDim. h: 25 & 28 cmEstimate: € 100/120 -
#471
Een fijn gesculpteerde houten Japanse Boeddha in kastje.
Un bouddha japonais en bois finement sculpté dans un cabinet.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 240/280 -
#288
Een vaas van iriserend paars glas met een met zuur geëtst en verguld bloemendecor.
Vase en verre violet irisé à décor floral gravé à l'acide et doré.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#119Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Veehoeder in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bétail dans un paysage enneigé. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 48 cmEstimate: € 400/600 -
#604
Een verzilverd koffie- en theestel. Vier stuks op dienblad.
Service à thé et café en métal argenté. Quatre pièces sur plateau.No longer availableDim. h:Estimate: € 200/250 -
#641
Twee kelkvormige Italiaans glazen vazen, waarbij een kleine kleurloze en een grote roze.
Deux vases en verre italien de forme calice, un petit incolore et un grand rose.No longer availableDim. h: 25 & 40 cmEstimate: € 35/45